#1 2019-03-14 22:49:33

Svetoslav222
Потребител
Registered: 2019-03-14

15 годишен. Търся хилка за тенис на маса.

Играя от 2 3 месеца по-сериозно но по-миналото лято играх също и от тогава имам хилка от един спортен магазин която струва 12 или 6 лева. Както и да е знаете какво представлява. Ходя на тренировки 2 пъти в седмицата защото просто постоянно ми се играе. Днес пробвах на 1 приятел хилката която е ужасно бърза и 1 път не успях да оцеля масата. Предпочитам нещо по балансирано не разбирам много но да не е бързо. Гледам доста хора в клипов еказват, че Palio Expert 2 е супер за beginner, но във форума гледам, че казвате, че няма хубава сглобена хилка и заради това питам тук. Може да предложите нещо бюджета е към 50-60 лева но може и да събера малко повече. Не контролирам много добре в играта и 90% от грешките ми са, че удрям твърде силно и топчето излиза от масата... Ако имате още някакъв въпрос ме питайте и настина ще съм ви много благодарен ако ми помогнете wink2

Последно редактирано от Svetoslav222 (2019-03-14 22:50:12)

Изключен

#2 2019-03-15 10:24:49

bonchef
Потребител
Registered: 2011-12-01

Re: 15 годишен. Търся хилка за тенис на маса.

Привет. Мога да предложа качествено марково дърво DONIC PERSON POWERALLROUND дървото е в категорията АЛЛ - АЛЛ+ , тежи 86гр. с права дръжка, чисто ново в кутията си. Червена гума TIBHAR RAPID  само изрязана не е играно с нея. Черна гума YSAKA MARK V с тази гума е играно около 20 часа. Предложените от мен артикули са общо взето реномирани, а не измислени марки. И дървото и гумите предложени от мен са подходящи за начинаещ играч и усвояване на основната техника, тъй като не са бързи, но не са и в категорията ДЕФ. Не мога да се побера в предложената цена, но за 80лв. мога да я дам. При купуване само на дървото  от доставчик бихте дали толкова. В моя случай получавате и две гуми едната от които е съвсем нова, а в другата гарантирам, че има игра поне още 6 месеца минимум, като се има предвид, че като цяло МАРК 5 са доста издържливи гуми. Ако ви представлява интерес пишете на лични ще ви пусна линк към обявата за дървото. Колегите също може да ви предложат нещо подходящо.

Изключен

#3 2019-03-15 13:01:29

RobbeR
Потребител
Registered: 2017-08-22

От това по-хубаво .... здраве му кажи  laughingsmiley  Явно си решил да подариш всичко с което разполагаш .... но пък нека намажат младежите ... само желание за спорт да има  tennis

Butterfly Viscaria FL      
FH - Butterfly Rozena 2.1

BH - Butterfly Rozena 2.1

Изключен

#4 2019-03-15 16:03:16

Svetoslav222
Потребител

Уау, видях цените и мненията и наистина ме имай впредвид. Имам няколко въпроса обаче. Хилката сглобена ли е и ако не е може ли да я сглобите да не стане фал. Също, с коя гума би трябвало да играя фор и бак хенд. Също ми пратете линк на лс или фейсбук или каквото и да е да се свържем wink2

Последно редактирано от Svetoslav222 (2019-03-15 16:03:41)

Изключен

#5 2019-03-15 16:18:34

Новобранец
Потребител
От Лични
Registered: 2016-06-04

Вече съм ти предложил хилка...еднаква и за двете страни...едва след поиграеш ще можеш да прецениш какво ще допълваш за фх или бг.Предложената от мен хилка е подходяща да се учиш на правилни движения на ударите ти и това за сега е важното за теб.

Новобранец старша възраст!

Изключен

#6 2019-03-15 17:02:32

Svetoslav222
Потребител

Говоря на bonchef

Изключен

#7 2019-03-15 18:23:53

Новобранец
Потребител
От Лични

Svetoslav222 писа

Говоря на bonchef

Разбрах.
В такъв случай, щом само на  bonchef говориш, правилата са да му говориш на лични бележки.
Тук е форум за общи дискусии.
Има раздели за всякакви дискусии, специално за теб ще помоля да отворим нов раздел: Възпитание на 15 годишни.
Етиката, уважението към партньора, събеседника,  са   едно от важните условия за развитието на бъдещите спортмени.
Не коментирай, не му е тук мястото.

Изключен

#8 2019-03-15 18:30:37

Svetoslav222
Потребител

Извинете за това...

Изключен

#9 2019-03-15 23:49:55

Новобранец
Потребител
От Лични

Добре..да продължим.
Искам да те уверя, че в този форум мошеници няма, няма как да има, има си администратори, потребители  и няма да го допуснат.
Следователно, ти като 15 годишен, си попаднал на добро място, относно интересите ти тенис на маса.
Мнението ми е, че тук ти получи отговорите които те интересуват, и що се отнася до офертата на дончев към теб, то тя е най- доброто което може да ти се предложи...
Той ти предложи цяла комбинация ПОДХОДЯЩА ТОЧНО ЗА ТЕБ, на цена на което не можеш само дървото да купиш.
Всъщност освен ниската цена, дончев ти предложи и опитът, и знанията си, за да се получи КОМБИНАЦИЯ за теб, .което не влиза в цената...
И ако ти говоря за тези неща е, за да разбереш че има и труден път към комбинирането на собствена хилка-да купуваш, да търсиш, да пробваш, да разменяш много много пъти докато разбереш какво ти трябва...
С което ти казвам, че си на правилното място.
Съветът ми към теб е: Първо играй редовно тенис, ако ти се играе...и второто важно нещо е, чети тук повече преди да питаш нещо което ти е важно...  защото в този форум вече са казани всички важни неща за тениса на маса.

И накрая...ние възрастните очакваме от вас 15 годишните, да станете достойна наша смяна-готови сме да ти помогнем с всичко, при условие че си коректен.

Изключен

#10 2019-03-16 00:59:39

Svetoslav222
Потребител

Разбирам, доста четох и накрая реших да питам. А тенис ми се играе постоянно обаче имам време само пон и петък, а в събота и неделя няма. Доре след тренировката пак ми се играе ама няма как..

Изключен

Board footer