#1 2018-09-13 16:00:36

BruceTheMaster
Потребител
Registered: 2015-12-17
Posts: 45
facebook профил

Традиционни турнир в гр.Ловеч

Привет на всички тенисисти!

•СКТМ "Интер '09" - Ловеч, кани всички на традиционните турнири по случай независимостта на България.

• Хотелът за турнира е Президиум **** - Налични единични, двойни и тройни на цена между 25-30 лв. на човек.

•На 22.09.2018г. и 23.09.2018г. ще се проведат два различни турнира. (ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗАПИСВАНЕ)

•Отборният турнир, чиято цел е главно проверка на състоянието на отборите и изпробване на състав/подреждане преди започването на Държавните отборни първенства по-късно през есента, ще се проведе на 22.09(събота).
Обявена е максимална бройка от 12 отбора, като записването става по телефон/тук. Такса - 20 лв на отбор.

•Индивидуалният турнир ще се проведе на следващият ден - 23.09(неделя). Таксата е 10 лв на участник. Максимален брой участници - 48.

Турнирът ще бъде с награден фонд :
- 1-во място - 150 лв,
- 2-ро място - 100 лв,
- 3-то място - 50 лв.

За всички призьори и в двата дена ще има предметни награди, медали и купа за 1-во място.

Турнирите ще се проведат в спортната зала на ПЕГ,,Екзарх Йосиф I" - ул. Шишман 7

Начало на турнирите - 10:00ч.

Телефон за записване/въпроси - 088 888 5735 - Милен Атанасов

Очакваме Ви!

Последно редактирано от BruceTheMaster (2018-09-14 21:01:06)



Blade: Butterfly Primorac T5000
FH: Butterfly Tenergy 64
BH: Butterfly Tenergy 05

Изключен

#2 2018-09-13 16:01:53

BruceTheMaster
Потребител
Registered: 2015-12-17
Posts: 45
facebook профил

Re: Традиционни турнир в гр.Ловеч

ВАЖНО!

Напомням за идните турнири в гр. Ловеч.
ЗАПИСВАНЕТО Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

Списък със заявките до момента:

Отборно
1. Team Butterfly - Варна (Милен Атанасов, Хакан Илкяр, Оги Тодоров)

2. Интер 1 - Ловеч (Атанас Енев, Станимир Нешев, Валери Николов)

3. Интер 2 - Ловеч (Владислав Александров, Милен Цанков, Марио Маринов)

4. Агрогруп - София (Цветан Гелев, Станимир Хаджистефану, Станислав Георгиев)

5. Академик 1 - Свищов

6. Академик 2 - Свищов (Вилизар Якимов, Траян Найденов, Георги Радев)

7. Тетрон - Плевен

8. Пътинжинерин строй - Търговище (Димитър Колев, Борислав Балинов, Росен Иванов)

9. Локомотив - София (Ваня Русинова, Криси Драганова, Антон Иванов)

10. Мугла - София (Недко Христов, Иво Иванов, Станислав Иванов)

11. Дебелаците - Бургас (Станислав Въляров, Халит Хасан, Петър Дучев)

12. Мегаспин - София (Васил Василев, Борис Марков, Николай Добрев, Христо Алексиев)

Индивидуално
1. Милен Атанасов - Варна
2. Станимир Нешев - Ловеч
3. Атанас Енев - Ловеч
4. Милен Цанков - Ловеч
5. Антон Иванов - Ловеч
6. Христо Калчев - Ловеч
7. Иван Бояджиев - Габрово
8. Хакан Илкяр - Варна
9. Димитър Колев - Варна
10. Борислав Балинов - Варна
11. Росен Иванов - Разград
12. Цветан Гелев - София
13. Станимир Хаджистефану - София
14. Станислав Георгиев - Лясковец
15. Марио Якимов - Свищов
16. Вилизар Якимов - Свищов
17. Траян Найденов - Свищов
18. Огнян Тодоров - Русе
19. Георги Радев - Свищов
20. Любомир Георгиев - Враца
21 . Детелина Михайлова - Враца
22. Иван Иванов - Монтана
23. Петър Иванов - Монтана
24. Емил Йорданов - Полски Тръмбеш
25. Валери Николов - София
26. Ваня Русинова - София
27. Марио Маринов - Ловеч
28. Владислав Александров - Ловеч
29. Недко Христов - София
30. Станислав Иванов - София
31. Иво Иванов - София
32. Христо Киров - Ботевград
33. Станислав Въляров - Бургас
34. Халит Хасан - Бургас
35. Петър Дучев - Бургас
36. Цоньо Яръмов - Габрово
37. Васил Василев - София
38. Борис Марков - София
39. Николай Добрев - София
40. Христо Алексиев - София
41. Калоян Недев - Велико Търново
42. Росен Чаталбашев - Велико Търново
43. Емил Станев - Габрово
44. Валентин Маринов - Габрово
45. Константин Камбуров - Русе

Последно редактирано от BruceTheMaster (2018-09-17 12:51:07)


Blade: Butterfly Primorac T5000
FH: Butterfly Tenergy 64
BH: Butterfly Tenergy 05

Изключен

#3 2018-09-13 23:16:11

zabolekar
Потребител
Registered: 2007-03-19
Posts: 33

Re: Традиционни турнир в гр.Ловеч

Мугла-София и 4 участника за индивидуалното

Изключен

#4 2018-09-21 21:28:16

BruceTheMaster
Потребител
Registered: 2015-12-17
Posts: 45
facebook профил

Re: Традиционни турнир в гр.Ловеч

Индивидуално :

