#1 2017-12-07 18:51:37

ALonder
Потребител
Registered: 2017-12-07

предложения моля

Здравейте аз съм любител и от около 6/7 месеца с приятели пак започнахме да се събираме и да разцъкваме често. Та въпроса ми е искам да си зглобя хилка за около 100 лева с която да си свикна за да не си копувам фабрични глупости. Играя принципно по дефанзивно с бед хенд  и при възможност атакувам със форхенд. Търся хилка която е добра за защита но да има и възможност за атака. Благодаря Ви за отделеното внимание предварително и се извинявам за лошата терминология.

Изключен

#2 2017-12-08 10:50:10

BaiMile
Потребител
Registered: 2010-11-11

Re: предложения моля

ALonder писа

Здравейте аз съм любител и от около 6/7 месеца с приятели пак започнахме да се събираме и да разцъкваме често. Та въпроса ми е искам да си зглобя хилка за около 100 лева с която да си свикна за да не си копувам фабрични глупости. Играя принципно по дефанзивно с бед хенд  и при възможност атакувам със форхенд. Търся хилка която е добра за защита но да има и възможност за атака. Благодаря Ви за отделеното внимание предварително и се извинявам за лошата терминология.

Лошата терминология не е нещо, от което да се срамува човек.
Поздрави!

Изключен

#3 2017-12-08 12:13:07

tweeg
Потребител
От София
Registered: 2012-08-15

Re: предложения моля

Yasaka / Sweden Classic
http://tt-store.eu/BG/darveta/yasaka-da … en-classic

Звънни им да ти препоръчат гуми според играта ти в зависимост от това какво имат на склад.  На Kokutaku и Tuttle има по под 20 лева.
Ще ти ги залепят, доставката е безплатна (заради дървото).

Cornilleau Gatien Crown ALL+ (CP) | Butterfly T05 | XIOM Vega Europe

Изключен

Board footer