#11 2019-01-17 21:39:48

bonchef
Потребител
Registered: 2011-12-01

Re: Xiom Vega Intro

Аха. Ти ш`ме накараш да си я купя тази гума. Аурус  софт си е много добра гума играл съм с такава около 1 година. Имам следния въпрос, горницата на това Интро толкова ли е тънка колкото на Ауруса? Поради много тънката си горница Ауруса има изключително чувство кога  се хваща топката обаче и доста хвърля ако не играеш активно по леките фалцови топки. Мда.... ще помисля малко, но обикновенно , като почна да мисля означава почти на 90% че ще я купя гумата  за проба. То от проби на гуми и дървета та чак не остава време да свикна с инвентара. И като поиграя с едно нещо 2 месеца чак се радвам на себе си как вкарвам топката. Остава да измисля начин  как да не сменям инвентара.

Изключен

#12 2019-01-18 00:47:25

danisius
Потребител
От Бургас
Registered: 2006-03-12

bonchev според мен няма да ти хареса, твоето ниво е над възможностите на тази гума  tennis

Изключен

#13 2019-01-18 01:01:02

ericos
Потребител
Registered: 2009-04-06

Трудно ми е да преценя, защото вече нямам в наличност Аурус Софт, но горния лист над пъпките изглежда малко по-тънък от този на Еволюшъна. Не искам да те хвърлям в излишни разходи smile Гумата не е нещо невиждано, дори в началото не ми допадна особено, но след няколко игри на форхенд страната реших да я запазя.. поне за известно време drinks

Yasaka Sweden Extra
XIOM Vega Intro
TIBHAR Evolution FX-S

Изключен

#14 2019-01-18 11:31:26

bonchef
Потребител
Registered: 2011-12-01

Мда.  Айде разубедихте ме.

Изключен

#15 2019-01-30 23:18:03

Новобранец
Потребител
От Лични
Registered: 2016-06-04

ericos писа

Последния пост ако е адресиран към мен, благодаря за препоръката. След последните няколко игри обаче стигнах до извода, че не гумата ми е проблема, а лошото позициониране,  късното поемане на топката и пресилването на удара rolleyes

То и аз вече не схващам на кого какво казвам, но ако си ти, който написа че ти се иска да си подмениш гумата, а после се отказа заради позиционирането, като те четох за нещо по- твърдо като гума..бих ти препоръчал..щом ще е за опит, да опиташ нещо по евтино, но с МНОГО контрол, и не много най-бързо, за да можеш да се позиционираш..това е гумата ти, абсолютен контрол, много добър спин, офанзивна скорост, , трайна, лека е и евтина..ако пък имаш и гъвкаво дърво, просто ще забравиш за марковите гуми..при добра комбинация с дървото, тази гума има много интересен ефект-при топ спин към противниковото поле , щом топката докосне масата, топчето отскача силно и високо към противника, с което го изненадва...и го прави не позициониран...също така при леки ответни удари тя не хваща фалцовете на противника и се проявява нещо като антиспин, връща фалцът на противника без да се усеща, но при силен удар, се превръща в модерна нападателна гума...китайски чудноватости...
Пиша ти го заради ниската и цена, ако си решил да опитваш..ето я:
http://tennismasa.com/BG/sword-hero-pro

Новобранец старша възраст!

Изключен

Board footer