#11 2018-06-15 09:40:03

sjuesju
Потребител
Registered: 2010-05-29
Posts: 164

Re: Северозападна лига по тенис на маса - 2018

Програма за провеждане на третото състезание от този сезон на Северозападната лига по тенис на маса. Турнирът започва на 16 юни от 10 часа, а домакин е Берковица.

10-и кръг
Комета 2 - Комета 1
Враца - Сталиа
Белун 1 - Белун 2
Аргогруп - Тенис Критиците
Надежда - Червен Бряг

11-и кръг
Тенис Критиците - Враца
Белун 2 - Аргогруп
Комета 2 - Сталиа
Белун 1 - Надежда
Червен Бряг - Комета 1

12-и кръг
Белун 2 - Тенис Критиците
Комета 2 - Враца
Надежда - Аргогруп
Сталиа - Червен Бряг
Комета 1 - Белун 1

13-и кръг
Комета 2 - Тенис Критиците
Аргогруп - Комета 1
Сталиа - Белун 1
Червен Бряг - Враца
Белун 2 - Надежда

14-и кръг
Белун 1 - Враца
Сталиа - Аргогруп
Тенис Критиците - Надежда
Червен Бряг - Комета 2
Комета 1 - Белун 2

Изключен

#12 2018-06-17 03:05:17

sjuesju
Потребител
Registered: 2010-05-29
Posts: 164

Re: Северозападна лига по тенис на маса - 2018

Резултатите от днешното състезание от Северозападната лига по тенис на маса

10-и кръг

Комета 1 - Комета 2 2:3
Добрин Кузманов - Георги Вълов 3:1 (11:7; 8:11; 11:8; 11:9)
Спас Христов - Данаил Димитров 0:3 (8:11; 9:11; 12:14)
Красен Димитров/Добрин Кузманов - Кристиян Димитров/Радослав Маринов 3:1 (11:9; 11:8; 8:11; 11:7)
Красен Димитров - Данаил Димитров 1:3 (11:8; 8:11; 7:11; 9:11)
Спас Христов - Георги Вълов 1:3 (11:9; 7:11; 8:11; 12:14)

Аргогруп - Тенис Критиците 3:0
Марио Сърбинов - Георги Радев 3:1 (9:11; 11:9; 12:10; 11:4)
Цветан Гелев - Вилизар Якимов 3:1 (11:8; 8:11; 11:4; 11:8)
Марио Сърбинов/Станимир Хаджистефану - Георги Радев/Траян Найденов 3:1 (11:8; 9:11; 11:5; 11:5)

Враца - Сталиа 3:0
Мартин Петров - Иван Иванов 3:1 (11:5; 11:6; 8:11; 11:5)
Пламен Върбанов - Филип Каменов 3:2 (11:8; 8:11; 11:6; 9:11; 14:12)
Мартин Петров/Геомил Иванов - Филип Каменов/Николай Асенов 3:2 (8:11; 11:9; 11:4; 9:11; 11:8)

Надежда - Червен Бряг 0:3 служебно

Белун 1 - Белун 2 3:1
Калин Тодоров - Евгени Първанов 3:1 (11:6; 4:11; 11:9; 11:5)
Иван Велков - Александър Стоянов 1:3 (12:10; 8:11; 9:11; 7:11)
Калин Тодоров/Петко Петков - Евгени Първанов/Йосиф Велев 3:1 (11:2; 7:11; 14:12; 11:8)
Иван Велков - Йосиф Велев 3:2 (11:6; 14:12; 9:11; 9:11; 11:9)

11-и кръг
Комета 2 - Сталиа 0:3
Кристиян Димитров - Николай Асенов 0:3 (5:11; 8:11; 7:11)
Радослав Маринов - Иван Иванов 0:3 (6:11; 4:11; 8:11)
Данаил Димитров/Георги Вълов - Николай Асенов/Филип Каменов 2:3 (7:11; 9:11; 11:8; 11:9; 9:11)

