#101 2010-12-23 00:46:01

inacesbility
Потребител
Registered: 2010-03-07

Re: Най-тъпият спорт, за който се сещате!

......xaxxx бе колеги най-глупавият спорт е хвърляне на чук. Е кфо е тфа некфи  дами и господа мятат няква тинекия дет ако та натаралянка в главата щи огъни кратуната. Несъмнено  тва е тъпотия.!!!! 

tennis  tennis  tennis  tennis

Изключен

#102 2011-01-25 13:36:38

vevs
Потребител
От Бургас
Registered: 2010-07-28

Оле как се посмях от сърце rofl Добре че не е изтрита темата както някои .... явно вземащи себе си много на сериозно искат.
За мен най-тъпия, най-отвратителния и прочее гадости (ако изобщо трябва да се нарича) спорт това са тия свободните боеве ММА. И колко хора ги гледат ??? Ами направо да построят един нов колизеум и да възродят гладиаторските боеве с всичките му атрибути А ? Упадъка е пълен !

Изключен

#103 2011-01-27 18:37:43

DON KORLEONE
Потребител
Registered: 2010-10-30

Може би мн хора се интересуват от бокс но за мен е пълна тъпотия... Да излезеш на някаф си ринг и да се смлатите от бои е кво е тва нещо biggrin biggrin biggrin сложете на ринга една тенис маса и играйте тенис да ви видим ... кво се травмират физически

Blade: Victas Fire Fall AC OFF+
FH: Andro Hexer
BH: Butterfly Tenergy 05 fx

Изключен

#104 2011-01-28 19:28:59

Buxpo
Потребител
Registered: 2010-12-30

Според мен тъпи спортове не съществуват , щом го има даден спорт значи си има своите  фенове и интерес , но да не на всеки се харесва определен спорт и това си е в реда на нещата ,
според мен спортовете се делят на на няколко вида :
Атрактивни , динамични ,интелектуални ,груби , скучни ,тежки ,интелигентни и стратегически smile

Всеки го влече даден спорт не може да се дефинира като тъп спорт , който примерно сте го видяли по телевизията и ви е доскучало да го гледаде защото на вас не ви е интересно.За вас изглежда  тъп но този спорт е интересен за друг , за него пък има друг спорт който ще каже че не става и така нататък и така нататък smile

п.п. Спортът е това човек да се чуства свободен както психически така и физически да изпитва удоволствие от това което практикува , за това спортът е велико нещо и нека не убиждаме даден спорт всички са велики от определена  гледна точка wink2

Изключен

#105 2011-02-19 02:44:14

Spetza
Потребител
Registered: 2010-11-01

Без съмнение Bowls един ден гледах по евроспорт и така съм се смял как се превземат след като хвърлят топчето само го вижте каква поза е заел ...... http://www2.pictures.gi.zimbio.com/Simon+S...WqzVz38Ivll.jpg спорта е толкова безизвестен,че ако го напишете в гугъл или иутуб ще ви излязат най-много 5 резултата който са свързани с това smile

Изключен

#106 2011-03-23 19:53:36

hakerizanov
Потребител
Registered: 2011-01-06

за мен спортния бридж е ужасно скучен

Avalox Hado, FL
DHS Skyline TG3 Neo
TSP Rise

Изключен

#107 2011-03-24 14:31:18

nisso
Потребител
От София
Registered: 2011-03-21

Аз не мога да взема отношение по темата защото смятам че всеки спорт по себе си има очарование, но не мога да не споделя една случка, която никога няма да забравя.
Бях още ученик, някъде към 9-10 клас (разбирай 87-88 година) и се бяхме организирали с приятели на уикенд на палатки до яз.Сопот. На връщане не помня точно какво стана, но объркахме рейса и пътя и се озовахме в в гр. Тетевен. Наложи се да преспим там, защото рейс за София имаше чак на следващата сутрин. След кратко търсене решихме да спим на градския стадион, там най-горе където свършват пейките и има малка тревна част. Разпънахме спалните чували и т.н. Интересното беше сутринта. Ставаме ние и какво да гледаме. Някакви хора облечени в анцузи обикалят и се разхождат долу където са пистите за бягане, двама по двама и си говорят нещо. Стана ни странно, но повече не им и обърнахме внимание. Не минаха и 10 минути и към нас се приближи един видимо развълнуван чичко, който каза нещо от сорта: Деца, моля ви напуснете стадиона! Вдигате шум и пречите на тренировката!. Всички шаш и паника. Ние си тръгваме за София сега. Отиваме на автогарата, но каква тренировка ? А чичкото допълни: Това е отбора по шахмат и тренират в момента и Вие пречите! Та така. Което доказва еднозначно, че в шаха има физическо натоварване ...  biggrin

Нямам нищо против шаха, но и сега като се сетя, ми става забавно.

Поздрави!

Donic Waldner Allplay+, Xiom V PRO, Xiom IV Europe

Изключен

#108 2011-10-08 17:30:48

The Machine
Потребител
Registered: 2011-04-04

Голф.

Изключен

#109 2012-05-07 21:44:18

Vukito
Потребител
От Любимец
Registered: 2011-05-19

D-Devill,Mar 20 2006, 22:39 писа

По тъпо за мен от голфа няма.
[right][snapback]934[/snapback][/right]

Можеш ли да ми обяниш какво тъпо намираш в голфа.Това е най-елитния спорт,който някога е бил измислян.

Изключен

Board footer