#1 2019-07-18 13:59:14

Ивайло Иванов
Потребител
Registered: 2018-12-07

Мнение за комбинирано дърво

Здравей те моля за помощ търся си комбинирано дърво, със голяма разлика в скоростта между двете страни на дървото.Тоест едната страна да е много бавна ( най бавната от всички дървета предлагани на пазара) а другата страна на дървото много по бърза. Възможно ли е това да има огромна разлика между двете страни но дървото.
За момента съм се насочил между двете дървета

https://www.der-materialspezialist.com/ … S::40.html

https://www.der-materialspezialist.com/ … 13e9cc6802

Изключен

#2 2019-07-18 14:04:51

bonchef
Потребител
Registered: 2011-12-01

Re: Мнение за комбинирано дърво

Тук някой продаваше Kazak-c. Доколкото знам това е комбинирано дърво с асиметрични слоеве по скорост. Потърси в купувам продавам.

Изключен

#3 2019-07-18 14:18:43

Ивайло Иванов
Потребител
Registered: 2018-12-07

Благодаря за отговора но скоростта на Kazak-c е.

Kazak-c
ВХ - 60

Аз търся по бавна скорост на ВХ може би от порядъка на 30-40

Изключен

#4 2019-07-18 15:16:05

bonchef
Потребител

С такова комбинирано дърво не съм играл, но и на мен ми представлява интерес защото от дълго време играя със съвсем различни по твърдост гуми, като едната е много твърда БХ виктас 401  и за нея е подходящо меко дърво а на ФХ с много меки гуми за които пък е подходящо по твърдо дърво. При стандартните дървета и двете страни са еднакви. Мисля си , че колкото и да е комбинирано дървото на дали ще  има много рязка граница между едната и другата страна. Не знам и дали горните слоеве са от различна дървесина и дали са различно дебели. Ако се спреш на нещо драсни някой ред и на мен ми е любопитно.

Изключен

#5 2019-07-25 07:48:17

bonchef
Потребител

Въпросния Казак -С опитах от колега само за проба. Странно е дървото. По скоро наподобява , че сте взели една ламарина и сте залепили гуми на нея. Изключително сила вибрация. Сравнително сковано, средния пласт е от някакво тъмно и явно доста твърдо дърво. Няма осезателна разлика между ФХ и БХ страна ако и на ФХ стараната да е сложен допълнителен пласт карбон, а БХ повърхностния фурнир да е мек. И двете страни се усещат твърди. Дървото е дебело  -5,57мм , много добра изработка. На мен не ми допадна , но  на хора на които силната вибрация харесва ще допадне.

Изключен

Board footer