#11 2018-03-02 20:34:27

Saint78
Потребител
Registered: 2018-02-22

Re: Въпрос към разбиращи и можещи!

Тааака.Споделям мнението си за гумите.По моя преценка просто са страхотни(лично мое мнение).Страхотна скорост и въртене.При забив съперника не може да види топчето.Само в началото имах лек проблем около 10мин.Всичко беше вънка от масата,както каза колегата по-горе.След това нямаше ядове,много съм доволен.Само ми направи впечатление,че когато се замърсят стават леко неконтрулируеми,но потната тениска ги оправя веднага,а сега ще ги поглезя с малко химия  smile

Поздрави на всички!

Изключен

#12 2018-03-02 20:42:55

madboy
Потребител
От София
Registered: 2016-06-22

Да, като се поизхабиха, гумите станаха много твърдоглави.

Парите свършват, глупостите не.
DHS PF4/PF4/Andro??
DHS Skyline TG3 NEO 39°/ Hurricane H3 Neo/ WIND SR-A (ALL++)

Изключен

#13 2018-03-02 21:10:31

tweeg
Потребител
От София
Registered: 2012-08-15

Saint78 писа

При забив съперника не може да види топчето.

Ако ще пробваш нови гуми ти трябва някой готов да загуби малко време и нерви и почвате:
- контри
- топспин и подложки - редувате се
- топспин и сечени топки - пак така
- сервизи и посрещане - да усетиш въртенето.
- сечене и бутане над масата
и т.н.

П.С. Ако съперникът не вижда топчето никави заключения не можеш да правиш за играта си.

Stiga Clipper (Pen) | Cornilleau Target Pro GT S39 | XIOM Vega Europe

Изключен

#14 2018-03-02 21:31:37

Saint78
Потребител

Това беше образно казано,за да подчертая,че са бързи.Топчето си го вижда и го връща,в повечето случаи.До сега не бях играл с такива гуми,но мисля да продължа с тях и занапред.Благодаря за съвета все пак.

Изключен

#15 2018-03-06 16:32:24

bonchef
Потребител
Registered: 2011-12-01

Ами опитай да поиграеш с тензори и ще ахнеш. За предпочитане да не  слагаш най твърдите, а средно твърди. За дърветата, които си  посочил обаче ще се получи в пъти по неконтролируема ракета, но за сметка на това  с много добра обратна връзка. Ма да ви попитам аз вас "За какво точно ви  е нужна тази скорост?". Гарантирам, че не можете да я държите в контрол - скоростта имам предвид, а че не ви е нужна съм абсолютно убеден. Обикновено на по късен етап трениращия  походил и малко или повече по турнири разбира , че ключа към доброто представяне е фалц и контрол. Това за нивото на България. Ако избегате навън и се състезавате към горните две ще трябва да прибавите и скорост.

Изключен

#16 2018-03-07 11:24:02

Lao Bao
Потребител
От София
Registered: 2009-06-21
Страница

facebook профил

А китайките, откакто въведоха новото топче, станаха женски версии на Бари Алън.

The-Flashs-Barry-Allen-And-Iris-West-Are-Due-For-A-Break-No.jpg

Тенис в Люлин
Viber: 0888 075 614

Изключен

#17 2018-03-17 17:17:43

Saint78
Потребител

Да не а..м с друга тема във форума,искам да попитам,какви добри думи ще кажете за няколко дървета и с каква гума ще си подхождат най-много?Разбирам,че са в различен ценови клас,но това по някога не е от огромно значение.Та въпросната дървесина е:

Xiom Stradivarius

Yasaka Galaxya

XIOM Omega TOUR "Ebony"

Изключен

#18 2018-03-17 21:48:27

emillio
Потребител
От София
Registered: 2013-10-23

Saint78 писа

Да не а..м с друга тема във форума,искам да попитам,какви добри думи ще кажете за няколко дървета и с каква гума ще си подхождат най-много?Разбирам,че са в различен ценови клас,но това по някога не е от огромно значение.Та въпросната дървесина е:

Xiom Stradivarius

Yasaka Galaxya

XIOM Omega TOUR "Ebony"

Като цяло си посочил Много бързи, твърди нападателни дървета. В класа им подхождат нападателни гуми от Флагманските серий.
След като си стигнал такова ниво, трябва да знаеш кои гуми ти пасват. Овладял си отлично стойка, позициониране, удари с висока скорост и висока точност. Знаеш дали искаш да акцентираш върху въртене или скорост. Като почнеш от Tenergy, серията която сто добре на всяко нападателно дърво, Можеш да си избереш и от Acuda серията гуми или от Rasant. Също както и самите производители на Дърветата предлагат гуми за тях  biggrin Xiom Omega серията ще задоволи твоите нужди. Както и Yasaka Rakza (9-X)

Като чета предните ти постове не мисля че имаш нужда от такова дърво, но кеф цена няма.  biggrin

LKT Ayous Hinoki                   Против скъпото оборудване за любители !  drinks   
Donic Acuda P2 refurbish       Китайските гуми не са само за Китайци smile
BTY 05FX  refurbish               T11,  H3, TG3

Изключен

#19 2018-03-17 22:16:46

tweeg
Потребител
От София
Registered: 2012-08-15

Преди да отвориш магазин за тенис екипировка втора употреба кажи какво не ти харесва на YEO с двете Rakza 7.

Stiga Clipper (Pen) | Cornilleau Target Pro GT S39 | XIOM Vega Europe

Изключен

#20 2018-03-17 22:40:27

Saint78
Потребител

tweeg писа

Преди да отвориш магазин за тенис екипировка втора употреба кажи какво не ти харесва на YEO с двете Rakza 7.

rofl  YEO с двете Rakza 7 е страхотно.Послушах съветите и махнах Neo китайците и сложих европейци.Чувството е досто по-добро,поне за мен.А за тея дървета просто искам да чуя мнения.Вярно е,че кефа цена няма.Не ми е проблем каквото и да било дърво да си купя,но не мисля че дърво за 600++ лв е удачно ако не ходиш по състезания.Може да съм аматьор,но кой е казал че трябва аматьорите да играят винаги с all дървета и гуми от по 8лв "щото да не давали пари а първо да се научели"Имам толкова травми по тялото си включително и железа в него,че е късмет че играя все още и то прилично.Да не навлизаме в подробности,че темата ще се размие.

Поздрави на всички и чакам мнения.

Последно редактирано от Saint78 (2018-03-18 11:01:38)

Изключен

Board footer