#1 2007-03-02 14:06:06

Martin K.
Moderator
От София
Registered: 2007-02-22
Страница

Re: Списък на магазини и доставчици на екипировка

Предлагам ви тук да направим един пълен списък на всички спортни магазини, доставчици и представители на екипировка  за тенис на маса в България. Да може на едно място да има събрана тази информация, която надявам се е важна за всеки от нас.  Но първо си кажете мнението и дали виждате смисъл да го правим, че може да има и противници и някой да каже, че  правим безплатна реклама.  Чакам вашите коментари.  cool

email: martin(@)tabletennis.bg

Изключен

#2 2007-03-02 16:10:44

cupi
Потребител
Registered: 2006-08-07

аз съм ЗА

[img]http://tabletennis-bg.org/upload/userbari/19.jpg[/img]

Изключен

#3 2007-03-02 16:49:33

don Antani
Moderator
От Бургас
Registered: 2006-03-08

Аз също съм За, въпреки че магазините не са много.

TSP Reflex 50 Award Off
FH: Tibhar Nimbus
BH: Tibhar Rapid

Изключен

#4 2007-03-02 16:56:20

pacolan_super
Гост

Аз също съм за ,даже бих прибавил и хората които могат да доставят суперкачествени и професионални дървета и гуми на добра цена, имайки предвид,че се очаква покачване на цените тенис актрибутите,които и без това се продават доста скъпо..
И за да не бъда голословен бих посочил на 1-во място Бат Светля:)

#5 2007-03-02 18:35:41

Бат Светля
Потребител
Registered: 2006-11-11
Страница

Аха, мерси Пламене, но аз мога да внеса гуми и дървета само по поръчка и то на добра цена през интернет. Иначе намирам втора употреба не с цел търговия. Просто като се върнат състезателите от чужбина винаги носят по нещо в залата (знаеш случая с Камберов). Кажи как да откажа някоя хубава чисто нова гума Friendship или каквото и да било на супер изгодна цена? smile

Aikido Bulgaria [img]http://www.mitsubishibg.com/forum/style_emoticons/default/aikido.gif[/img]

Изключен

#6 2007-03-02 18:40:42

pacolan_super
Гост

Да,да разбира се:)

#7 2007-03-02 19:05:10

PowerSlave
Потребител
Registered: 2006-03-10

за

Hell It's About Time

Изключен

#8 2007-03-02 19:57:03

Martin K.
Moderator
От София
Страница

Ами, за сега няма против и мисля да започваме да изброяваме.  Пишете ако може подробно:
1. Населено място
2. Име, адрес и телефон(ако знаете), на доставчика
3. Какви продукти за тенис на маса се предлагат-хилки, топчета, мрежи и маси и др. Може да се споменават и марките на  отделните продукти, ако се предлагат на много фирми.
4. Ако сте запомнили, пишете и ориентировъччни цени

Аз съм от София и изреждам каквото знам, а вие допълвайте за всички места, хора и фирми в България, които се сетите:

1. Магазините на Метро1 и 2 предлагат маси(от 330 до 500лв), топчета Стига***(около 4лв), топчета Атеми с три и с една звезда, топчета дабъл сиркъл-с картинки, хилки Стига-комплект с топчета, и други евтини хилки.

2. магазин "Сандекс", ул. Алабин 9-12(до площад Македония)- това е може би най-зареденият магазин в София. Разполагат с над 20 различни модела хилки(готови с гумите), както и доста топчета: Нитаку*** бели и жълти(11лева кутия с три броя), Доник ***(6лева кут. 3бр.), Стига ***, Стига клуб, Тибхар-бейсик и с картинки. Имат и маркови мрежи.

3. В двата Мол-а на бул. Черни връх и на Стамболийски  в някои от спортните им магазини вътре предлагат готови хилки, топчета и мрежи, но са аматъорски, а цените -високи. само калъфите и топчетата на Техно*** в магазин "Интер спорт"в Мол-а на Стамболийски стават, според мен. Там има и маси за 350лева.

4. Фирма "Спорткомерс"-официален представител на Тибхар за БГ:  Продават топчета, гуми, дървета и готови ракети на известната фирма.  Магазинът се премести и вече не е на бул. Черни връх, а се намира на бул. Гоце Делчев N49 (бившия бул. Емил Марков). Магазинът е в частта горе-долу между бул. България и ул. Дойран, като е по-близко до Дойран. Работно време от 10,00 до 18,00ч. Или на : //www.yakosport.com/Tibhar.htm[/url]

5.  Магазин "Спорт Поинт" на ул. Раковски N 38 (близо до бул. Сливница) предлагат готови хилки на Доник, мрежи, гуми и от по-евтините  дървета на Доник, топчета-тренировъчни на Шилкродт(Костенурка)-Германия

6. Спортно магазинче на пазар Иван Вазов(до подлеза) предлага евтини хилки и топчета за игра в близкия южен парк.  Пак в този район, но на бул. Акад. Иван Гешов(срещу центъра по хигиена и до магазин "Drag"-за велосипеди) има малък спортен магазин с евтини хилки Gold cup и разни топчета тип: от Илиенци.
За сега е това, след малко ще добавя още. cool

Изключен

#9 2007-03-02 20:52:02

Martin K.
Moderator
От София
Страница

ето още места :

1. Онлайн магазин: http://www.profi-tt.com/

2. Спортен магазин "Wilson/ Atomic" на ъгъла на бул. Фритъоф Нансен и бул. Евлоги Георгиев- предлагат дървета и готови хилки на Стига и Доник, топчета Стига, лепила, ключодържатели с хилка на Стига.

3. Магазин Спорт Депо зад магазин Комо(Бизнес Парк София) Предлагат хилки, топчета  и маси на Кетлер, както и маси на Спонета. От скоро виждам, че предлагат и продукти на Доник. Вижте им линка:  http://sportdepo.bg/products

4. "Магазин Спорт Екстрем"  бул. „Княз Дондуков” 42Б /вход от улица 11 Август/ предлагат хилки Атеми, както и Бътерфлай(цели с гумите) а също и топчета Бътерфлай

5. "Грам 91-Бътерфлай" семейство Грамчеви освен прекрасни тренъори и състезатели са официални представители на фирмата "Butterfly" за България.  Предлагат почти всички видове професионални гуми, дървета, лепила, топчета и спортни екипи, както и аксесоари на известната японска компания: Ж.к. Захарна ф-ка ул. "Кукуш" бл. 63, вх. Б, ап. 21(партер), тел. 0887 292 349 и 02 823 47 76

Изключен

#10 2007-03-05 16:42:07

Martin K.
Moderator
От София
Страница

Ето още малко доставчици:

1. Представител на "Андро" за България-Теодор Йорданов, тел. 0886 377 716 (скоро очаквайте тук и сайта на Андро)

2. Магазин "Сандекс-2"- на ъгъла на бул. Христо Ботев и бул.  Тодор Александров, предлага готови хилки на Доник и Шилдкрот, и топчета Доник, Дабъл хепинес, Стига и др.

3. Магазин "Спортисимо" на бул. Стамболийски N51, предлагат хилки, топчета и маси на Шилдкрот

4. Магазин "Орион"  в Търговския дом, намиращ се в карето между Витошка, Алабин, Цар Калоян и Позитано. Предлагат евтини хилки, както и няколко различни модела доста странни топчета , подходящи за колекционери

Изключен

Board footer