#1 2018-01-12 17:37:33

rogue
Потребител
Registered: 2018-01-12

Препоръка за гуми и дървета за хилка.

Здравейте.

Любител съм, играя за кеф, предимно в офиса, защото имаме маса и когато нямаме много работа се разбираме с колеги и поцъкваме. Моментната ми хилка е трагична, някаква Stiga, взех я още като бях ученик за 40-50 лв. Но нито става за защита, нито за атака. Сега е моментът да вметна, че не разбирам от бързи/бавни гуми и т.н. Винаги съм играл с гадни хилки като цяло. Веднъж взех на една позната, с доста отличия в сферата, хилката ѝ беше около 300 лв (в училище бяхме още) и помня, че нищо не направих с нея. До толкова бях привикнал с някакви гадни, че с хубавата не нацелвах масата biggrin Хамалогия малко.

Като стил - основно съм доста агресивен, седя повече до масата, имам рязък бекхенд и сравнително силен форхенд. Правя доста грешки, разбира се, далеч съм от добър атакуващ играч. Около 30% от играта ми минава и на около метър от масата (грубо), посрещайки забивки. Мога да кажа, че там правя МНОГО ПО-МАЛКО грешки, но понякога се изнервям само да посрещам. Сервизите са ми бързи и остри, ако мога така да се изразя. Рядко ползвам спин, може би топ спин най-често.

Не знам какво да гледам, къде да гледам и т.н. И ми трябва малко помощ. Предполагам ,че обяснението е ужасно, но до толкова се простира знанието ми. Не съм сигурен и какъв тип играч съм. Също така не знам как да си направя хилката сам, така че малко помощ и за това няма да е излишна.

Планирам бюджет около 150 лв.

Благодаря предварително!

EDIT: това дърво, например, хубаво ли е: link ?

Последно редактирано от rogue (2018-01-12 18:01:27)

Изключен

#2 2018-01-12 18:57:19

Mebelbox
Потребител
Registered: 2014-03-02

Re: Препоръка за гуми и дървета за хилка.

Ако имате възможност, пробвайте някакви чужди комбинации, за да усетите кое ще ви пасне.
По въпроса има доста писано във форума.
Не е въпрос до бюджет, а до това дали ще "почувствате" ракетата и топчето.
Иначе ще купувате до безкрай, и все нещо няма да е наред.
За дърво, може да пробвате продуктите на Ясака. Добро качество на сносни цени.
А комбинацията може да я сглобят във всяка зала.
В Дискаунта също сглобяват и я пращат готова.
Успех.

Последно редактирано от Mebelbox (2018-01-12 18:59:06)

Изключен

Board footer