#21 2016-08-06 22:53:26

Новобранец
Потребител
От Лични
Registered: 2016-06-04

Re: Нова хилка

emillio писа

biggrin Нали знаеш Иванчо, тия ги карат отличницитее  laughingsmiley  rofl

П.с. ние не им викаме нарицателно Ханойки! Аз съм снимал точно автентичния продукт Ханой реколта 1986. г ми я купи мама  tongue снимките са актуални от тазсутрешното кафе.  biggrin

emillio, нов съм още в този форум и не знам дали въпросът ми е за лични, но не е проблем да минем и на лични бележки..относно това, че, много харесах гумите в подписа ти, а и имам свободно дърво Т11.
Въпросът ми е следният и молбата ми е да помагаш с каквото можеш: Откъде и как мога да си купя точно тези гуми, така че да съм сигурен, че точно те ще ми бъдат доставени????
До сега аз купувам от тук:http://tennismasa.com/BG/, но винаги когато си харесам нещо  то го няма и купувам заместител...доволен съм, коректни са, но с тези двете гуми няма да мога да се справя сам..твърдост, градуси , заместители..не са ми ясни тези неща..но пък е лесно, заявка и доставка по ЕКОНТ и до сега всичко точно...а искам точно тези гуми да пробвам...
Ти откъде ги купуваш е как става заявката и плащането? Дай малко информация, моля?
Искам да опитам тази комбинация...а и имам и по- бързо дърво от Т 11+...с времето започва да не ми достига бързина на играта, а гумите са точно в моя стил на игра..
Можеш ли с нещо да помогнеш за точно тези две гуми?

FH 868Tokyo JS  40°                                                         
BH 868Tokyo JS  Bao Da Wang 36°

Новобранец старша възраст!

Изключен

#22 2016-08-07 21:53:38

emillio
Потребител
От София
Registered: 2013-10-23

Здрасти,
Бяха се поизчерпали но сега проверих и ми се струва налична Бао Да Ванг
От нормалната имат само черна Тук

При Любимците ми е по - евтина но там никога не е имало от тунингованите.

Навремето поръчвах и за приятели и май ги взех с по-големи поръчки от двата сайта.

Аз по принцип обичам да играя с близки или еднакви гуми от двете страни, взех ги в тази конфигурация заради по - меката гъба на едната  tongue

То май tt-store.eu, & http://tennismasa.com/BG са едно и също нещо.  biggrin  Ти не си ли видя там гумите като избереш Kokutaku ?  drinks

Последно редактирано от emillio (2016-08-07 22:02:08)

LKT Ayous Hinoki                   Против скъпото оборудване за любители !  drinks   
Donic Acuda P2 refurbish       Китайските гуми не са само за Китайци smile
BTY 05FX  refurbish               T11,  H3, TG3

Изключен

#23 2016-08-08 09:39:09

Новобранец
Потребител
От Лични

emillio писа

Здрасти,
Бяха се поизчерпали но сега проверих и ми се струва налична Бао Да Ванг
От нормалната имат само черна Тук

При Любимците ми е по - евтина но там никога не е имало от тунингованите.

Навремето поръчвах и за приятели и май ги взех с по-големи поръчки от двата сайта.

Аз по принцип обичам да играя с близки или еднакви гуми от двете страни, взех ги в тази конфигурация заради по - меката гъба на едната  tongue

То май tt-store.eu, & http://tennismasa.com/BG са едно и също нещо.  biggrin  Ти не си ли видя там гумите като избереш Kokutaku ?  drinks

Питах щото се шашкам с тези гуми...виж ги само :
https://www.google.bg/search?q=Kokutaku … 24&bih=631
...но видях снимката и ти благодаря за инфото

Изключен

#24 2016-08-08 22:34:59

emillio
Потребител
От София
Registered: 2013-10-23

То на всяка успешна гума май има 10ки вариации...
Сещам се веднага за
Палио CJ-8000 - найсе варианта, Yasaka Mark V - също, LKT Pro XP & XT  ...
и много други. Като сложиш и на всяка вариация различна дебелина и различна твърдост подложка - стават има няма стотина с леки разлики  laughingsmiley

LKT Ayous Hinoki                   Против скъпото оборудване за любители !  drinks   
Donic Acuda P2 refurbish       Китайските гуми не са само за Китайци smile
BTY 05FX  refurbish               T11,  H3, TG3

Изключен

#25 2016-09-03 08:48:09

DimovMT
Потребител
Registered: 2016-08-03

Здравейте! За да не отварям нова тема за въпрос относно хилката, направо тук ще пиша. Къде и как да си сложа гумите на дървото? Аз ли да се опитвам да го направя или при човек трябва да отида? Трябва ли да купувам лепила и ако да какви и от къде.
Предварително благодаря!

Although you believe in something, it may not exist.

Изключен

#26 2016-09-03 09:05:56

Новобранец
Потребител
От Лични

DimovMT писа

Здравейте! За да не отварям нова тема за въпрос относно хилката, направо тук ще пиша. Къде и как да си сложа гумите на дървото? Аз ли да се опитвам да го направя или при човек трябва да отида? Трябва ли да купувам лепила и ако да какви и от къде.
Предварително благодаря!

Ако са ти нови гумите върви при майстор, ако са стари и евтини може да си позволиш да се опиташ, но от пръв път и то без да си виждал как се прави то със сигурност ще развалиш всичко..

Изключен

#27 2016-09-06 13:41:04

DimovMT
Потребител
Registered: 2016-08-03

Къде има майстор, който мога да помоля за помощ? За района на Кърджали питам.

Although you believe in something, it may not exist.

Изключен

#28 2016-09-06 14:43:53

asse
Потребител
От Sofia
Registered: 2013-06-28

Не ти трябва "майстор. Мажеш изчакваш да изсъхне и притискаш гумата към дървото.

Последно редактирано от asse (2016-09-06 15:35:46)

Killerspin Kido 7z
BTY T05
BTY T05

Изключен

#29 2016-09-06 15:02:44

Mebelbox
Потребител
Registered: 2014-03-02

Ами, то човека трябва и лепило да си купи. Там, където ги продават, ще лепят и гуми. Иначе лепило - и от нета.
Ако има зала за тенис, иди там, ще ти ги залепят. Чиста работа.

Последно редактирано от Mebelbox (2016-09-06 15:05:23)

Изключен

#30 2016-09-06 20:23:43

Новобранец
Потребител
От Лични

asse писа

Не ти трябва "майстор. Мажеш изчакваш да изсъхне и притискаш гумата към дървото.

Бре, че лесна работа!
С преса ли притиска гумите или с юмрук?
Поне да беше обяснил подробно на човека как точно се лепят гуми...добре че не му каза, че трябва и гумите някакси да изреже после..
иначе аз те разбрах добре

Изключен

Board footer