#1 2018-02-07 07:13:05

sjuesju
Потребител
Registered: 2010-05-29
Posts: 161

Северозападна лига по тенис на маса - 2018

На 17 февруари ще се проведе първото състезание от новия сезон на Северозападната лига по тенис на маса. Общо 11 отбора се включват в надпреварата. Ето и обявените състави.

Сталиа (Берковица):

Филип Каменов
Станимир Георгиев
Николай Асенов
Иван Иванов
Петър Иванов
Слави Кръстев

Рикошет (София):

Виктор Кирилов
Стоян Карчев
Константин Недялков
Любо Иванов
Еленко Стоянов
Валентин Манчев
Деян Георгиев
Огнян Койнашки

Комета 1 (Луковит):

Красен Димитров
Цветомир Найденов
Добрин Кузманов
Веселин Василев
Спас Христов

Комета 2 (Луковит):

Даниел Димитров
Кристиян Димитров
Георги Вълов
Радослав Маринов

Тенис Критиците (София):

Вилизар Якимов
Траян Найденов
Николай Вълчев
Георги Радев
Стефан Шутов

Аргогруп (София):

Марио Сърбинов
Цветан Гелев
Йордан Димитров
Станимир Хаджистефану
Захари Истайков

Надежда-2010 (София):

Полина Янева
Поли Иванова
Джесика Христова
Никол Андреева
Радина Аспарухова
Виктория Яжекова
Светослав Ръжанков
Атанас Бучков
Костадин Златанов
Олег Шербетов
Николай Петров
Иван Иванов
Александър Стоянов
Траян Иванов
Митко Христов

СКТМ Враца:

Геомил Иванов
Васил Игнатовски
Тони Иванов
Димо Дончев
Мартин Петров
Кристофър Маринов
Антон Данов
Пламен Върбанов
Тони Тодоров

Червен Бряг:

Иван Георгиев
Пламен Тодоров
Атанас Костовски
Йордан Захариев
Миро Здравков

Белун 1 (Козлодуй):

Петко Петков
Калин Тодоров
Иван Велков
Ивайло Петков
Йонко Петков

Белун 2 (Козлодуй):

Владимир Николов
Александър Стоянов
Евгени Първанов
Ивайло Иванов
Йосиф Велев

Последно редактирано от sjuesju (2018-02-07 15:27:43)


Изключен

#2 2018-02-07 10:19:57

emillio
Потребител
От София
Registered: 2013-10-23
Posts: 458

Re: Северозападна лига по тенис на маса - 2018

А къде ще се състои събитието, и може ли да се лгеда ?


LKT Ayous Hinoki                   Против скъпото оборудване за любители !  drinks   
Donic Acuda P2 refurbish       Китайските гуми не са само за Китайци smile
BTY 05FX  refurbish               T11,  H3, TG3

Изключен

#3 2018-02-07 15:28:18

sjuesju
Потребител
Registered: 2010-05-29
Posts: 161

Re: Северозападна лига по тенис на маса - 2018

Все още уточняваме програмата, но първото състезание със сигурност ще е на 17-и февруари в Козлодуй.

Изключен

#4 2018-02-16 08:15:24

sjuesju
Потребител
Registered: 2010-05-29
Posts: 161

Re: Северозападна лига по тенис на маса - 2018

Програма за първия кръг от състезанието. Началото е в събота (17.02.2018) в Козлодуй:

Комета 2 - Комета 1
Белун 2 - Белун 1
Тенис Критиците - Надежда 2010
Сталиа - Враца

Червен Бряг - Рикошет
Аргогруп - Белун 1
Надежда 2010 - Сталиа
Тенис Критиците - Комета 1

Белун 2 - Враца
Червен Бряг - Комета 2
Надежда 2010 - Аргогруп
Белун 1 - Рикошет

Комета 2 - Сталиа
Белун 2 - Тенис Критиците
Комета 1 - Аргогруп
Червен Бряг - Враца

Белун 2 - Рикошет
Тенис Критиците - Сталиа
Белун 1 - Комета 2
Надежда 2010 - Комета 1

Аргогруп - Рикошет
Белун 2 - Червен Бряг
Белун 1 - Враца

Изключен

#5 2018-02-17 14:10:49

sjuesju
Потребител
Registered: 2010-05-29
Posts: 161

Re: Северозападна лига по тенис на маса - 2018

Резултати от срещите в първия кръг. Програмата е променена, тъй като един от отборите не може да участва.

