#1 2018-04-05 10:05:19

kng2005
Потребител
Registered: 2016-11-15

Официални топки за игра "Red + Black ***" ITTF

Това  е офииалното топче за  20 турнир за ветерани  в Албена
Единственно  го открих в руски сайт за тенис артикули  и там го сравняват по качество  с Нитаку.../може да е маркетингов трик/
Другият  вариант е да се купи  от Букурещ  предполагам - защото фирмата е дислоцирана там
Някой да има информация в България има ли вариант да се закупят отнякъде  и  тази  марка има ли представител за България

Изключен

#2 2018-04-05 10:18:54

bonchef
Потребител
Registered: 2011-12-01

Re: Официални топки за игра "Red + Black ***" ITTF

Хм, това ме изненадва. Дан Тигау и топки ли е почнал да прави? От това поне което аз знам този правеше дървета ръчна изработка в ограничен тираж и то неотдавна. Стефчо от Русе (щото е близо до Румъния) даже беше пуснал тук тема че продава дървета на споменатата марка и аз съм ги виждал, бяха около 15 броя или нещо там. Същия Дан Тигау  редовно си ходи на Албена освен да е предложил топките с цел реклама. Ма производство на топки това сериозна работа. Дори големите производители изпитваха проблеми по отношение на качеството. Как ще се справи малък производител? Освен да не е малък.  При всички случаи това  ще му е първи опит в това начинание. Ми ще видим. Не може русенци да не се сдобият с някоя такава топка. Като идем  на опън там  ще я опитаме.

На линия

#3 2018-04-05 10:28:03

kng2005
Потребител

Доколкото  аз  знам  -топките  се правят в Китай или Япония  и просто се брандират  с тази марка.... drinks

Изключен

#4 2018-04-05 11:58:13

kng2005
Потребител

https://www.tenis-de-masa.com/wp-conten … uality.png

Това е топчето -6 броя -45 леи---19.26 лв-/3.20 броя/ drinks  drinks  drinks

Изключен

#5 2018-10-03 14:55:17

bonchef
Потребител
Registered: 2011-12-01

При последния опън в Русе се сдобих с посочените топки просто от любопитство. Цената е около 3лв. за 3 звезди, и като за топка не евтина. Като поведение най прилича на DHS 3 звезди. Произвеждат я в Китай и я маркират с логото на черно и червено. Или нищо революционно на този етап. При разговор с един от треньорите беше споменато, че различните марки правят експерименти с различно количество процентно съотношение на материалите от които  са правят топките. Предполагам това е и причината различните марки топки да се усещат по различен начин в игра. Най важно за мен би било топките да имат равномерен отскок и да не я усещаш като сблъсък с гюлле.

На линия

Board footer