#51 2019-03-20 22:00:03

paun
Потребител
Registered: 2007-11-11

Re: huricane 3 national

От месец се наслаждавам на персонален ураган на някой от извънземните китайци. Характеристика и мнение:класическа твърда подложка, скорост близка до ъпгрейт т. е по бавна от комерсиалната, горница изключително финно еластична с меки пъпки. При все че съм практикувал около 4 години и съм пробвал около 20 модела китайски с тази гума си е удоволствие форхенда. Нивото ми е средно любителско. Затова след още кратко наслаждаване ще я предоставя на Lao Bao с задължението "предай нататък".Личното ми мнение е, че китайските специалисти са създали изключително оръжие за представителния им тим, но както всички знаем не е единственото им. И затова смятам, че тази политика е прекалена и тези гуми трябва да бъдат комерсиални. Сдобиването ми с тази гума си е огромен късмет-8 месеца процедура 3 официални документа и 2 протокола. Разрешението бе само за употребявана гума. Всички персонални гуми са под строг контрол. Всеки състезател е длъжен да ги върне и впоследствие се изгарят. С този си пост изказвам Благодарност на Човека направил всичко това, при все че не практикува любимия ни спорт се ангажира с тая моя прищявка....

Изключен

#52 2019-03-21 16:10:51

bonchef
Потребител
Registered: 2011-12-01

Ами от споменатия от мен търговец има страница на сайта им "Лимитирани предложения от китайския национален отбор" . Не са много предлаганите артикули, но - дървета от по 1800 долара и Национални Урагани по към 300 долара всеки. Странното е че купения от мен  Ураган беше избран с твърдост 39 градуса, но след бустването това нещо стана приблизително равно  на 42-43 градуса европейска скала. Предполагам ще има нужда от разработване известно време, но не се играе много трудно с гумата предполагам поради мекотата която придоби. При плоско отиграване гумата е бавна. Взимайки бележка от горния пост сега се сещам, че имам познат близък с китайския посланник в България biggrin .

Последно редактирано от bonchef (2019-03-21 16:12:25)

Изключен

#53 2019-03-21 23:02:08

danisius
Потребител
От Бургас
Registered: 2006-03-12

Бончев на какво дърво си я лепнал, че ти е мека, сложи я на едно Тимо АЛЦ или нещо от рода и после кажи как е.

Изключен

#54 2019-03-22 08:53:23

bonchef
Потребител

Сложен е върху Стига Ебенхолц 5 с права дръжка. Опитвах и върху Тимо Бол Алц, но не знам защо това дърво нещо не ми се пригоди с какви ли не гуми го пробвах само Тенерджи не съм слагал. Може и аз да направих грешка като взех Ураган с 39 градуса твърдост защото ме беше страх от прослувутата твърдост която имали сините подложки. Но малко време играх  с него може просто да му е нужно още време. Поради травма в рамото в момента не играя. Като се върна пак към играта и натрупам малко повече впечатления ще напиша по подробно. Но само от кратките опити видях с гумата се получават по добри удари когато се вкарва изчеткване с топката , не натиск 50 на 50 както правя с другите гуми. Един вид тук е по добре да се остави фалца да създаде скорост. Хилката трябва да е по отворена и топката да се удря  по отзад. Но това са ми само експерименти на робот на този етап.

Последно редактирано от bonchef (2019-03-22 08:58:02)

Изключен

#55 2019-04-10 10:21:36

bonchef
Потребител

Малко повече впечатления. С гумата играх около 1 месец. И я махнах. Дори омекотяването на гумата не довеждаше до нивото на обратната връзка, която се получаваше дори с твърд тензор Ксиом Омега 7 Азия, която си е твърда гума. При игра на робот горе долу вкарвах топката с прилична скорост, но така и до края не можах да почувствам точно как да изпълнявам удара. При игра на точки положението ставаше много лошо. За плосък удар забравете, топспин за да излезе хубав пък трябва да ударите не знам как си. Всичко това довеждаше до повече негативни неща отколкото положителни. Обобщение на горното -много лоша обратна връзка имат тези гуми. В никой случай поне според мен не са за начинаещ освен ако не е китаец и няма под ръка китайски треньор. Изгледах камара видея и ми се струваше, че нормално удрят, а не кой знае колко различно, но при мен не се получи. В по голяма степен при мен е неправилното заученото движение с играта с тензори и то меки. Обобщение на горното за да ползвате успешно такава гума трябва да имате много добра техника и крака които да ви закарват на правилното място преди топката да е отишла там и да  я чакате подготвен за удара. Хубавите неща, които аз видях- гумата няма експлозивното изстрелване на тензорите и лесно управлява "гадни" топки, посрещане на сервизи, подложки ако щете.  При игра контратопспин също много добро представяне. При всичко това можете да постигате добри скорости стига да можете да го направите. Тези гуми трябва да се бустват иначе на дали са  пригодни за игра. С бустера можете да я направите мека и бърза колкото ви трябва. Другото нужно нещо което прочетох е че трябва дебел слой лепило върху гумата иначе тя не работела добре. Защо това е така аз не можах да разбера. Като сметнем файдата от ползата и излиза....и аз не знам какво излиза. Моето мнение е че с тензорите се играе по лесно. Лошото на тензорите е лошата пасивна игра.

Изключен

#56 2019-04-11 22:52:14

danisius
Потребител
От Бургас

За китайката си трябва цяло движение и малко по отявлено насочване на топката в крайната част на удара.
Аз от месец съм с  H3 provincial 40 градуса червената подложка след първоначалното напасване на движенията мисля да оставам на урагани.
Ако си се наситил на гумата айде да трампим за нещо.

Изключен

#57 2019-04-12 10:15:20

bonchef
Потребител

За момента не мисля да я разменям, още повече че тя ми излезе, като Т-енергия. Може да си я оставя с чисто изследователска цел.

Изключен

#58 2019-04-21 00:15:07

danisius
Потребител
От Бургас

bonchef писа

За момента не мисля да я разменям, още повече че тя ми излезе, като Т-енергия. Може да си я оставя с чисто изследователска цел.

Сетих се преди време беше се интересувал от Тенерджи 25 имам почти ново , всъщност имам  две но с едното почти не е играно.

Изключен

Board footer