Комета 2 (Луковит) - Комета 1 (Луковит) 1:3
Георги Вълов - Димитър Кузманов 3:0 (12:10; 11:7; 11:8)
Даниел Димитров - Спас Христов 1:3 (8:11; 12:10; 8:11; 9:11)
Димитров/Маринов - Христов/Кузманов 0:3 (0:11; 4:11; 7:11)
Георги Вълов - Спас Христов 2:3 (5:11; 8:11; 11:8; 11:8; 8:11)

Враца - Сталиа (Берковица) 3:1
Пламен Върбанов - Петър Иванов 3:0 (15:13; 11:9; 11:8)
Мартин Петров - Станимир Георгиев 3:0 (11:2; 11:5; 11:9)
Иванов/Петров - Иванов/Георгиев 2:3 (9:11; 11:5; 11:9; 5:11; 8:11)
Пламен Върбанов - Иван Иванов 3:1 (11:3; 8:11; 11:7; 11:8)

Белун 1 (Козлодуй) - Белун 2 (Козлодуй) 2:3
Петко Петков - Евгени Първанов 3:2 (11:9; 8:11; 11:6; 9:11; 11:8)
Калин Тодоров - Александър Стоянов 0:3 (8:11; 7:11; 5:11)
Петков/Николов - Първанов/Иванов 0:3 (9:11; 8:11; 4:11)
Калин Тодоров - Ивайло Иванов 3:0 (11:8; 11:8; 11:8)
Васил Николов - Александър Стоянов 1:3 (5:11; 6:11; 13:11; 8:11)

Аргогруп - Тенис Критиците 3:0
Цветан Гелев - Вилизар Якимов 3:2 (10:12; 11:4; 11:8; 6:11; 11:9)
Марио Сърбинов - Георги Радев 3:2 (11:9; 8:11; 7:11; 11:5; 11:9)
Хаджистефану/Сърбинов - Радев/Найденов 3:2 (8:11; 11:6; 12:10; 15:17; 12:10)

Надежда - Червен Бряг 0:3
Олег Шербетов - Пламен Тодоров 0:3 (6:11; 7:11; 3:11)
Полина Янева - Атанас Костовски 2:3 (11:6; 11:5; 6:11; 5:11; 8:11)
Янева/Иванова - Тодоров/Захариев 0:3 (8:11; 10:12; 8:11)

Тенис Критиците - Враца 3:0
Вилизар Якимов - Мартин Петров 3:2 (11:9; 11:7; 3:11; 5:11; 11:7)
Траян Найденов - Геомил Иванов 3:0 (11:5; 11:8; 11:7)
Радев/Якимов - Първанов/Иванов 3:0 (11:5; 11:7; 11:9)

Белун 2 - Аргогруп 0:3
Евгени Първанов - Цветан Гелев 2:3 (11:8; 6:11; 11:8; 2:11; 10:12)
Александър Стоянов - Марио Сърбинов 1:3 (9:11; 9:11; 11:9; 7:11)
Иванов/Първанов - Гелев/Хаджистефану 2:3 (8:11; 12:10; 11:6; 3:11; 4:11)

Комета 2 - Сталиа 0:3
Кристиян Димитров - Петър Иванов 0:3 (4:11; 9:11; 6:11)
Радослав Маринов - Иван Иванов 0:3 (6:11; 3:11; 6:11)
Вълов/Димитров - Георгиев/Иванов 0:3 (6:11; 7:11; 7:11)

Белун 1 - Надежда 3:0
Калин Тодоров - Олег Шербетов 3:0 (11:6; 11:8; 11:9)
Петко Петков - Поли Иванова 3:0 (11:4;11:3; 11:5)
Петков/Николов - Иванова/Янева 3:0 (11:3; 11:6; 11:9)