Комета 1 - Червен Бряг 3:1
Красен Димитров - Йордан Захариев 3:0 (11:9; 11:7; 11:8)
Добрин Кузманов - Пламен Тодоров 0:3 (9:11; 7:11; 8:11)
Добрин Кузманов/Спас Христов - Пламен Тодоров/Атанас Костовски 3:2 (11:9; 7:11; 8:11; 11:8; 11:9)
Красен Димитров - Атанас Костовски 3:0 (11:8; 11:5; 11:6)

Белун 1 - Надежда 3:0 служебно

Враца - Тенис Критиците 3:1
Пламен Върбанов - Вилизар Якимов 3:2 (4:11; 13:11; 12:10; 7:11; 13:11)
Мартин Петров - Траян Найденов 3:0 (11:8; 11:4; 11:8)
Геомил Иванов/Мартин Петров - Вилизар Якимов/Георги Радев 1:3 (7:11; 6:11; 11:9; 4:11)
Пламен Върбанов - Георги Радев 3:2 (5:11; 8:11; 11:9; 11:6; 13:11)

Белун 2 - Аргогруп 2:3
Йосиф Велев - Цветан Гелев 0:3 (5:11; 5:11; 6:11)
Евгени Първанов - Станимир Хаджистефану 3:2 (8:11; 8:11; 11:2; 11:9; 11:7)
Александър Стоянов/Йосиф Велев - Марио Сърбинов/Станимир Хаджистефану 3:2 (11:8; 11:7; 8:11; 3:11; 11:6)
Евгени Първанов - Марио Сърбинов 2:3 (12:10; 9:11; 7:11; 11:8; 10:12)
Александър Стоянов - Цветан Гелев 1:3 (8:11; 11:5; 9:11; 5:11)

12-и кръг
Комета 2 - Враца 0:3
Данаил Димитров - Пламен Върбанов 0:3 (7:11; 10:12; 10:12)
Георги Вълов - Мартин Петров 0:3 (7:11; 8:11; 10:12)
Радослав Маринов/Кристиян Димитров - Мартин Петров/Геомил Иванов 0:3 (9:11; 10:12; 8:11)

Белун 1 - Комета 1 3:1
Петко Петков - Добрин Кузманов 3:0 (11:9; 11:4; 11:8)
Иван Велков - Красен Димитров 3:2 (9:11; 11:9; 9:11; 11:6; 11:6)
Петко Петков/Калин Тодоров - Красен Димитров/Спас Христов 1:3 (11:8; 8:11; 8:11; 6:11)
Иван Велков - Спас Христов 3:0 (11:7; 11:8; 11:9)

Червен Бряг - Сталиа 1:3
Пламен Тодоров - Николай Асенов 3:1 (12:10; 11:6; 6:11; 11:5)
Атанас Костовски - Иван Иванов 2:3 (11:9; 7:11; 11:6; 9:11; 10:12)
Пламен Тодоров/Йордан Захариев - Николай Асенов/Филип Каменов 1:3 (11:9; 5:11; 7:11; 6:11)
Атанас Костовски - Филип Каменов 1:3 (8:11; 7:11; 11:9; 8:11)

Тенис Критиците - Белун 2 3:0
Траян Найденов - Евгени Първанов 3:0 (11:4; 11:4; 11:1)
Вилизар Якимов - Александър Стоянов 3:0 (11:5; 11:6; 11:9)
Вилизар Якимов/Георги Радев - Евгени Първанов/Йосиф Велев 3:1 (11:4; 11:6; 9:11; 11:8)

Аргогруп - Надежда 3:0 служебно

13-и кръг
Аргогруп - Комета 1 3:0
Цветан Гелев - Спас Христов 3:1 (11:7; 11:5; 9:11; 11:8)
Марио Сърбинов - Добрин Кузманов 3:0 (11:5; 11:5; 11:8)
Марио Сърбинов/Станимир Хаджистефану - Красен Димитров/Добрин Кузманов 3:0 (11:4; 11:8; 11:6)

