#1 2016-12-18 20:48:34

neon
Потребител
Registered: 2006-12-29

Проблеми с отваряне на изображения.

Здравейте, от някои теми във форума не се отварят снимките, понякога се отварят една две, някога нищо не се отваря, браузера върти и нищо, минават 5 минути спира да върти и така си остават неотворени, долу ляво на екрана има надпис установява се връзка. С друг браузер също не ги отваря. От компа на работата ги отваря и ги виждам. Някъкви идеи. Мерси. drinks

Изключен

#2 2016-12-19 10:58:33

bonchef
Потребител
Registered: 2011-12-01

Re: Проблеми с отваряне на изображения.

Е идеи колкото искаш. Зависи снимките с каква програма са правени, разбирай разширения на файла. Имаш ли такава програма инсталирана  на твоя комп. Браузъра с който се опитваш да отвориш дали не е остарял. Възможно е да са проблеми на връзката със сайта където са качени. сигурно и камара други неща.

Изключен

#3 2016-12-19 11:24:17

neon
Потребител

Значи това съм го забелязал от този форум, от други не ми се е случвало. От компа в къщи от други сайтове не съм забелязал да ми остават снимките на иконка и на нея пише джи пег, фейсове, мейсове, май тт и прочие не съм забелязал, познати ми казаха нещо кеша на браузера ... ама аз не съм го бутал, а това става и със хром и със екплоеръ на уиндоуса и са сравнително нови, както съм ги изтеглил така си ги ползвам, получава се и с обява с много снимки но и с обява с малко снимки, понякога зарежда половината и ги виждам а десет снимки отдолу на обявата останали неотворени, значи половината отваря половината не  blink  unsure  mellow , мерси колеги, ако некой се сети нещо  drinks

Изключен

#4 2016-12-20 10:42:56

Martin K.
Moderator
От София
Registered: 2007-02-22
Страница

Някои от снимките са качени на сървъри от рода на snimka.bg и prikachi.com, които по неясна причина от известно време не работеха и затова някои от линковете към техните бази данни не се отварят.
Според получените от тях мейли, таботят по въпроса за най-бързо отсраняване на проблема и се извиняват за причиненото неудобство.
Вече май са оправили тези проблеми, но може да не са успели да възстановят част от базата данни.
За да видим дали проблема е само с твоя компютър най-добре е да пуснеш тук линк към проблемните теми и останалите потребители да си кажат мнението дали при тях се отварят.

email: martin(@)tabletennis.bg

Изключен

#5 2016-12-20 19:58:00

neon
Потребител

Здр, мерси, проблема не е в сайта, защото от друг компютър ги отварям, явно е в моя комп или мрежата, просто не разбирам достатъчно от тях и затова питам. мерси. drinks

Изключен

Board footer