#1 2018-03-22 19:30:45

Reload
Потребител
Registered: 2017-12-07
facebook профил

Тренировки по тенис на маса в спортен бар Reload

Спортен Бар Reload предлага тренировки по тенис на маса за начинаещи и напреднали с големият ни шампион от турнирите - Тодор Денишев! Той е петкратен шампион на Спортен Бар Reload и до момента е останал непобеден от никой във всички турнири, в които е участвал при нас в бара!
Тодор започва да тренира тенис на маса на 12 годишна възраст в Дупница в отбора на Марек - Дигеста. Там той минава последователно през юноши младша и старша възраст, мъже "Б" група, "А" група и Висша лига на България. За повече информация и резервации може да ни пишете на facebook страницата ни- https://www.facebook.com/sportbarreload/ или на тел. 0887 631804
Цена: 12лв/час

Изключен

#2 2018-03-22 21:18:46

leviatan
Потребител
Registered: 2012-05-04

Re: Тренировки по тенис на маса в спортен бар Reload

Боже, този пост ще ме кара да се усмихвам седмици наред smile

Изключен

#3 2018-03-23 18:37:14

Lao Bao
Потребител
От София
Registered: 2009-06-21
Страница

facebook профил

leviatan писа

Боже, този пост ще ме кара да се усмихвам седмици наред smile

12 лв с масата си е оферта. Други от Дигеста са искали и по 30 лв без масата. Което, като се замислиш, си е нормална цена предвид тарифите за тренировка с национални тенисисти на корт. Или тренировката на бат Бойко с Бекер преди години.

Иначе идеята на Сюзън Сарандън дава плодове и в България.

Тенис в Люлин
Viber: 0888 075 614

Изключен

#4 2018-03-23 19:08:58

leviatan
Потребител
Registered: 2012-05-04

Професоре, съгласен съм за цената.. Ясно, че е добра, тъй като сме плащали и ние по 30 лв. за тренировка с хората , които си описал, но дали самата зала/екипировка (визирам маси, пространство и т.н.) предразполага една сериозна тренировка. Човек от ниво Б/А/ Висша лига едва ли може комфортно да тренира там. Изобщо не коментирам и спаринг качествата на "непобедения" (то е нормално да не е победен като не е ходил никой от ниво Б/А/Висша лига )

Изключен

#5 2018-03-23 19:55:21

emillio
Потребител
От София
Registered: 2013-10-23

Не зная нищо за човека, но 12 лв ми се струва е масата за един час, което не ми е в графата евтино поне на мен. Има отлични места на по-ниски цени. 12 лв. е Средна тарифа и като се замисля само на едно място съм платил повече.
Имайки се предвид че е БАР не е лоша офертата.
За треньор не съм чувал Тенис на маса тренер за повече от 20лв/час и то единици, които са изградили име. повечето за 15 те обучават.

LKT Ayous Hinoki                   Против скъпото оборудване за любители !  drinks   
Donic Acuda P2 refurbish       Китайските гуми не са само за Китайци smile
BTY 05FX  refurbish               T11,  H3, TG3

Изключен

#6 2018-03-24 14:46:53

Reload
Потребител
facebook профил

Здравейте!
Първо, тъй като има различно четене на крайната цена съдейки по коментарите искам да уточня, че 12лв. е цената, която се плаща за треньор за един час, и отделно се плаща 5лв. на час за масата. Крайната цена е 17лв. с масата. Дали е евтино или скъпо всеки си преценя според джоба. Аз лично където и да съм търсил в София индивидуална тренировка цените варират от 18лв. до 30лв. с масата.
Второ, относно качествата на треньорът ни, не говори разбира се, че е останал "непобеден" в нашите турнири, а нивото на което се е състезавал професионално. Пък вече, който е участвал на нашите турнири единствено и е видял нивото би могъл да оцени дали е нещо особено успехите му при нас или не е.
Трето, относно  "сериозната тренировка" на професионалните тенесисти, съм сигурен, че имат къде да правят спаринги/тренировки в отлични условия и то безплатно. А ние предлагаме тренировки за хора, които искат да повишат нивото си  и да спортуват с човек, от който има какво ново да научат.

Изключен

#7 2018-03-25 14:24:50

Lao Bao
Потребител
От София
Страница

facebook профил

leviatan писа

дали самата зала/екипировка (визирам маси, пространство и т.н.) предразполага една сериозна тренировка. Човек от ниво Б/А/ Висша лига едва ли може комфортно да тренира там.

За тренировка определено не става, но за демонстрационни мачове и разпускане става. :-)

https://www.youtube.com/watch?v=Sn4yISU-Ftw

Последно редактирано от Lao Bao (2018-03-25 14:28:13)

Тенис в Люлин

Изключен

#8 2018-03-26 15:52:37

Reload
Потребител
facebook профил

Компетентините коментари на leviatan и Lao Bao остават впечатление, че поне веднъж са идвали  в спортният бар, ако не за тренировка, то поне за участие в някой от турнирите ни или поне за забавление. Така ли е господа?  smile

Изключен

#9 2018-03-26 19:36:49

C41
Потребител
Registered: 2010-09-29

А дано, ама надали...  rolleyes

Cornilleau Aero OFF+ Soft Carbon-Arbalest Bogen-Cornilleau Simon Gauzy Quest Off
Cornilleau Target PRO GT-X51
Cornilleau Target PRO GT-H47
tennis

Изключен

#10 2018-03-26 23:02:48

Lao Bao
Потребител
От София
Страница

facebook профил

На leviatan му трябват 5 метра зад масата, за да се разгърне като истински защитник. Но за Пешо Тодоров е идеално. С адаша му направиха добър мач.

На големите майстори не им трябва много място, а и музиката не им пречи... ;-)

Тенис в Люлин

Изключен

Board footer