#41 2015-03-31 23:19:52

TTPenholder
Потребител
От Русе
Registered: 2013-04-24
Страница

facebook профил

Re: Продавам дърво Butterfly Mazunov OFF+ fl

По-добре да се отвори тема - умения, сръчност , успеваемост - оферти за ценители biggrin

Иначе, темата отдавна не е адекватна предвид НЕ спазените форумни правила за продажба, както и НЕ културното отношение на самият продавач към нея.

Модераторът да приключи със свободните съчинения и да си влезе в ролята smile

Последно редактирано от TTPenholder (2015-03-31 23:22:24)

Изключен

#42 2015-03-31 23:28:05

don Antani
Moderator
От Бургас
Registered: 2006-03-08

Темата отдавна се разводни. Призовавам този, който е пуснал обявата да си пусне снимките в някой сайт за снимки и да разреши въпроса с теглото. Щом го е мерил, искаме снимки от везната. Мазунов 85 грама ми звучи като Трабант с двигател на Ферари, тоест невъзможно.... Скоро темата ще бъде заключена, а ако може темата за продажба да се пусне отново според правилата на форума за раздела купувам - продавам с детайлни и ясни снимки. По възможност да се направят на професипонална везна  защото магазинерските имат отклонения +- 5 грама. Пуснат ли се снимки с везна и Мазунов 85 грама отива в раздел екипировка, за да се види, че има и такива екземпляри.

TSP Reflex 50 Award Off
FH: Tibhar Nimbus
BH: Tibhar Rapid

Изключен

#43 2015-04-01 11:03:29

mixman
Потребител
Registered: 2015-03-25

oceola писа

Не съ пали толкова,не съм искал да те засягам.Старите дървета се котират два пъти по високо във всички западни сайтове.Пробвай да купиш стара Вискария,ТБС -метална емблема и т.н и ше видиш за какво иде реч.Дървото Мазунов го пробвах случайно (за което бях писал в друга тема) хареса ми с гумите О4 Про и Тау.От тренйора в Перник разбрах кога е купувано(защото момчето е тренирало при него тогава).По скоро съм приятел с баща му .Исках да дам малко инфо на всички които биха искали да са сигурни че купуват нещо истинско, а не да адвокатствам ,но хората са казали правилно "Няма не наказано добро" затова за в бъдеще ще си трая. drinks

БЛАГОДАРЯ ти Бубе ....По-добре наистина да си траеш защото тук в този форум всичко е от Професор нагоре ... smile smile smile : )  drinks

Изключен

#44 2015-04-01 11:13:12

mixman
Потребител
Registered: 2015-03-25

don Antani писа

Темата отдавна се разводни. Призовавам този, който е пуснал обявата да си пусне снимките в някой сайт за снимки и да разреши въпроса с теглото. Щом го е мерил, искаме снимки от везната. Мазунов 85 грама ми звучи като Трабант с двигател на Ферари, тоест невъзможно.... Скоро темата ще бъде заключена, а ако може темата за продажба да се пусне на отново според правилата на форума за раздела купувам - продавам с детайлни и ясни снимки. По възможност да се направят на професипонална везна  защото магазинерските имат отклонения +- 5 грама. Пуснат ли се снимки с везна и Мазунов 85 грама отива в раздел екипировка, за да се види, че има и такива екземпляри.

Мазуновия е точно 98 грама абсолютно прав си

Изключен

#45 2015-04-01 19:03:46

marinov
Потребител
Registered: 2006-03-23

и какво излезе сега ?ТАКА  СТАВА КАТО ПРОДАВАЧА Е ГЛЪМУРНИК.

[FONT=Times][SIZE=7][COLOR=blue]

Изключен

#46 2015-04-03 02:44:29

don Antani
Moderator
От Бургас
Registered: 2006-03-08

Време обявата да замине към кошчето! Ключ!

TSP Reflex 50 Award Off
FH: Tibhar Nimbus
BH: Tibhar Rapid

Изключен

Board footer