Червен Бряг - Комета 1 3:0
Пламен Тодоров - Димитър Кузманов 3:0 (11:4; 11:6; 12:10)
Йордан Захариев - Красен Димитров 3:2 (6:11; 10:12; 11:8; 11:8; 11:8)
Тодоров/Костовски - Димтиров/Христов 3:0 (11:7; 11:7; 11:6)

Белун 2 - Тенис Критиците 1:3
Александър Стоянов - Вилизар Якимов 3:2 (11:8; 4:11; 11:8; 7:11; 11:9)
Евгени Първанов - Траян Найденов 2:3 (5:11; 7:11; 11:6; 12:10; 9:11)
Стоянов/Иванов - Радев/Якимов 0:3 (7:11; 2:11; 9:11)
Евгени Първанов - Георги Радев 1:3 (10:12; 7:11; 11:7; 7:11)

Комета 2 - Враца 0:3
Георги Вълов - Пламен Върбанов 0:3 (5:11; 5:11; 5:11)
Даниел Димитров - Мартин Петров 0:3 (2:11; 4:11; 6:11)
Димитров/Маринов - Иванов/Петров 0:3 (7:11; 3:11; 7:11)

Надежда - Аргогруп 1:3
Поли Иванова - Марио Сърбинов 0:3 (3:11; 7:11; 4:11)
Полина Янева - Станимир Хаджистефану 3:2 (11:5; 12:10; 10:12; 8:11; 11:3)
Янева/Шербетов - Гелев/Хаджистефану 1:3 (12:10; 7:11; 9:11; 7:11)
Поли Иванов - Цветан Гелев 1:3 (1:11; 4:11; 11:8; 1:11)

Сталиа - Червен Бряг 3:2
Петър Иванов - Атанас Костовски 3:1 (4:11; 11:2; 11:6; 13:11)
Иван Иванов - Пламен Тодоров 0:3 (9:11; 5:11; 2:11)
Георгиев/Иванов - Тодоров/Захариев 0:3 (7:11; 8:11; 8:11)
Петър Иванов - Йордан Захариев 3:1 (12:10; 11:13; 11:5; 14:12)
Станимир Георгиев - Атанас Костовски 3:1 (13:11; 11:2; 4:11; 11:9)

Комета 1 - Белун 1 1:3
Спас Христов - Калин Тодоров 0:3 (6:11; 4:11; 8:11)
Димитър Кузманов - Петко Петков 0:3 (8:11; 9:11; 4:11)
Димитров/Кузманов - Петков/Николов 3:2 (5:11; 11:7; 7:11; 5:11; 12:10)
Спас Христов - Васил Николов 0:3 (9:11; 6:11; 5:11)

Комета 2 - Тенис Критиците 0:3
Кристиян Димитров - Траян Найденов 1:3 (11:8; 6:11; 9:11; 9:11)
Радослав Маринов - Георги Радев 0:3 (6:11; 9:11; 6:11)
Димитров/Вълов - Якимов/Найденов 1:3 (2:11; 13:11; 10:12; 9:11)

Аргогруп - Комета 1 3:0
Марио Сърбинов - Красен Димитров 3:2 (11:13; 12:10; 7:11; 11:3; 12:10)
Станимир Хаджистефану - Спас Христов 3:1 (11:13; 11:8; 11:7; 11:8)
Гелев/Сърбинов - Димитров/Кузманов 3:1 (11:6; 11:9; 9:11; 11:7)

Сталиа - Белун 1 2:3
Станимир Георгиев - Петко Петков 0:3 (11:13; 6:11; 8:11)
Петър Иванов - Калин Тодоров 2:3 (4:11; 11:9; 7:11; 15:13; 5:11)
Иванов/Иванов - Тодоров/Николов 3:2 (15:17; 5:11; 11:6; 12:10; 11:3)
Станимир Георгиев - Васил Николов 3:0 (11:4; 11:4; 11:9)
Иван Иванов - Петко Петков 0:3 (8:11; 9:11; 8:11)

