#1 2015-12-27 16:06:06

Lao Bao
Потребител
От София
Registered: 2009-06-21
facebook профил

Robot Butterfly Amicus Basic

Продава се базисната версия на последния модел роботи от Бътерфлай, използван не повече от 20 часа, без забележки.

http://butterfly-shop.bg/-/421-amicus-basic.html

Цена 1200 лв.

Последно редактирано от Lao Bao (2016-01-12 14:33:17)

Изключен

#2 2019-05-15 13:49:20

jeronimo
Потребител
Registered: 2018-07-23

Re: Robot Butterfly Amicus Basic

Гледам, че обявата е от преди 3 години и ме съмнява да е още валидна, но все пак да питам, има ли наличен робот за продаване.
Търся нещо употребявано от сорта на Amicus Basic или Robo Pong 2050.
Ако обявата е за коша, моля да бъде преместена там, че в търсачката излиза.

На линия

#3 2019-05-16 09:47:10

bonchef
Потребител
Registered: 2011-12-01

Ако в крайна сметка вземеш нещо сподели впечатления. Аз преди около 3 месеца се БЕХ много запаЛИЛ и мислех да дам 3 хилки за Амикус 3000. Търсих и тук във форума като теб но не намерих нищо.   После ми излязоха други по важни разходи. При това имам правен от мен робот, който иска малко повече време за настройка при отделните  видове топки които подава и не може да подава поредица със смяна на фалца при всяка отделна топка от поредицата  .  За момента ми върши работа и затова  изчаквам.  Тогава бях пуснал  и тема да споделят впечатления от ползването на такъв робот от по висок клас, но никой нищо не написа. Доколкото знам Петър Караджов има Амикус в залата си. За други знам които имат роботи от нисък клас възможностите на които не са много по големи от моя. Затова и си мислех за купуването на робот от висок клас. Тибхарския с две изхвърлящи глави всъщност е производство на някаква китайска фирма и само е надписан с името на Тибхар. Цената беше мисля към 2800лв. доставен в България. Робопонг 3050 беше другата възможност с  цена около 3000лв. Скоро гледах из нета интересно предложение, което в момента не мога да открия защото чисто случайно попаднах на него докато  "блеех"  в мрежата. Та това нещо струваше 360 долара мисля и се продаваше от двама братя японци. Робота беше изключително малък и броя топки които подаваше според мен беше не повече от 20. Това обаче което демонстрираха беше  почти със същите възможности на Амикус 3000. Ако го открия ще пусна линк тук.  Модела бил експериментален и в момента търсели начин да го внедрят в масово производство. И това ме отказа да ровя повече. Има много нещо по роботите които трябва да се съобразят. Едно от най важните е дали дава засечки, на колко топки, лесно  ли се отстранява засечката. Друго важно е естествен летеж на  топката. Споменатите от мен по горе японци бяха написали , като функция на робота "Автоматично контролиране на фалца". Какво имаха предвид не знам. Та така с роботите. Имай готовност да не откриеш на старо нещо или поне не в България.

Изключен

#4 2019-05-16 16:13:25

danisius
Потребител
От Бургас
Registered: 2006-03-12

разгледей и тази тема https://www.tabletennisdaily.com/forum/ … mpact-size

Изключен

Board footer