#1 2006-03-08 02:44:21

Vladi-TT
Потребител
Registered: 2006-02-23

Re: Психическото предимство

имам един приятел с който често играя и тои ми знае слабото място
докато играем винаги говори ама не спира бе хора
ако си мълчи го бия редовно но отвори ли си плювалника моментално започвам да греша
мрежичка,аутче
той вижда и ускорява намилането
много мразя такива играчи smile

Blade:Semi-broken
Red:Factory tuned + 20 layers of dianchi
Black:Old Burned rubber
Glue:made by famous alchemist who turns water in glue

Изключен

#2 2006-03-08 02:50:22

webmaster
Administrator
Registered: 2005-12-26

Това според мен е едно от най-важните неща в този спорт и изобщо в спорта.Без тази част от играта си заникъде. rolleyes

Изключен

#3 2006-03-08 02:51:30

ttyy
Потребител
Registered: 2006-02-26

и аз иам същия проблем иам приятел които като види че го бия и почва да прави кви ли не простотии да ме разсеиа и разбира се успява ! знае кво ме дразни адски много и точно това го прави!

пс: мисла че намерих начина по които да му противодеиствам:Д и аз почвам да повтарям абсолютно същото което тои прави (а това него го дразни адски много) и се получава не геим а игра на нерви ! Мам*а Му  mad

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си за да му помогнем да
('')_('') превземе света smile

Изключен

#4 2006-03-09 00:00:44

don Antani
Moderator
От Бургас
Registered: 2006-03-08

И вие ли се дразните.Вчера играх с един състудент и го водех с 2:0 геима.Ама дойде някакъв негов приятел и кат си отвори плювалника започнах да бъркам.Оня ме победи с 3:2.Направо полудях.Идеше ми тоя да го убия направо.

TSP Reflex 50 Award Off
FH: Tibhar Nimbus
BH: Tibhar Rapid

Изключен

#5 2006-03-10 02:47:24

PowerSlave
Потребител
Registered: 2006-03-10

най-важното! зна4и хилката е 30% от играта 5% талант и останалото е тренировка на компонентите
аз ли4но не мога да покажа 100% от потенциала си ако играя с игра4и които според мен са под мен(като ниво на игра) не се надъхвам др си е да ти излезе некав дето е играл 30 год и те ма4ка както си иска и като направиш 2 то4ки са радва6 като малко детенце на близалка:) слаба ми е психиката :suicide_anim:

Hell It's About Time

Изключен

#6 2006-03-10 16:44:56

bgsamurai
Потребител
Registered: 2006-02-15

Хора психиката е почти най-важният фактор във всеки спорт защото колкото и да си добър ако не си стабилен психически и лесно се изнервяш няма да постигнеш  големи успехи-може на тренировка да биеш наред обаче като дойде даден турнир да се изложиш яко.Между другото аз съм студент по психология и съм малко по-навътре в тази материя.Значи преди всичко преди мач или турнир най-важна е настройката-всичко е на умствено ниво.За да сте добри трябва да тренирате не само физиката но и психиката.Това е от мен

Изключен

#7 2006-03-22 13:42:23

Vladi-TT
Потребител
Registered: 2006-02-23

bgsamurai,Mar 10 2006, 01:44 PM писа

Хора психиката е почти най-важният фактор във всеки спорт защото колкото и да си добър ако не си стабилен психически и лесно се изнервяш няма да постигнеш  големи успехи-може на тренировка да биеш наред обаче като дойде даден турнир да се изложиш яко.Между другото аз съм студент по психология и съм малко по-навътре в тази материя.Значи преди всичко преди мач или турнир най-важна е настройката-всичко е на умствено ниво.За да сте добри трябва да тренирате не само физиката но и психиката.Това е от мен
[right][snapback]578[/snapback][/right]

хубаво е да имаш добър ден и квото и да праиш топчето все да влиза така можеш направо да разбиеш психиката на противника
особено ако му направиш 2-3 поредни смаша smile

Blade:Semi-broken
Red:Factory tuned + 20 layers of dianchi
Black:Old Burned rubber
Glue:made by famous alchemist who turns water in glue

Изключен

#8 2006-03-22 13:55:50

PowerSlave
Потребител

или 2-3 поредни мрежи с още толкоз ръба cool

Hell It's About Time

Изключен

#9 2006-03-24 22:54:00

marinov
Потребител
Registered: 2006-03-23

прав си пауърслейв, но има една книга на един професор който пише за тениса на маса - худетц, тя май се казва така- победата започва в главата

[FONT=Times][SIZE=7][COLOR=blue]

Изключен

#10 2006-03-26 17:49:00

PowerSlave
Потребител

но има една книга на един професор който пише за тениса на маса - худетц, тя май се казва така- победата започва в главата

ами нека има! само че човек аз играя не за да победя...аз не мисля повече от едно разиграване напред респективно не мисля за победата!
тва да мислиш за нея е рисковано и ограничаващо играта... аз играя за да направя няколко удара които си струват потта която сум пролял.. а не че съм щял да бия или не! мисля като джедаите:)"patience" победата ще доде сама..
така че не ми трябва неква книга за да бия... иначе тва "започва в главата" ми напомня малко матрицата стайл...:) тва е победата може и да ти е в главата но като не може6 да играи6 нема я постигнеш а пък и ако не ти е ден забрави

Hell It's About Time

Изключен

Board footer