#1 2018-07-12 18:47:03

pevtimov
Потребител
Registered: 2006-03-01

Нова ракета/ракети

Здравейте, със сигурност, това ще е поредната глупава тема. Опитах с търсачката, не намерих отговорите или поне не ги разбрах.
За това питам...или да започна историята, от начало.
Най-общо, не съм играл последните 10 години. Никога не съм имал претенции за сериозен играч, на турнири никога не съм участвал. По кварталните маси...нямам спомен някой да ме е бил, поне не е било лошо, че да го запомня laughingsmiley  По същество, мое приятелче, което редовно плясках през годините, много упорито ме кани, "да поиграем". Със сигурност иска да ме нашляпа, в което няма нищо лошо. Със сигурност, ще го направи, защото играе редовно. От друга страна, двигателната му култура винаги е била плачевна. Много здрав физически, но само ако ще се бяга 10 километра или ще се вдигат щанги. Иска ли се техника, не е човекът. Последно ме агитира, с ракета, която си е правил сам blink . Явно минава на друго ниво.
Въпросът ми е, давайте предложения за ракети, да не стана съвсем за смях. Как играя...ами според противника. Махленски играч. Нямам стратегия. Ако е техничен, опитвам да го разигравам, къси, дълги, както дойде. Ако блъска редовно форхенд, къси, фалцирани, ниски. Да кажем, близо до масата или средна дистанция. По-скоро защита, предвид нахъсания противник. Общо взето, да вадя дълги топки, из под масата, не ми е любимо, но го правя, ако се налага. Та, искам ракета с добър контрол, но да не е много бавна. Да направя някоя точка, на контра. Забравих да спомена, не мога да си намеря старите ракети. Tibhar Eloi, Sunflex-някакви, и някаква Joola, все фабрични. Tibhar най-добре ми пасваше, хем беше доста бърз, хем имаше добър контрол. Бюджет няма да определям, но все пак, да не е четирицифрен или там някъде. Мисля си за две ракети, по-бавна, с по-добър контрол и по-бърза, да се видя колко мога реално. Със сигурност е отегчително, за което съжалявам. Възможно е, да не съм уцелил и раздела wink2 Има ли вариант, да си поръчам гуми и дърво, и да ми ги залепят на място, защото не съм убеден, че ще се справя. Благодаря Ви, за отделеното време, да четете това!

Изключен

#2 2018-07-13 10:10:59

orlin4ooo
Потребител
Registered: 2018-03-13

Re: Нова ракета/ракети

Здравей, така както описваш нещата и с кухненска дъска за рязане пак ще го биеш ортака smile

Ако си решил да си даваш все пак парите - http://tennisdiscount.eu/

Това е твоя сайт и ще ти сглобят всичко smile Описанието на продуктите е релевантно и за къси пари, можеш да си направиш прилична ракета.

Поздрави

Изключен

#3 2018-07-13 12:21:29

asse
Потребител
От Sofia
Registered: 2013-06-28

Взимаш дефанзивтно или олраунд дърво и едни китайки и си перфектен защитник или контролен играч Успех.

Killerspin Kido 7z
BTY T05
BTY T05

Изключен

#4 2018-07-14 08:16:35

pevtimov
Потребител
Registered: 2006-03-01

Благодаря за отговорите.

orlin4ooo писа

Здравей, така както описваш нещата и с кухненска дъска за рязане пак ще го биеш ортака smile

Ако си решил да си даваш все пак парите - http://tennisdiscount.eu/

Това е твоя сайт и ще ти сглобят всичко smile Описанието на продуктите е релевантно и за къси пари, можеш да си направиш прилична ракета.

Поздрави

rofl  С дъската няма да ми се получи rofl То и с ракета няма да ми се получи, не и на първо време. Може би описах приятелчето лошо /дано не чете, ще вземе да се обиди/.  Или поне пропуснах силните му страни. А те са-много силен, много устойчив психически, почти невъзможно е да го извади човек от равновесие и много издържлив. Това няма особено значение, по-важното е, че играе, ако не всеки ден, то през ден, на служебна маса.
Сега отивам на моренце, надявам се там да вляза в по-прилична форма, след което се хвърлям смело в поръчките. Попрочетох това онова и мъглата се поразсея, нещата ми се поизясниха, много ракети ми се приискаха huh Тази стара краста май се завръща със страшна сила. Много съм впечатлен от tennisdiscount.eu. Още веднъж, благодаря за отделеното време!

Последно редактирано от pevtimov (2018-07-14 08:17:07)

Изключен

#5 2018-07-16 15:59:41

emillio
Потребител
От София
Registered: 2013-10-23

wink2  Здр. Мисля си че си точно за ниско бюджетните фирми, които предлагат ниво над фабричните. Загледай в тенисдискаунт-а Palio Yinhe Frendship.

LKT Ayous Hinoki                   Против скъпото оборудване за любители !  drinks   
Donic Acuda P2 refurbish       Китайските гуми не са само за Китайци smile
BTY 05FX  refurbish               T11,  H3, TG3

Изключен

Board footer