Белун 2 - Надежда 3:0 служебно

Комета 2 - Тенис Критиците 0:3
Данаил Димитров - Георги Радев 1:3 (9:11; 11:7; 10:12; 6:11)
Георги Вълов - Траян Найденов 1:3 (7:11; 8:11; 11:9; 7:11)
Данаил Димитров/Радослав Маринов - Вилизар Якимов/Траян Найденов 0:3 (4:11; 1:11; 10:12)

Белун 1 - Сталиа 3:0
Петко Петков - Иван Иванов 3:0 (11:9; 11:8; 12:10)
Калин Тодоров - Филип Каменов 3:1 (12:14; 12:10; 11:6; 12:10)
Петко Петков/Иван Велков - Николай Асенов/Филип Каменов 3:1 (8:11; 11:7; 11:5; 11:15)

Червен Бряг - Враца 0:3
Пламен Тодоров - Мартин Петров 1:3 (8:11; 5:11; 11:9; 4:11)
Атанас Костовски - Геомил Иванов 2:3 (9:11; 11:6: 6:11; 11:5; 5:11)
Пламен Тодоров/Йордан Захариев - Пламен Върбанов/Мартин Петров 2:3 (5:11; 8:11; 11:9; 12:10; 5:11)

14-и кръг
Тенис Критиците - Надежда 3:0 служебно

Червен Бряг - Комета 2 3:1
Пламен Тодоров - Радослав Маринов 3:1 (11:8; 11:9; 9:11; 11:7)
Атанас Костовски - Кристиян Димитров 3:2 (11:8; 8:11; 11:7; 9:11; 11:8)
Йордан Захариев/Пламен Тодоров - Данаил Димитров/Георги Вълов 2:3 (11:9; 9:11; 8:11; 11:7; 6:11)
Пламен Тодоров - Данаил Димитров 3:0 (11:9; 11:9; 11:9)

Враца - Белун 1 0:3
Мартин Петров - Калин Тодоров 2:3 (11:7; 9:11; 12:10; 7:11; 10:12)
Пламен Върбанов - Иван Велков 1:3 (11:3; 3:11; 6:11; 6:11)
Мартин Петров/Геомил Иванов - Петко Петков/Калин Тодоров 0:3 (9:11; 7:11; 9:11)

Белун 2 - Комета 1 2:3
Александър Стоянов - Добрин Кузманов 3:2 (9:11; 9:11; 11:9; 11:8; 11:9)
Евгени Първанов - Спас Христов 3:1 (8:11; 11:8; 11:6; 13:11)
Александър Стоянов/Йосиф Велев - Спас Христов/Красен Димитров 0:3 (8:11; 8:11; 9:11)
Евгени Първанов - Красен Димитров 2:3
Йосиф Велев - Добрин Кузманов 2:3 (7:11; 8:11; 11:9; 11:9; 9:11)

Аргогруп - Сталиа 3:1
Цветан Гелев - Иван Иванов 3:2 (11:9; 11:7; 9:11; 10:12; 11:6)
Марио Сърбинов - Николай Асенов 2:3 (11:8; 9:11; 11:8; 8:11; 8:11)
Марио Сърбинов/Станимир Хаджистефану - Николай Асенов/Филип Каменов 3:1 (11:7; 3:11; 12:10; 11:7)
Цветан Гелев - Филип Каменов 3:0 (11:8; 11:7; 11:6)

Временното класиране

1529193910_szltm.jpg

Индивидуално класиране (подредени по процент успеваемост)

1. Цветан Гелев (Аргогруп) - 100%
2. Петко Петков (Белун 1) - 92.85%
3. Калин Тодоров (Белун 1) - 87.5%
4. Мартин Петров (Враца) - 78.57%
5. Пламен Тодоров (Червен Бряг) - 78.57%
6. Марио Сърбинов (Аргогруп) - 76.92%
7. Пламен Върбанов (Враца) - 76.92%
8. Александър Стоянов (Белун 2) - 76.47%

Последно редактирано от sjuesju (2018-06-17 03:24:14)

Изключен

Board footer

Powered by FluxBB