#31 2015-03-31 19:18:23

rdj917
Потребител
От Варна
Registered: 2013-01-23
Страница

facebook профил

Re: Продавам дърво Butterfly Mazunov OFF+ fl

oceola писа
neon писа

Ам то ся се продава официално за 50 евра. Туй вашто златно трябва ще да е. Успеха  drinks

Пак май си пил трета ракия,за 45 евро се продава в нашия сайт ,другото се продаде в немския ибей за 129 евро.Колкото до капаци ,цветове на глави,дрън,дрън.Някой като продава нещо по евтино и обезателно трябва да е фалшиво.

може би има предвид че ново се продава за 50:
http://de.butterfly.tt/andrei-mazunov.html
аз поне така го разбрах

Изключен

#32 2015-03-31 20:34:00

neon
Потребител
Registered: 2006-12-29

Дървото е 49.40 евро в бътерфлай германия, предполагам скоро и в българия. За твоя сайт и ебай немция не ми дреме, анадън му?

П.С. И размера на главата му е: 158x152mm, другото е чикиджийска работа, с извинение.
П.П.С. За коректноста на потребителя mixman видяхме, продавал гума омега про, а се оказало тао. Или требе да си абсолютен аджамия или требе да си умишлен тарикат. Той твой приятел ли е кво е? Ами подбирай си приятелите. Когато продаваш нещо, пиши ясно какво е, ако те помолят сложи снимки, притегли стоката с кантарче (струва няколко долара) ко се прайш на дръш ми шапката?
П.П.П.С. Защо стария модел на едно дърво да е по добър от новия? Това за мен са абсолютни глупости. Старите дървета са правени (най-вече на тежина) да паснат на старите гуми. Старите гуми са с около 10 грама комплекта по-леки от новите. За къв чеп говориме. Да вземем за пример шлагер карбон. По времето когато шлагер играе с него е със средно тегло 95-97 грама. Последно преди да го спрат аз лично имах две по 92 грама и едно 88.5 грама. Дали е случайно или някой умишлено ги е направил по-леки? Лично аз не моа да разбера за кво ти дърво кат мазунов, заради няква носталгия или обичаш да играеш с твърди и тежки дървета с големи глави или за да се прайш на дръш ми шапката?

Последно редактирано от neon (2015-03-31 21:10:40)

Изключен

#33 2015-03-31 21:39:01

oceola
Потребител
Registered: 2010-09-14

Не съ пали толкова,не съм искал да те засягам.Старите дървета се котират два пъти по високо във всички западни сайтове.Пробвай да купиш стара Вискария,ТБС -метална емблема и т.н и ше видиш за какво иде реч.Дървото Мазунов го пробвах случайно (за което бях писал в друга тема) хареса ми с гумите О4 Про и Тау.От тренйора в Перник разбрах кога е купувано(защото момчето е тренирало при него тогава).По скоро съм приятел с баща му .Исках да дам малко инфо на всички които биха искали да са сигурни че купуват нещо истинско, а не да адвокатствам ,но хората са казали правилно "Няма не наказано добро" затова за в бъдеще ще си трая. drinks

Изключен

#34 2015-03-31 21:58:04

TTPenholder
Потребител
От Русе
Registered: 2013-04-24
Страница

facebook профил

Аз пък съм много любопитен, какво ще кажете за ония "не ценители", които играят с дървета за по 40-50лв. със гуми/зъбки за по 10-15лв. , и като Ви излязат насреща се чудите кога са минали 11те точки и какво е станало... biggrin Ръчичката им, нагласата към топчето, правилното разчитане на играта - за ценители ли са? tennis

Второто ми влючване в темата е по повод правилата и манталитета - не може да не "опаковаш" обявата си във вид обстоятелствен и максимално подробен за клиента, и да искаш да си продадеш ценителската стока  поради и само факта , че тя е такава. Отделно се учудвам на търпението на Модераторът, след като сайта се обнови, полагат се усилия за популяризиране на спорта тенис на маса , да се търпи ниска култура на поведение и то от продавачът, който без да е вложил средства тук, иска да изкара пари от своя продукт.