Червен Бряг - Враца 0:3
Атанас Костовски - Пламен Върбанов 1:3 (4:11; 8:11; 11:8; 10:12)
Пламен Тодоров - Мартин Петров 0:3 (5:11; 12:14; 12:14)
Тодоров/Захариев - Иванов/Петров 1:3 (7:11; 12:10; 11:13; 8:11)

Белун 2 - Надежда 3:0
Евгени Първанов - Олег Шербетов 3:1
Александър Стоянов - Поли Иванова 3:0 (11:6; 11:7; 11:7)
Първанов/Велев - Иванова/Янева 3:0 (11:4; 18:16; 11:6)

Последно редактирано от sjuesju (2018-02-18 04:15:42)

Изключен

#6 2018-02-18 04:16:43

sjuesju
Потребител
Registered: 2010-05-29
Posts: 161

Re: Северозападна лига по тенис на маса - 2018

Временното класиране
1518916588_szltm.jpg

Изключен

#7 2018-02-18 04:28:10

Изключен

#8 2018-04-26 07:22:39

sjuesju
Потребител
Registered: 2010-05-29
Posts: 161

Re: Северозападна лига по тенис на маса - 2018

Вторият турнир от Северозападната лига по тенис на маса ще се изиграе тази събота. Домакин на състезанието е залата на Лъки Спорт (София).

След изиграването на първите 4 кръга от надпреварата лидер без загуба е отборът на Аргогруп (София), следвани от съставите на Тенис Критиците (София), Белун 1 (Козлодуй) и Враца.

Ето и програмата за следващите 5 кръга

5-и кръг
Враца - Белун 1
Аргогруп - Сталиа
Надежда - Тенис Критиците
Комета 2 - Червен Бряг
Белун 2 - Комета 1

6-и кръг
Червен Бряг - Тенис Критиците
Надежда - Комета 1
Комета 2 - Белун 1
Белун 2 - Сталиа
Враца - Аргогруп

7-и кръг
Червен Бряг - Белун 1
Надежда - Сталиа
Комета 2 - Аргогруп
Белун 2 - Враца
Комета 1 - Тенис Критиците

8-и кръг
Надежда - Враца
Комета 2 - Белун 2
Белун 1 - Тенис Критиците
Комета 1 - Сталиа
Червен Бряг - Аргогруп

9-и кръг
Сталиа - Тенис Критиците
Белун 1 - Аргогруп
Комета 1 - Враца
Червен Бряг - Белун 2
Надежда - Комета 2

Изключен

#9 2018-05-07 10:19:18

sjuesju
Потребител
Registered: 2010-05-29
Posts: 161

Re: Северозападна лига по тенис на маса - 2018

Резултати от турнира:

5-и кръг
Белун 1 - Враца 3:1
Иван Велков - Пламен Върбанов 2:3 (8:11; 12:10; 11:5; 7:11; 8:11)
Петко Петков - Мартин Петров 3:2 (11:9; 9:11; 7:11; 11:4; 11:7)
Велков/Петков - Петров/Иванов 3:1 (11:4; 4:11; 11:7; 11:3)
Петко Петков - Геомил Иванов 3:1 (11:4; 11:9; 10:12; 11:7)

Сталиа - Аргогруп 0:3
Петър Иванов - Марио Сърбинов 0:3 (8:11; 10:12; 9:11)
Иван Иванов - Цветан Гелев 0:3 (9:11; 8:11; 3:11)
Иванов/Георгиев - Сърбинов/Хаджистефану 1:3 (12:10; 11:13; 5:11; 8:11)

Тенис Критиците - Надежда 3:0
Николай Вълчев - Николай Петров 3:1 (11:8; 11:6; 8:11; 11:8)
Вилизар Якимов - Александър Стоянов 3:0 (11:7; 11:8; 11:4)
Якимов/Шутов - Велев/Петров 3:2 (11:8; 7:11; 12:10; 5:11; 11:5)

Червен Бряг - Комета 2 3:0
Атанас Костовски - Мариан Иванов 3:0 (12:10; 11:4; 11:6)
Пламен Тодоров - Николай Цветков 3:0 (11:7; 12:10; 11:7)
Тодоров/Захариев - Иванов/Цветков 3:0 (11:8; 11:7; 11:8)

