#1 2016-12-18 21:40:42

Ma Lin 2
Потребител
Registered: 2016-06-18

Дървета

Здравейте колеги тенисисти искам да попитам някой в България продава ли дървета OSP и някой използвал ли е дървета на Nittaku? Споделяйте мнения. Поздрави! drinks

Изключен

#2 2016-12-19 10:52:50

bonchef
Потребител
Registered: 2011-12-01

Re: Дървета

На Нитаку дърветата предполагам се ползват от много хора. Впечатленията за различните ще са различни. Най често спряганите в пространството са серията им "струнни инструменти". От тях мисля най популярното и най често ползваното е Акустик. Също така държат първо място по  цена  на дървета изработвани само от дървесина. Само Акустик съм ползвал, ми много  точно е определен, като Акустик. При добро натискане на топката дървото има хубав пищящ звук подобен на този от композитни дървета -  с твърди карбонови слоеве. Дървото има много добра атака, силна елестичоност и много добър  катапулт ефект за изцяло "дървено" дърво. Иска активна игра. Колкото и да ви се струва бавно при първи досег  с него в игра ще усетите, че положението не е такова. Не бързайте да се радвате. Дървото предполага игра предимно в атака. Подсичания назад зад масата ала защитен стил са трудни за изпълнение. Посочения  контрол от 9,1 в ТТДБ е преувеличен. Определено иска много опитни ръце за да се извлече максимума от него. Най добре да се комбинира със средно твърди гуми които можете да управлявате. Ако му се праснат скачащите тензори на Доник и Ксиоми вече определено ще иска играч с доста стаж. Горните уговорки са само ако се ходи по турнири и се  търси успеваемост в резултата. Инъче за удоволствие можете да си го пробвате стига да не ви пречат 250лв. или  нещо  близо до това. Опитните играчи нямат нужда от нашите съвети. Останалите могат да си попрочитат това онова. Аз така прочетох, много се зарадвах на написаното и след игра 4 месеца го метнах в кутията. Но не че не съм постъпвал така и с други дървета.

Изключен

#3 2016-12-19 11:59:57

Ma Lin 2
Потребител
Registered: 2016-06-18

Re: Дървета

Да обмислям да заема едно но все още не съм се насочил към определен модел. Затова искам мнения за което благодаря!  drinks

Изключен

Board footer