#11 2018-07-26 19:54:44

Emil12
Потребител
Registered: 2018-07-06

Re: Избор на ракета

Дървото е добро, но е твърдичко. Ако му хванеш цаката, липсата на контрол няма да ти е проблем. А от кой магазин по точно купи дървото?

Изключен

#12 2018-07-26 20:31:49

Vankata24
Потребител
Registered: 2008-12-27

Emil12 писа

Дървото е добро, но е твърдичко. Ако му хванеш цаката, липсата на контрол няма да ти е проблем. А от кой магазин по точно купи дървото?

Магазина е в подземната част на Двореца на спорта. Направи ми впечатление че е добре зареден и исках направо и гуми да си взема от там, но...

Изключен

#13 2018-07-26 20:50:43

RobbeR
Потребител
Registered: 2017-08-22

Аз ти предложих комбинацията понеже каза, че ти харесва Стратуса иначе не съм на зор да я продавам  ( сега пък не бил за теб laughingsmiley  ).... въпроса беше че ти казаха за Ясаката, че е добра ... също можеш да вземеш някой Приморак или друго дърво със умерена скорост и средно флексово ... ти си се хвърлил на сковано дърво дето става за рязане на мезе smile  Къде тръгна да обясняваш кой не я щял, пък била амортизирана  laughingsmiley  нещо нямаш идея за неща ми се струва, но дано бъркам и се получи комбинация с която да успееш да играеш някак си. И за да не кажеш, че само те хокам smile ще ти кажа, че на твърдото дърво му ходят меки гуми, естествено зависи и от стила на игра де, но говоря принципно ... вече сам си прецени какви.

Последно редактирано от RobbeR (2018-07-26 20:58:52)

Andro Treiber CI OFF
FH: Xiom Omega IV Pro
BH: Xiom Omega IV Pro
https://tv.ittf.com

Изключен

#14 2018-07-26 22:12:56

tweeg
Потребител
От София
Registered: 2012-08-15

Дано поне от olimpsport за 39.90 си го взел
http://forum.tabletennis-bg.org/viewtopic.php?id=4051

Tibhar Stratus Power Wood (Pen) | Cornilleau Target Pro GT M43 | XIOM Vega Europe

Изключен

#15 2018-07-26 22:23:19

Vankata24
Потребител
Registered: 2008-12-27

RobbeR писа

Аз ти предложих комбинацията понеже каза, че ти харесва Стратуса иначе не съм на зор да я продавам  ( сега пък не бил за теб laughingsmiley  ).... въпроса беше че ти казаха за Ясаката, че е добра ... също можеш да вземеш някой Приморак или друго дърво със умерена скорост и средно флексово ... ти си се хвърлил на сковано дърво дето става за рязане на мезе smile  Къде тръгна да обясняваш кой не я щял, пък била амортизирана  laughingsmiley  нещо нямаш идея за неща ми се струва, но дано бъркам и се получи комбинация с която да успееш да играеш някак си. И за да не кажеш, че само те хокам smile ще ти кажа, че на твърдото дърво му ходят меки гуми, естествено зависи и от стила на игра де, но говоря принципно ... вече сам си прецени какви.

Колега, ако исках да играя със ясаката нямаше да я подаря преди време (почти нова). smile Явно ти доста ги разбираш нещата (за разлика от мен) щом отлично знаеш какво е трябвало да си купя без да си ме виждал как играя. smile Може би, не случайно се произвеждат всякакви различни дървета, гуми подложки и тн. за да има за всекиго по нещо, не мислиш ли? без да имам идея за нещата (правилно ти се струва) смятам че още не са я измислили тая свръх универсална комбинация дето  всички да станат шампиони с нея. 
Благодаря на всички които изразиха мнение. drinks  Нека модератор изтрие или заключи темата тъй като смисъл от нея няма.
П.С. Живи и здрави колеги!   drinks

Изключен

#16 2018-07-26 22:38:41

esg85
Потребител
Registered: 2012-04-29

Приятел трябва ти 5 пласта чисто дърво.
Yasaka Ma Lin Extra Offensive
Butterfly Primorac
Butterfly Petr Korbel
Tibhar Stratus Power Wood
Stiga Infinity VPS V Diamond Touch
Stiga Allround Classic

Ако държиш да е с карбон може да пробваш тези:
Galaxy (Yinhe/Milkyway) T-11+
Donic Waldner Senso Carbon

И не се занимавай с китайски гуми ,а си сложи поне едни Ксиоми за по 40лв

Последно редактирано от esg85 (2018-07-26 22:47:00)

Изключен

Board footer