1. Група
1. Станислав Въляров - Бургас
2. Цветан Гелев - София
3. Станимир Нешев - Ловеч
4. Любомир Георгиев - Враца
5. Емил Станев - Габрово
6. Борис Марков - София
7. Драгомир Драганов - Ябланица
8. Ангел Белидеров - София

2. Група
1. Станислав Иванов - Попово
2. Траян Найденов - Свищов
3. Милен Атанасов - Варна
4. Станислав Георгиев - Лясковец
5. Христо Костов - Търговище
6. Иван Иванов - Монтана
7. Ваня Русинова - София
8. Стефан Иванов - Габрово

3. Група
1. Хакан Илкяр - Варна
2. Владимир Лалев - Плевен
3. Пламен Върбанов - Враца
4. Валери Николов - София
5. Росен Иванов - Разград
6. Криси Драганова - София
7. Недко Христов - София
8. Валентин Маринов - Габрово

4. Група
1. Марио Якимов - Свищов
2. Цоньо Яръмов - Габрово
3. Борислав Балинов - Варна
4. Васил Василев - София
5. Иван Бояджиев - Габрово
6. Петър Иванов - Монтана
7. Петър Дучев - Бургас
8. Росен Чаталбашев - Велико Търново

5. Група
1. Вилизар Якимов - Свищов
2. Димитър Колев - Варна
3. Атанас Енев - Ловеч
4. Халит Хасан - Бургас
5. Емил Йорданов - Полски Тръмбеш
6. Константин Камбуров - Русе
7. Антон Иванов - Ловеч
8. Claire Crublet - София

6. Група
1. Огнян Тодоров - Русе
2. Детелина Михайлова - Враца
3. Станимир Хаджистефану - София
4. Георги Радев - Свищов
5. Калоян Недев - Велико Търново
6. Христо Киров - Ботевград
7. Иво Иванов - София
8. Васил Кандев - Луковит

Отборно

1 група
1. Team Butterfly  - Варна ( Милен Атанасов,  Хакан Илкяр, Огнян Тодоров)
2. Интер 2 - Ловеч ( Милен Цанков, Марио Маринов, Владислав Александров)
3. Мугла - София (Недко Христов, Иво Иванов, Станислав Иванов)

2 група
1. Дебелаците - Бургас ( Станислав Въляров, Халит Хасан, Петър Дучев)
2. Агрогруп - София (Цветан Гелев, Станимир Хаджистефану, Станислав Георгиев)
3. Академик 2 - Свищов ( Марио Якимов, Христо Калчев, Станимир Славов)

3 група
1. Академик 1 - Свищов ( Траян Найденов, Вилизар Якимов, Георги Радев)
2. Куците рапани - Варна ( Димитър Колев, Борислав Балинов, Росен Иванов, Христо Костов)
3. Локомотив - София ( Ваня Русинова, Криси Драганова, Ангел Белидеров)

4 група
1. Интер 1 - Ловеч ( Атанас Енев, Станимир Нешев, Валери Николов)
2. Тетрон - Плевен
3. Мегаспин - София (Васил Василен, Борис Марков, Claire Crublet)

Последно редактирано от BruceTheMaster (2018-09-21 23:22:37)


Blade: Butterfly Primorac T5000
FH: Butterfly Tenergy 64
BH: Butterfly Tenergy 05

Изключен

#5 2018-09-23 21:44:31

novaka_69
Потребител
От Габрово
Registered: 2010-03-29
Posts: 357

Re: Традиционни турнир в гр.Ловеч


TIBHAR Sensitec Icon-ALL+
Fh-Butterfly Tenergy 05FX-1.9
Bh-TSP CURL P1R-1.0

Изключен

#6 2018-09-25 14:11:59

BruceTheMaster
Потребител
Registered: 2015-12-17
Posts: 45
facebook профил

Re: Традиционни турнир в гр.Ловеч

Резултати от проведените турнири в гр. Ловеч този уикенд:

Отборно
1. Аргогруп - София (Цветан Гелев, Станимир Хаджистефану, Слтанислав Георгиев)
2. Куците рапани - Варна (Димитър Колев, Борислав Балинов, Росен Иванов, Христо Костов)
3. Интер 1 - Ловеч (Станимир Нешев, Атанас Енев, Валери Николов)
4. Team Butterfly - Варна (Милен Атанасов, Хакан Илкяр, Огнян Тодоров)

Индивидуално
1/8 финалисти:
1. Милен Атанасов - Варна
2. Халит Хасан - Бургас
3. Константин Камбуров - Русе
4. Цоньо Яръмов - Габрово
5. Росен Иванов - Разград
6. Димитър Колев - Варна
7. Станимир Хаджистефану - София
8. Любомир Георгиев - "Бобата" - Враца

1/4 финалисти
1. Пламен Върбанов - Враца
2. Валери Николов - София
3. Марио Якимов - Свищов
4. Траян Найденов - Свищов

1-во място - Цветан Гелев - ,,Аргогруп" София
2-ро място - Детелина Михайлова - ,,Бобата" Враца
3-то място - Станислав Въляров - Бургас
4-то място - Огнян Тодоров - Русе

ОЧАКВАЙТЕ ВИДЕО ПО-КЪСНО!


Blade: Butterfly Primorac T5000
FH: Butterfly Tenergy 64
BH: Butterfly Tenergy 05

Изключен

Board footer

Powered by FluxBB