#21 2006-05-18 00:34:59

PowerSlave
Потребител
Registered: 2006-03-10

Re: Най-тъпият спорт, за който се сещате!

момчета просто забравете старите спорове за снукър и тем подобни скоро гледах ама наистина най-малоумното нещо само нз спорт ли се води.. blink
значи на един огромен стадион пълен до горе с публика(явно им е интересно има интерес)и некви типове с резачки се съзтезаваха да режат пънове ли бяха дъски ли бяха адскиии тъпо!!

Hell It's About Time

Изключен

#22 2006-05-18 21:02:55

Initiate
Потребител
Registered: 2006-05-06

За всеки влак си има пътници wink2
Щом стадиона е бил пълен,значи има хора на които им е интересно.Това май попада в графата entertainment,а не спортове...

Тъпи спортове няма - има такива които не ти харесват и такива които ти харесват.

Изключен

#23 2006-05-19 14:51:01

cyco-miko
Потребител
Registered: 2006-03-04

за кърлинга и голфа се съгласихме общо взето,ма не им и зная добре и правилата така че не смея да критикувам много.обаче пък тоя тайгър уулф от къв зор ше ми става най - богатия спортист при такъв скучен спорт

Изключен

#24 2006-05-19 15:17:54

Initiate
Потребител

Казва се Tiger Woods,а щом има кой да му плаща толкова значи има причина. Защо мислиш,че спонсорите плащат такива луди пари? Защото спорта не е популярен и не се гледа ли?

Изключен

#25 2006-05-20 10:03:37

jantar
Потребител
Registered: 2006-03-12

голфат е много як спорт ама само да го играеш.иначе, признавам, за гледане е адски тъпо.Аз съм играл обаче и мога да кажа, че си струва и е много отпускащо и газарско да се разхождаш по тучните ливади и да си избираш подходяш стик и тн.

Изключен

#26 2006-05-20 16:26:27

Michael_Maze
Потребител
От Сливен
Registered: 2006-02-02
Страница

Сигурно
smile Аз не съм играл... но планувам да се отбия някой път все пак до града ми  Сливен правят нелошо игрище:) аз се кефя и да гледам често по МSАТ smile

Моля посетителите на други форуми да поставят следния код в подписите си:
[code][size=7] http://tabletennis-bg.org
http://tabletennis-bg.org/forum
[/size][/code]

Изключен

#27 2006-06-18 16:28:21

Marto
Потребител
Registered: 2006-06-18

За най-тъп бих определил "Хека" ако изобщо може да се нарече спорт. Същото така не съм съгласен и Шахмата да се смята за спорт  <_<  Той е просто една мисловна игра, но в никакъв случай не е и спорт !!

Изключен

#28 2006-06-20 19:05:51

Michael_Maze
Потребител
От Сливен
Registered: 2006-02-02
Страница

Marto,Jun 18 2006, 04:28 PM писа

За най-тъп бих определил "Хека" ако изобщо може да се нарече спорт. Същото така не съм съгласен и Шахмата да се смята за спорт  <_<  Той е просто една мисловна игра, но в никакъв случай не е и спорт !!
[right][snapback]2236[/snapback][/right]

Ти гледал ли си професионалните играчи на хек какви чудеса правят? Така че не подценявай нещо което не познаваш

Моля посетителите на други форуми да поставят следния код в подписите си:
[code][size=7] http://tabletennis-bg.org
http://tabletennis-bg.org/forum
[/size][/code]

Изключен

#29 2006-06-20 20:42:08

Marto
Потребител
Registered: 2006-06-18

Бааа, дори не съм чувал за такива играчи  biggrin

Изключен

#30 2006-06-21 02:50:48

Initiate
Потребител

Има мноооооого трикове и то мнооооого трудни в играта/спорта хек.
Мога да те озадача още повече като ти кажа,че има и състезания по Йо-Йо  biggrin

Скейт, ролери, хек, йо-йо ... всички са тръгнали от стрийт културата. Първите две определено вече са спорт,по другите има състезания, но не са чак толкова популярни. Което естествено не значи,че не са интересни. wink2

Относно шаха - ти знаеш ли колко подготовка трябва на един сериозен шахматист за да се подготви за състезание? Въпреки, че е една от най-старите игри тя все още не е проучена изцяло. Милиони комбинации има и колкото и да зубриш не можеш да ги научиш. За това гросмайсторите изучават определени дебюти в детайли, а от други имат бегла представа за началото им, възможни транспозиции към по-позната игра или поне основните идеи на двете страни при определен дебют. Да не говорим,че определени дебюти стават модерни от време на време след като някой от ГМ го играе на голям турнир и поднесе неприятна изненада на някой от фаворитите... Шаха си е спорт и то много сериозен wink2 Това,че не е толкова популярен и че на широката публика и е почти безинтересно да наблюдава партия шах е друг въпрос  smile

Изключен

Board footer