#11 2018-11-26 14:54:40

RobbeR
Потребител
Registered: 2017-08-22

Re: Мнение за комбинация.

Пак казвам не съм ги ползвал и нямам идея как са на усещане, а и нямам представа как точно играеш и към какво се стремиш, но едва ли имат кой знае каква разлика ... първия вариант е малко по-бавен и по-тежък отколкото другите два ... прецени сам кое по ти допада според описанията им или пък на външен вид smile за тия пари е все тая smile

Последно редактирано от RobbeR (2018-11-26 14:55:23)

Andro Treiber CI OFF
FH: Xiom Omega IV Pro
BH: Xiom Omega IV Pro
https://tv.ittf.com

Изключен

#12 2018-11-26 16:02:41

sirh
Потребител
Registered: 2018-11-23

Благодаря много за насоките ! Както и че отдели време да се занимаваш с мен. smile

Вече взех решение и ще поръчвам комбинацията.
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Отделно от темата, за да не пускам нова, мой приятел си поръча готова комбинация и помоли за мнение. По-напреднал е от мен и си търсеше качествена комбинация.

Даже може да е от някой от форума, но не мога да кажа със сигурност .

Това е линк към обявата - https://www.olx.bg/ad/hilka-za-tenis-na … c6b35a065d

Много балансирана хилка подбрана с перфектните гуми и дърво в отношение цена/качество е на първите места. Дървото е Yinhe 896- бавно и контролно в комбинация с форхенд бърза гума на XIOM OMEGA IV PRO и контролна гума за бекхенд на Palio CJ-8000 хилката се класира в клас ALL+.

Червена гума /за форхенд/ XIOM OMEGA IV PRO, 2.2 мм
Скорост: 9.5
Въртене: 9.8
Контрол: 8.8

Чернa гума /за бекхенд/ Palio CJ-8000 Biotech, 36 градуса, 2.1 мм.
Скорост: 8.0
Въртене: 9.0
Контрол: 9.5

Пластове: 5 /дърво/
Дебелина: 6.2 мм
Тегло: 83-85 гр.
Категория: ALL+
Дръжка: FL /concav/

тегло на хилката 185гр

п.с. - Помоли за мнение във форума и пускам вместо него. Не съм си я поръчал аз тази комбинация biggrin

Поздрави !

Изключен

#13 2018-11-26 17:33:44

tweeg
Потребител
От София
Registered: 2012-08-15

Надявам се си си поръчал N-10.

Сега за другата комбинация:
С 896 съм играл около година. Много приятно дърво, но е еластично - отзад добре - има катапулт, ама до масата трябва да му свикнеш.
Аз му бях сложил Tibhar Rapid.
С тази Omega Pro си е бая бърза комбинация. Не бих казал че ALL+. Е за някой китаец може да е и ALL-, ама за човек ходещ по любителски турнири и регистрираш повече загуби от колкото победи си е направо OFF и нагоре. А такъв нестъпвал по любителски турнири по-добре да внимава с тази ракета.

Tibhar Stratus Power Wood (Pen) | Cornilleau Target Pro GT M43 | XIOM Vega Europe

Изключен

#14 2018-11-26 21:08:10

RobbeR
Потребител
Registered: 2017-08-22

И според мен дървото в комбинация с форхендовата гума си е изцяло за средно напреднали играчи ... бекхенд гумата е почти най-добрия избор за играчи на които не им се дават много пари а искат да научат правилните движения без да губят контрол. Аз лично не бих играл с тая комбинация заради голямата разлика в скоростта на двете гуми. Все пак всеки сам си преценява.

Последно редактирано от RobbeR (2018-11-26 21:10:37)

Andro Treiber CI OFF
FH: Xiom Omega IV Pro
BH: Xiom Omega IV Pro
https://tv.ittf.com

Изключен

Board footer