Идеята е да сме си полезни, а не да се правим на велики. Моля осъзнайте се господа "Световни и Олимпийски Шампиони" smile

Изключен

#35 2015-03-31 22:06:05

oceola
Потребител

Точно с идеята да съм полезен се включих в темата и вече съжалявам.Колкото до майсторите с хилки за 50лв . ще кажа"Всеки луд с номера си" важно е кое ти прави кеф. drinks

Изключен

#36 2015-03-31 22:11:15

TTPenholder
Потребител
От Русе
Registered: 2013-04-24
Страница

facebook профил

Именно, резултатът е важен, а кефът идва с яденето - както апетитът wink2

Та ето "един примерен луд ..., с  номера си"  biggrin "Не го бройте за ценител" cool

https://www.youtube.com/watch?v=lsQqCrHs_hI

Дървото му е от готова хилка , зъбеца му струва 16.20лв. wink2

P.S: Колегата nikk64 / Николай Лазаров / https://www.facebook.com/profile.php?id … 01&fref=ts си разменя имейли с него, по предварителна информация на въпросният "ценител" дървото му прилича на ветеран от ВСВ - "оръфано и очукано" , та според испанският му треньор то е 7 слойно и въпросният Хуанито за нищо на света не би го сменил за друго.

Анкета, проведена измежду най-добрите европейски играчи с въпрос : "Срещу кой съперник най-малко искате да се паднете да играете" , всички анкетирани звезди посочили еднозначно He Zhi Wen smile
Очаквайте снимки и подробности относно eкипировката на убиецът на шампиони - He Zhi Wen smile

Последно редактирано от TTPenholder (2015-03-31 22:28:08)

Изключен

#37 2015-03-31 22:22:00

neon
Потребител
Registered: 2006-12-29

Всичко е въпрос до опит. До усет към играта. Гладките гуми (топспинжийте) властват, това е ясно (извинявай Пацо ама е така). При нас в Габрово дойде на джйондвенчър Васко "бранителя" с гуми варени в олио и не знам кво си. Смятай затрудни доста хора в Габрово. Дори Цоньо Яръмов се поизмъчи с него. По стечение на обстоятълствата и времето при нас по това време беше Костадин Лангеров. Лично бех там и видях. Без капка усилие, само с усет към играта, към въртенето на топчето му пожела добър ден и успех. 3-0 и 10 на нула гейма да беше ... се тая. Криваците затрудняват само не добри нападатели. Ще ми се да усещах играта като Коцето. Дано ........ някой ден.  drinks

Разбира се Хи Зей Вен е специално нещо, но от стотиците хиляди ........ той е единствен. И дори той не можа да достигне простодушния връх. Специално за мен той отдавна го е достигнал.  drinks

Последно редактирано от neon (2015-03-31 22:32:13)

Изключен

#38 2015-03-31 22:37:06

boian_shumanov
Потребител
От plovdiv
Registered: 2009-10-12
Страница

зву4и ми като песента-може би съвсем слу4аино минах,може би  biggrin  вси4ко е тренировки и игра.та да кажа и аз нещо за старите дървета какво мисля-с времето поемат влага от лепилото,запо4ва гниене на материала ,става по бавно и гадно,затова и оби4ам моите да ги лаквам леко.така 4е за стари дървета ибеиски от по стотици евра...аиде нема нужда
забравих да кажа ,някъде 4етох ,Димата Ов4аров сменял дърво на 3 месеца и му харесвал грамаж 93 гр. естествено Доник Валднер сенсо карбон.последните турнири оба4е виждам играе с друго с 2 4ервени ивици тип Стига клипер и Дхс ПГ-7 ,някои да знае какво е дървото му сега?

Последно редактирано от boian_shumanov (2015-03-31 22:40:43)

XIOM fuga
Fh- wega pro
BH T64

Изключен

#39 2015-03-31 22:59:20

oceola
Потребител

Едно време стария Грамчев ми беше казал по повод на едно дърво което счупих от нерви "Дървото с времето става все по хубаво , не ти е виновно то ами потърси вината в себе си ",та затова не съм много сигурен в това което казваш и ти Бояне.

Изключен

#40 2015-03-31 23:11:02

rdj917
Потребител
От Варна
Registered: 2013-01-23
Страница

facebook профил

тая тема когато излезе от контекста на продажбата, няма да е зле да не се трие, ами да се премести в екипировка - добра дискусия се получи и с времето може и да се намери отговор на въпроса старото или новото дърво (яйцето или кокошката)...

Изключен

Board footer