#1 2021-01-02 02:13:18

RobbeR
Потребител
Registered: 2017-08-22

Купувам Andro Treiber CI OFF

Здравейте! Успешна нова година на всички.
Играя с Andro Treiber CI OFF и ми се ще да имам 2 екземпляра. Ако случайно някой разполага с такова, а не му допада, то нека ме има в предвид. Не ми е спешно, но пък много бързо мога да си купя чисто ново  laughingsmiley  така че ако някой се чуди  rolleyes  сега е момента.

Andro Treiber CI OFF
FH: Xiom Omega IV Pro
BH: Xiom Omega IV Pro
https://tv.ittf.com

Изключен

#2 2021-01-13 12:32:28

HristoBotev
Потребител
От София
Registered: 2011-10-25
facebook профил

Re: Купувам Andro Treiber CI OFF

ако не се лъжа, CI OFF е наследника на Treiber H - поне Петко така ми каза/си спомням.
На мен ми стана излишно.

https://www.olx.bg/ad/tenis-na-masa-hil … 8mExF.html

Butterfly Marcos Freitas ALC
Tibhar Evolution Mx-P 50
Nittaku FastArc G-1

Изключен

#3 2021-01-14 00:14:52

RobbeR
Потребител

Нищо общо .... едното е инърфорс другото не .... едното е с Лимба а другото с Кото .... единственото общо е че аз търся Андро и ти продаваш Андро  biggrin

Andro Treiber CI OFF

Изключен

#4 2021-01-14 07:44:47

HristoBotev
Потребител
От София
Registered: 2011-10-25
facebook профил

Значи Treibher K е предходния наследник, с червената дръжка.

Така е. Сори.

Butterfly Marcos Freitas ALC
Tibhar Evolution Mx-P 50
Nittaku FastArc G-1

Изключен

#5 2021-01-14 15:13:24

RobbeR
Потребител

Пак не позна  laughingsmiley  от третия път дано стане  wink2 
Играех доста време с Трайбер К и исках да имам 2 екземпляра понеже излезе от производство, но не намерих подходящ и реших да пробвам с Трайбер CI OFF. Разликата е голяма и по-скоро твоя Трайбер се доближава донякъде до Трайбер К.
Трайбер CI OFF  ( Limba – Limba – ALC – AYOUS – ALC – Limba – Limba ) е реплика на Бътерфлай Инърфорс АЛЦ, но в случая репликата е по-сполучлива от оригинала не само по мое мнение, а и на доста други хора ( някой от които доста компетентни по въпроси с дърветата в Европа ). Подобренията са в това, че има по-малко вибрации, малко по-висока скорост и е по-твърдо, но същевременно дори една идея с по-добър контрол. Намирам повече прилики с Инърфорс ЗЛЦ и Аполония ЗЛЦ отколкото с Инърфорс АЛЦ.
По състав и усещане ( малко по права траектория улесняваща драйв и повече скорост ) би трябвало Treiber CO OFF/S ALC да е сходно с твоя и с Трайбер К понеже е  Кото - ALC - Лимба - Кири- Лимба - ALC - Кото, но принципно е реплика на Тимо Бол АЛЦ.
Та така smile

Последно редактирано от RobbeR (2021-01-14 15:20:01)

Andro Treiber CI OFF

Изключен

#6 2021-01-14 16:26:49

atcy
Потребител
От Шумен
Registered: 2013-10-28
Страница

tennis  Привет!
Така е.., в момента аз играя със Трайбър К, на който и ядрото е Кото.., според мен!
Имам Трайбър CI, но е със права дръжка, не знам каква търсиш?
На мен ми идва мъничко немощно, защото играя с лепкави гуми, има и някои забележки по ръбовете, но не са фрапантни...
Ей тъй ми седи повече от година. Ако те интересува, ще кача хубави снимки, дори бих го дал на половин цена за около 85 кинта.
Всичко е купувано от Дилянския, ТТ-Шоп.

Последно редактирано от atcy (2021-01-14 16:29:58)

Китайски БАЛАМАТУМ на форхенда, му е майката!!! wink2
Andro Wanokiwami AO OFF /ST -FH/ DHS Hurricane 3 Provincial (No. 22 Blue Sponge) 41 -BH/ DHS Hurricane 3/50
Andro Treiber CI OFF /ST -FH/ DHS Hurricane 3/50 -BH/Yasaka Rising Dragon, 2.0 мм

Изключен

#7 2021-01-14 16:32:32

RobbeR
Потребител

И аз от Дилян си го купувах моя Трайбер, но играя само с FL дръжка иначе щях да го взема веднага. Принципно се чух няколко пъти с него и не ми е проблем да си купя нов, но просто няма подходящ грамаж за момента при него. Когато купувах моя имаше един единствен екземпляр 87 гр. и аз го взех, а всички други бяха от 89 нагоре. Към края на месеца ще зареди пак и ще видим дали ще извадя късмет тоя път с грамаж 85-87 smile

Andro Treiber CI OFF

Изключен

#8 2021-01-14 16:45:20

atcy
Потребител
От Шумен
Страница

wink2  Няма проблем.
Той Дилян си ме знае rofl
Трайбър К последният дето взех дори тежи 82гр. А този CI  дето ти предложих е 86,5гр.
Меря ги със златарска везна, до стотни biggrin
Явно нещо със правите дръжки по принцип, винаги са по леки 2-3 грама!?
Виж майтапа щях да го дам за 86,5лв. по лев на грам  rofl  drinks

Да не вземете сега да ми звъните за дървото!
Предложението важеше само за колегата, иначе щях да го пусна тука за продаване!
Продавам само душата си... cool

Последно редактирано от atcy (2021-01-14 16:57:53)

Andro Wanokiwami AO OFF /ST -FH/ DHS Hurricane 3 Provincial (No. 22 Blue Sponge) 41 -BH/ DHS Hurricane 3/50
Andro Treiber CI OFF /ST -FH/ DHS Hurricane 3/50 -BH/Yasaka Rising Dragon, 2.0 мм

Изключен

#9 2021-01-14 17:05:36

Vladivlad
Потребител
Registered: 2009-12-08

" е реплика на Бътерфлай Инърфорс АЛЦ, но в случая репликата е по-сполучлива от оригинала не само по мое мнение, а и на доста други хора ( някой от които доста компетентни по въпроси с дърветата в Европа ). Подобренията са в това, че има по-малко вибрации, малко по-висока скорост и е по-твърдо, но същевременно дори една идея с по-добър контрол. "

Само да вметна, че ако за теб горното е плюс, за други хора е минус. Ако някой търси горните разлики от Бътерфлай Инърфорс АЛЦ, по-добре направо да си купи DHS Hurricane 301.

Do or do not. There is no try.
Yoda

Butterfly Innerforce ALC, FH: DHS Skyline TG3, max / BH: TSP Spectol, 1.8 mm

Изключен

#10 2021-01-14 17:18:57

atcy
Потребител
От Шумен
Страница

smile Владивлад е много прав, казвам го от личен опит и лично моя преценка от горе изредените остриета без 301...
Много го заглеждах това дърво, но няма права дръжка, иначе отдавна да е при мен wink2
Сега честно заглеждам YASAKA / Falck Carbon rofl , но стига съм спамил...
Сега един колега от залата в Шумен си взе CI FL , и ще го разпитам довечера, щото последният път играеше пак с Тимобола си.., ще питам...

Последно редактирано от atcy (2021-01-14 17:25:20)

Изключен

Board footer