#1 2016-11-01 11:27:14

Новобранец
Потребител
От Лични
Registered: 2016-06-04

Моля помайгайте с каквото можете

Търся запазено или ново дърво АНДРО КИНЕТИК ОФ+ от стария модел, шарена дръжка и в нея, като нещо от стъкло е изписано " КИНЕТИК ОФ+".
Това:
http://www.tabletennisdb.com/blade/andr … -plus.html

Новият модел зная откъде да намеря и изглежда така, ама май и него са го спрели...: В дръжката е вградена метална пластина с надпис..
http://www.tabletennis11.com/other_eng/ … cord-off-2

Някой тук предлага ли ОФ+ дърво със същите качества и на подобна цена...търся такова дърво, с голяма скорост, голям контрол, гъвкавост и ефекта "катапулт", на средно висока цена?

Мога да го заплатя или да го разменя с хубава нападателна комбинация хилка.
Очаквам всякакви предложения и съвети от вас.

Последно редактирано от Новобранец (2016-11-01 11:39:52)

Новобранец старша възраст!

Изключен

#2 2016-11-01 13:08:22

Vladivlad
Потребител
Registered: 2009-12-08

Re: Моля помайгайте с каквото можете

Аз на твое място бих пробвал продавания втора ръка Donic Waldner Ultra Senso Carbon.
Нямам идея защо си решил да търсиш точно Андро и точно този модел.

Do or do not. There is no try.
Yoda

Victas Koji Matsushita , FH: Victas 402 Double Extra, 1.8 mm / BH: Raystorm, 1.9 mm

Изключен

#3 2016-11-01 17:25:44

bonchef
Потребител
Registered: 2011-12-01

Искам да ти споделя един неприятен опит от дървото което търсиш. Въпросното има вградена система в дръжката, която уж има за цел да подобри усещането на играча при удар върху топката. Там има и разни схеми къде  отиват топченцата в дръжката при съответния удар. Искам да кажа , че  всичко това е бошлаф и рекламни трикове на производителя. Усещането като такова го няма никакво или с  нищо не се различава на нормално дърво. Това първо. Второ, дървото не е еластично. Доволно бързо  и нормално тежко. Най големия проблем на това дърво е именно вградената система в дръжката. Поради нуждата тези топченца да се поместят някъде , а те са поместени в едни кухини  в дръжката от което  следва , че там дърво няма то и самото дърво е отслабено именно в тази част. Малко по голямо съприкосновение с масата или с нещо друго от  което нормалните дървета не  биха изпитали никакво неудобство посочения Андро се чупи от дръжката и става на две половини. Едната , дръжката си я държиш в ръката и се  чудиш какво  да я правиш а другата , главата пада на земята. Така при игра на двойки партньора ми си удари хилката в мен и то не особено силно и главата с гумите хвръкна, а той си задържа дръжката в ръката. Същия сподели , че там където играел друг играч при лек допир с пода си счупил същия модел дърво от същото място. После аз му я направих, но това беше дотолкова колкото да не хвърли дървото па и момчето не беше паралия и нямаше откъде друго дърво затова аз му го поправих ма ко  да  ти кажа. Мисля вече не произвеждат тази система или са я видоизменили. Не се чуди толкова за дървета. Избери си една класика опитай на някой колега и взимай. Нали видя как играе Марио в Полски Тръмбеш. Дървото му е Стига Олраунд Класик.

Изключен

#4 2016-11-01 17:57:09

Новобранец
Потребител
От Лични

Vladivlad писа

Аз на твое място бих пробвал продавания втора ръка Donic Waldner Ultra Senso Carbon.

В залата имаме две такива дървета...нямат никакви топчета в дръжката..сигурно са много стар модел.
Тази вечер ще ги снимам и ще покажа.

Изключен

#5 2016-11-01 18:23:54

Новобранец
Потребител
От Лични

bonchef писа

.... Мисля вече не произвеждат тази система или са я видоизменили. Не се чуди толкова за дървета. Избери си една класика опитай на някой колега и взимай. Нали видя как играе Марио в Полски Тръмбеш. Дървото му е Стига Олраунд Класик.

Благодаря за информацията, търсеното от мен дърво няма нищо в дръжката, пробвах го с два вида различни гуми, много спинозно и висок контрол и много удобно...ще го снимам тази вечер..

Обади се ако идваш в Полски Тръмбеш. Сега на 13 ще има пак турнир.На 12 пък ще има в Свищов...
Марио го познавам от дете и с моята кола идваме до Полски Тръмбеш, от време на време си правя по някоя тренировка с него, но с другата му хилка без никакви анти и измами..Щото, не стига , че не мога, ама там с анти-то, и както го върти хич не мога, и нямам нерви...и не ща и да чувам...
. Да, на турнирите той играе  със Стига Олраунд Класик, но неговото не е само от дървото..както и ти казваш е от играта..
В момента аз играя с подобно дърво, почти със същите показатели старо дърво Tibhar Match, БХ много бърза Kewo Flexxon, ФХ тенерджи 05...и въпреки това искам да вдигна скоростта и на двете страни с малко, без да губя контрола.. Да пробвам с две по- бързи гуми ми е скъпо, а по лесно е да пробвам с друго дърво...и заради това търся това дърво...но явно е много старо и отдавна не ги произвеждат..и все пак се надявам някой да го има като за мен...тази вечер пак внимателно ще го проверя за топчетата в дръжката има или няма, защото аз съм бутал такава хилка с топчетата и ги чувам като трептят вътре, а тази не е такава..

