#1 2019-08-31 00:17:02

Koceto_koce
Потребител
Registered: 2019-08-30

Xiom Vega Tour или Xiom Vega Pro

Здравейте! Колебая се между тези две гуми. Искам повече въртене и скорост. Ще бъдат използвани на бързо Tibhar дърво. Коя бихте ми препоръчали?

Изключен

#2 2019-09-02 11:03:50

bonchef
Потребител
Registered: 2011-12-01

Re: Xiom Vega Tour или Xiom Vega Pro

Кажи за дървото. Колко е  твърдо и колко гъвкаво, кой е модела? Про моделите на Ксиом са и бързи и с много скорост, но са и възтвърди гуми. Не се подлъгвай да слагаш 2,2мм. искат изключително опитна ръка. Срещу какви противници играеш, че са ти нужни много скорост и фалц? Искам да попитам ще можеш ли да ги управляваш тези много скорост и фалц? Начина на изпълнение на удара в което се включва -момента хващането на топката, позиция на тялото и краката, център на тежестта на тялото, ъгълът на ракетата по време на цялата траектория от замаха до крайната точка, скоростта с която се движи ръката сигурно и камара други неща определят скоростта и фалца на топката на 85%  останалите 15% са ракетата. Тур моделите мисля, че са проектирани за състезатели които участват на турнири т.е. още по взискателни са от към техника и по твърди. Предполагам ще дават и повече фалц и скорост от Про моделите.  С Про съм играл и бих казал , че има предостатъчно скорост и фалц. С Тур  модел не съм играл, но ако се вярва на производителя би следвало да са още по свирепи гуми. Така , че отговора е Тур модел само да имаш ръце и крака да играеш с тези модели.

Изключен

#3 2019-09-08 11:53:41

emillio
Потребител
От София
Registered: 2013-10-23

Здравей Коцето,  tongue
Много директно почваш, без да се представиш.
Не зная как и колко играеш но Трябва да си много напреднал за бързо дърво и посочените гуми. Скорост ще имаш и с двете ако акцентираш на въртене и си агресивен с ранно посрещане се замисли за OMEGA V ASIA.
OMEGA VII TOUR предлага отличен спин но 55° "гъба" ми звучи само за състезатели. 45° идват доста твърди.  Определено форхендова гума но не за всеки ще е добра!

LKT Ayous Hinoki                   Против скъпото оборудване за любители !  drinks   
Donic Acuda P2 refurbish       Китайските гуми не са само за Китайци smile
BTY 05FX  refurbish               T11,  H3, TG3

Изключен

#4 2019-09-11 01:22:25

Koceto_koce
Потребител
Registered: 2019-08-30

На 14 съм. Тренирам почти 2 години по 2-3 пъти в седмицата. Вече купих гумите (на max дебелина)  и ги използвам на Tibhar Curious .Общо съм играл с тях около 20 мин. и не мога да изкажа реално мнение, освен че още в началото ми хареса комбинацията. До момента имах Palio Amigo и Palio Hidden Dragon на дърво Palio S4. Преди 3-4 седмици сложих Donic Bluefire m1 turbo (гуми, които бяха ползвани 1 година от друг човек и на мен ми бяха сложени, защото все пак са по-добри от Palio-тата). Харесаха ми, но исках чисто нови гуми на по-бързо дърво.

Изключен

Board footer