#1 2021-04-06 21:32:40

danezzzaa
Потребител
Registered: 2021-04-06

Защитно дърво и гуми

Моля предложете ми качествени дърво и гуми за модерен защитен стил на игра. Играя европейски стил и до момента играта ми е била изцяло нападателна. В момента играя с комбинация от дърво Xiom ice cream azxi с две еднакви гуми Xiom Omega VII Tour 2.2mm 50градуса и съм супер доволен от комбото направо е брутално, но ми писна вече винаги едно й също форхенд топспин, бекхенд топспин. Имам голямо желание да започна да играя модерна защита, но не изцяло пасивна, а си мисля по скоро за хибридна хилка с една гума със зъб и една гладка гума. Отворен съм към всякакви предложения за марки и модели дървета и съответстващи на тях гуми... Бюджета ми за дърво е до 200лв, за гуми също съм заделил 200лв.Нещо което да е подходящо както за начинаещи така и за напреднали, мисълта ми е да не ми се налага да го сменям скоро, ако е правилно подбран комплекта, защото хилките ще ми станат в повече вече :Д  Може да поствате вашите предложения тук в моята тема или директно на ЛС. Благодаря на всички отзовали се.

Последно редактирано от danezzzaa (2021-04-06 21:34:47)

Изключен

#2 2021-04-09 12:02:03

bonchef
Потребител
Registered: 2011-12-01

Re: Защитно дърво и гуми

Махаш едната гладка гума и слагаш на нейно място нещо - трева, средни или къси зъби без гъба или 0,5мм. и си ТИ. Без да правиш драстични промени, а и по евтино ще ти излезе.

Изключен

#3 Вчера 00:49:33

danezzzaa
Потребител
Registered: 2021-04-06

Re: Защитно дърво и гуми

Това дърво с което играя не мисля че е подходящо за защита то е изцяло за нападение и бързо, въпреки отличния контрол който има... Моля за други предложения.

Изключен

Board footer