Изключен

#6 2016-11-01 18:28:54

Новобранец
Потребител
От Лични

Vladivlad писа

Даааа..Donic Waldner Ultra Senso Carbon. изглежда е това което търся, но трябва да се опита..
Ще се интересувам от това дърво, по данни е точно което аз търся, стига да ми е достатъчна скоростта...но като чета мненията, с бързи като моите гуми, ще ме устройва..

Изключен

#7 2016-11-01 22:03:38

Vladivlad
Потребител

Новобранец писа
Vladivlad писа

Даааа..Donic Waldner Ultra Senso Carbon. изглежда е това което търся, но трябва да се опита..
Ще се интересувам от това дърво, по данни е точно което аз търся, стига да ми е достатъчна скоростта...но като чета мненията, с бързи като моите гуми, ще ме устройва..

В сравнение  с Тибхар Мач, което е една идея по-добро от дърветата, ползвани за фабричните хилки, Donic Waldner Ultra Senso Carbon ще ти се стори като самолет.
Не съм сигурен, че  е добра идея  рязко да се качиш от Лада 5 на BMW 5.

Yoda

Victas Koji Matsushita , FH: Victas 402 Double Extra, 1.8 mm / BH: Raystorm, 1.9 mm

Изключен

#8 2016-11-01 23:39:16

Новобранец
Потребител
От Лични

Vladivlad писа

В сравнение  с Тибхар Мач, което е една идея по-добро от дърветата, ползвани за фабричните хилки, Donic Waldner Ultra Senso Carbon ще ти се стори като самолет.
Не съм сигурен, че  е добра идея  рязко да се качиш от Лада 5 на BMW 5.

На тенисът това му е хубавото, че не е бокс и няма да ме пребият и не е автомобил с който сам да се пребия..

Но си е друго от Лада на самолет..на възраст съм, доволен съм че играя модерен нападателен стил, всички ме бият и нямам какво да губя, аз бъдеще на спортист нямам, но пък за шоу в момента имам..докато съм здрав..
Мисля, че имам  добра техника на игра и ударите ми са почти готови заучени..съдя по това, когато играя спаринг партньор играта ми е на , бих казал, сносно високо ниво, така казват и майсторите с които играя...
Нямам никакви проблеми с бавна или бърза хилка и много бързо и лесно влизам в час... проблемът ми е че все ме бият на състезанията..тук си е за смях и се смея..
Виж, тази "бавна" комбинация с Тибхара Матч и гумата на кево си е почти самолет, горе съм посочил гумата и тя е една от най- бързите гуми...и ми е бавна за БХ, а преценката ми за нейната скорост на това дърво е 9.4 от 10..освен това клубните играчи и подрастващите шампиони от младежите нямат, или почти са еднакви,  нямат по- бърза комбинация от моята...казвам ти го за да кажа че зная какво е комбинация самолет в тениса, не е като да не зная...проблемът ми е , че не мога..пак се смея на себе си...наумил съм си, внушавам си, че имам нужда от мааалко по - бърза комбинация, за цялостната си игра, особенно на ФХ...и сега вече пак е за смях моята... и така и така всички ме бият на тенис, що пък аз да не си намеря бърза комбинация, както съм си намислил и да ме бият с нея..поне няма да им гоня топчетата, а ще ги обстрелвам директно в телата..шегувам се с мен...но играта на тенис ми харесва и всеки играл с мен казва че имам приятна игра и се получава игра.. и това ми е достатъчно..не знам, мисля да се пробвам за ветерани, за сега играя само с млади хора в разцвета на силите си..

Знаеш ли...Тибхара матч си беше в мен и когато започнах пробите с новите гуми и дървета/не бях играл 30 години тенис, а започнах пак преди 6 месеца...та това дърво си беше в мен, но по база дани на потребителите го имах за някакво отбранително дърво и...изредих редица дървета, включително и Приморац докато случайно не поставих гумите на него..оказа се едно от най- добрите и по скорост и по контрол, твърдост и гъвкавост...и няма нищо общо с рейтингът който дават потребителите...Само за сравнение ще ти кажа, че скоростта на това дърво /с еднакви гуми/, е почти еднаква с това на Т11+, а на Т-то , производителя и потребителите дават скорост 10..нещо има сбъркано някъде...или в Ладата, или в самолета..
Но си прав, че има Лади и самолети, а аз мечтая да карам самолет, що пък да не се опитам..нямам още много време...

Хубаво е че го има този форум и хора като теб в него, и това че можем да си говорим човешки за нещо което ни е хоби и ни доставя удоволствие и здраве..

Изключен

#9 2016-11-02 09:25:57

Vladivlad
Потребител

Хубаво петле си сложил. Пробвай Donic-a, вероятно ще ти хареса.

А, ако искаш чисто ново дърво и ти се дават 100+ лева, можеш да пробваш ей това: http://tennisdiscount.eu/index.php?main … 0254e0a126

Последно редактирано от Vladivlad (2016-11-02 09:29:22)

Yoda

Изключен

#10 2016-11-02 10:38:58

bonchef
Потребител
Registered: 2011-12-01

Кинетик серията  е с такава система. Ако  ти си гледал друго дърво и даваш друг линк вече  не зная. Не се виждат топчетата. Като хванеш хилката за върха на главата и я поклатиш се чуват топчетата. Това което забравих да ти кажа е че около системата с топчета няма дърво ,а пяна  и това прави дръжката много слаба. Ако искаш да играеш за удоволствие може с това с което те кефи най много. Ако искаш и да побеждаваш намалявай скоростта в ракетата.

Изключен

Board footer