Комета 1 - Белун 2 0:3
Добрин Кузманов - Александър Стоянов 1:3 (6:11; 11:5; 4:11; 3:11)
Веселин Василев - Йосиф Велев 0:3 (4:11; 8:11; 9:11)
Христов/Василев - Николов/Стоянов 1:3 (5:11; 17:15; 5:11; 7:11)

6-и кръг
Тенис Критиците - Червен Бряг 3:1
Георги Радев - Атанас Костовски 3:0 (11:3; 11:6; 11:6)
Стефан Шутов - Пламен Тодоров 1:3 (11:13; 10:12; 11:8; 6:11)
Радев/Якимов - Захариев/Тодоров 3:2 (11:7; 11:7; 4:11; 9:11; 11:6)
Стефан Шутов - Йордан Захариев 3:0 (11:6; 11:6; 11:8)

Надежда - Комета 1 3:0
Петър Велев - Добрин Кузманов 3:0 (11:3; 11:3; 11:8)
Николай Петров - Спас Христов 3:1 (7:11; 17:15; 11:9; 11:9)
Стоянов/Петров - Василев/Христов 3:1 (14:12; 6:11; 14:12; 12:10)

Белун 1 - Комета 2 3:0
Иван Велков - Мариан Иванов 3:0 (11:5; 8:11; 11:8; 11:2)
Петко Петков - Николай Цветков 3:0 (11:4; 11:2; 11:4)
Велков/Петков - Иванов/Иванов 3:0 (11:6; 11:7; 11:8)

Сталиа - Белун 2 3:2
Станимир Георгиев - Александър Стоянов 0:3 (4:11; 10:12; 3:11)
Петър Иванов - Йосиф Велев 0:3 (9:11; 4:11; 8:11)
Иванов/Иванов - Велев/Николов 3:1 (11:8; 12:14; 11:6; 11:8)
Станимир Георгиев - Васил Николов 3:1 (11:8; 14:12; 9:11; 11:6)
Иван Иванов - Александър Стоянов 3:0 (11:6; 11:9; 12:10)

Враца - Аргогруп 2:3
Пламен Върбанов - Цветан Гелев 0:3 (4:11; 5:11; 9:11)
Мартин Петров - Марио Сърбинов 3:2 (7:11; 11:9; 11:9; 10:12; 11:5)
Върбанов/Иванов - Сърбинов/Хадвистефану 1:3 (7:11; 11:8; 6:11; 6:11)
Мартин Петров - Станимир Хаджистефану 3:1 (11:6; 11:3; 7:11; 11:7)
Геомил Иванов - Цветан Гелев 0:3 (6:11; 5:11; 8:11)

7-и кръг
Белун 1 - Червен Бряг 3:1
Иван Велков - Атанас Костовски 3:0 (11:5; 11:9; 11:9)
Петко Петков - Пламен Тодоров 3:2 (11:9; 11:3; 9:11; 8:11; 11:4)
Петков/Велков - Тодоров/Захариев 2:3
Петко Петков - Йордан Захариев 3:0 (11:7; 11:8; 11:5)

Надежда - Сталиа 0:3
Петър Велев - Станимир Георгиев 2:3 (11:7; 7:11; 13:11; 7:11; 16:18)
Николай Петров - Иван Иванов 1:3 (7:11; 11:7; 7:11; 4:11)
Стоянов/Петров - Иванов/Георгиев 1:3 (6:11; 7:11; 11:7; 4:11)

Аргогруп - Комета 2 3:0
Марио Сърбинов - Николай Цветков 3:1 (11:5; 11:8; 10:12; 11:5)
Станимир Хаджистефану - Мариан Иванов 3:0 (11:7; 11:9; 11:9)
Гелев/Хаджистефану - Иванов/Иванов 3:0 (11:8; 11:7; 11:8)

Враца - Белун 2 2:3
Пламен Върбанов - Александър Стоянов 2:3 (11:9; 7:11; 11:7; 12:14; 10:12)
Мартин Петров - Йосиф Велев 3:0 (11:9; 12:10; 11:7)
Петров/Иванов - Велев/Николов 2:3 (7:11; 11:4; 11:7; 7:11; 10:12)
Пламен Върбанов - Васил Николов 3:0 (11:4; 12:10; 11:7)
Геомил Иванов - Александър Стоянов 2:3 (11:5; 5:11; 6:11; 11:5; 12:14)

