#11 2018-01-15 14:33:00

bonchef
Потребител
Registered: 2011-12-01

Re: Нова хилка

Много зависи къде и как тренираш. Ако си млад дихател имам предвид  ученик до 4 -ти 5-ти  6-ти клас. Треньорите ти праскат ОФФ дърво и Т05  и почват да тренират с теб. Ти млатиш де у стената де у пода  де у масата, но няма значение. На този етап е важно да си редовен и да тренираш. Грешките треньорите оправят и така играейки само с една ракета 4- 5 години почваш да я контролираш по правилния начин. Друг е въпроса ако си на 35  и повече и си играл дето намериш и сега играеш с колеги, приятели на по бира и в един момент толкова се меракландисаш, че чак си събирате отбор и решавате да играете във В група. Тук вече всеки нетренирал в школа е изградил свой собствен стил и начин на удряне на топката с камара странни движения. И това не е важно, важното е да се вкарва топката. А  в масата т`ва  в противниковото поле имам предвид. Ей тук вече ако искаш да се усъвършенстваш ти трябва подходяща ракета като за начало. После и поради все по заслабващите функции на краката поради възрастта, в повечето случаи  не винаги разбира се, почва да се налага да се редуцира скоростта на ракетата. Краката на 40 и повече годишния не са като на 20  за съжаление. И така се почва компромис между успешна игра и удоволствие от играта с ракетата.

Изключен

#12 2018-01-15 20:15:26

bendsea
Потребител
Registered: 2017-04-05

Re: Нова хилка

"За какво са телефонът и града?"

Исках да поговорим по телефона. Мнението ми е, че е най-добре е да почистиш дървото от старите гуми, след което да залепиш две професионални гуми /втора употреба/. Така, може дълго време да играеш на по-добро ниво

и да се ориентираш след време какво ново дърво да си купиш.Ако си от София може да ти съдействам и помогна при

смяната на гумите. Телефона ми е 0887384891

Изключен

Board footer