#1 2018-02-23 19:42:22

jp_montoya
Потребител
Registered: 2016-12-27

Обратно в играта :)

Привет тенисисти, след известно прекъсване поради технически/здравословни причини, както и натоварен работен график, се завръщам към мощните топспини:) Двете ми китайски гуми пристигнаха, две кутии топчета DHS също са тук, надявам се следващата седмица и лепилото да се появи и мисля, че уикенда 3-4 март вече бих могъл отново да вляза в залата. За целта търся спраринг партньор. Играя атакуващо от форхенд и бекхенд, някога нивото ми беше като на играч в по-посредствен отбор в Б група - тренирал съм основно с Найден Конов иТодор Великов, епизодично съм играл с други, сега нивото не знам какво е, вероятно ще се излагам, не вероятно, а със сигурност. Ако някои има желаниие да ми помогне да върнем чувството към спина, да свирка. Имам мулти спорт карта, с която може да се тренира в залите в Полигона и Хладилника, но не ми пречи да пробваме и друга. Като за начало не смятам да играя на точки, а просто някой да ми прави подложки (може да се сменяме де). Та, ако някой иска да направим една тренировчица за връщане на чувството - да свирка. P.S. макетно ножче дали върши работа за рязането на гуми? P.S2, това лепило вдъхва ли ви доверие - https://www.aliexpress.com/item/Profess … 0.0.zyOw3T, гледам, че вече са наизлезли какви ли не, на водна основа, миришещи на валиния, някога сами си правехме лепило от тутол, екстрационен бензин. Казвайте, ако това, което съм поръчал, не става, да взимам друго.

Изключен

#2 2018-02-23 22:34:51

emillio
Потребител
От София
Registered: 2013-10-23

Re: Обратно в играта :)

Здравей,
За някой неща мога да спомогна, явно си решил да си лепиш хилка. Лепило непробвано от мен, вместо да чакаш месеци  (сега е китайската нова година и т.н.)  Можеш да си вземеш от  Laobao . 100ml. на добра цена и то веднага, тествано върши чудесна работа и е в пъти по-изгодно.
С макетно ножче можеш да си изрежеш чудесно гумите, особено ако малко го мокриш и направиш 2-3 повторения а не 1 ряз на веднъж.

TTbat   Само за разлика от видеото, бих почнал от средата да режа, и после пак от средата с другата посока. wink2

ЗА среща не зная дали ти е удобно, предлагам една на Славия.  tongue   tennis

Последно редактирано от emillio (2018-02-23 23:32:42)

LKT Ayous Hinoki                   Против скъпото оборудване за любители !  drinks   
Donic Acuda P2 refurbish       Китайските гуми не са само за Китайци smile
BTY 05FX  refurbish               T11,  H3, TG3

Изключен

#3 2018-02-24 14:41:38

jp_montoya
Потребител
Registered: 2016-12-27

Re: Обратно в играта :)

Привет Емилио, устройва ме цяла София, аз живея кв. Сердика, за Славия предполагам, че залата е някъде до стадиона. Пиши ми четвъртък или петък кои часове са ти удобни и ще бъда там.

Последно редактирано от jp_montoya (2018-02-24 14:42:05)

Изключен

Board footer