Комета 1 - Тенис Критиците 0:3
Спас Христов - Николай Вълчев 0:3 (8:11; 2:11; 7:11)
Веселин Василев - Георги Радев 0:3 (5:11; 5:11; 6:11)
Василев/Кузманов - Вълчев/Шутов 0:3 (7:11; 5:11; 6:11)

8-и кръг
Надежда - Враца 0:3 служебно

Комета 2 - Белун 2 1:3
Мариан Иванов - Васил Николов 3:1 (3:11; 11:6; 11:6 11:1)
Николай Цветков - Александър Стоянов 0:3 (2:11; 4:11; 9:11)
Иванов/Иванов - Николов/Велев 0:3
Николай Цветков - Йосиф Велев 0:3

Белун 1 - Тенис Критиците 0:3
Иван Велков - Георги Радев 2:3 (11:8; 8:11; 11:8; 7:11; 7:11)
Петко Петков - Вилизар Якимов 0:3 (6:11; 7:11; 8:11)
Петков/Велков - Радев/Вълчев 0:3 (1:11; 7:11; 8:11)

Комета 1 - Сталиа 0:3
Спас Христов - Станимир Георгиев 0:3 (7:11; 9:11; 5:11)
Веселин Василев - Петър Иванов 0:3 (8:11; 13:15; 9:11)
Кузманов/Христов - Иванов/Иванов 0:3 (5:11; 8:11; 8:11)

Червен Бряг - Аргогруп 2:3
Атанас Костовски - Цветан Гелев 0:3
Пламен Тодоров - Станимир Хаджистефану 3:0 (11:4; 11:5; 11:7)
Тодоров/Захариев - Хаджистефану/Сърбинов 3:2 (11:7; 11:13; 11:13; 11:9; 11:7)
Атанас Костовски - Марио Сърбинов 0:3 (10:12; 3:11; 8:11)
Йордан Захариев - Цветан Гелев 0:3 (12:14; 8:11; 8:11)

9-и кръг
Тенис Критиците - Сталиа 3:1
Стефан Шутов - Иван Иванов 2:3 (5:11; 6:11; 11:8; 13:11; 10:12)
Вилизар Якимов - Станимир Георгиев 3:0 (11:5; 11:3; 11:6)
Шутов/Вълчев - Иванов/Георгиев 3:0 (12:10; 11:8; 11:7)
Вилизар Якимов - Петър Иванов 3:0 (11:3; 11:4; 11:6)

Аргогруп - Белун 1 3:1
Цветан Гелев - Иван Велков 3:0 (11:8; 11:3; 11:8)
Марио Сърбинов - Петко Петков 1:3 (7:11; 11:6; 12:14; 3:11)
Сърбинов/Хадвистефану - Петков/Велков 3:2 (11:6; 11:13; 11:6; 11:13; 11:4)
Цветан Гелев - Йонко Петков 3:0 (11:4; 11:3; 11:6)

Враца - Комета 1 3:0
Мартин Петров - Спас Христов 3:1 (11:7; 3:11; 11:8; 11:6)
Геомил Иванов - Добрин Кузманов 3:0 (11:6; 11:4; 11:6)
Върбанов/Петров - Василев/Кузманов 3:0 (11:3; 11:8; 11:7)

Белун 2 - Червен Бряг 3:2
Александър Стоянов - Атанас Костовски 3:1 (11:6; 12:10; 8:11; 11:6)
Васил Николов - Пламен Тодоров 2:3 (11:6; 7:11; 4:11; 11:6; 7:11)
Николов/Велев - Захариев/Тодоров 0:3 (11:13; 9:11; 3:11)
Александър Стоянов - Йордан Захариев 3:0 (11:5; 11:7; 11:9)
Йосиф Велев - Атанас Костовски 3:2

Надежда - Комета 2 3:2

Изключен

Board footer

Powered by FluxBB