#21 2014-06-13 21:24:10

bonchef
Потребител
Registered: 2011-12-01

Re: Защо е това негативно отношение към зъбите?

Не, не всеки аз например си признавам , че не  успявам. Единствено съжалявам, че нямам такъв партньор с , който да тренирам. Последния от , който бях много впечатлен как  играе срещу зъби беше на Роко от Шумен сина. Е може и противника  да не беше от категорията му, но и  от страни се виждаше, че подбира много внимателно всичко.

Изключен

#22 2014-06-13 22:16:20

neon
Потребител
Registered: 2006-12-29

В топ сто освен танг пенг и хи зей вен с зъби некой други има ли? 2 процента не са много.

Изключен

#23 2014-06-14 00:17:41

coral
Потребител
От Бургас
Registered: 2011-10-24

JOO Saehyuk, 16-то място, и играе със зъби

Изключен

#24 2014-06-14 07:48:32

neon
Потребител
Registered: 2006-12-29

Стават трима, процента рязко се увеличи, макар че тука в България на long pips викаме трева и затова не го броих в големия процент  drinks

Изключен

#25 2014-06-14 16:35:56

Ogan
Потребител
Registered: 2010-08-03

Shiono Masato на скоро се изкачи сериозно в ранглистата.

Изключен

#26 2014-06-14 16:38:03

Ogan
Потребител
Registered: 2010-08-03

Gionis не знам дали все още е в топ 100, но си има играчи с дълги и къси зъби.

Изключен

#27 2014-06-16 09:11:11

vevs
Потребител
От Бургас
Registered: 2010-07-28

bonchef,Jun 13 2014, 20:24 писа

Не, не всеки аз например си признавам , че не  успявам. Единствено съжалявам, че нямам такъв партньор с , който да тренирам. Последния от , който бях много впечатлен как  играе срещу зъби беше на Роко от Шумен сина. Е може и противника  да не беше от категорията му, но и  от страни се виждаше, че подбира много внимателно всичко.
[right][snapback]62032[/snapback][/right]

Ще направиш една евтина комбинация със зъби и ще се редувате там където играеш. Ще бъде полезно за всички ви и ще видиш че не е чак толкова трудно. Тези дето мрънкат от зъбите са смешници, защото всичко си зависи от тях smile, нещо като "на калпав космонавт ..."

Изключен

#28 2014-06-16 12:00:35

bonchef
Потребител

Правих, правих, проблема е че никой не иска да играе с тази   ракета. То играта на  тази трева е съвсем различна. Аз без да съм играл с нея само експериментално им играх по няколко гейма и огромния брой сериозни грешки които направих пак взех   наравно победи. Лично на мен  ми е много трудно защото топспина който правя е с много фалц и по бавен , а това срещу треви е голяма грешка. Много често още в началото и бранителите изпитват сериозни трудности поради големия фалц но после бързо се адаптират, а  аз не успявам. Ако някъде има поне 10 игращи поне едни ще играе с с треви или зъби но ние сме малко хора.

Изключен

#29 2014-06-16 15:19:54

nikk64
Потребител
От Белоградчик
Registered: 2011-01-22
Страница

bonchef,Jun 16 2014, 12:00 писа

Правих, правих,.......
[right][snapback]62054[/snapback][/right]

Проблема  е  в  разбирането  ,че  е  достатъчно  да  лепнеш LP на  някаква  ракета  и  си  модерен  бранител  или  Pushblocker rofl .Зъбите  са  инструмент ,ако   имате  мисленето  на  двукрил  нападател,със  зъбите  ще  следвате  механиката  и  тактиката  на  двукрил  нападател. Ако искате да  имате  успех срещу  играчите с  LP,вгледайте се  в играта и  тактиката  им. Предлагам  два  клипа , като  начало  е достатъчно да  установите  ,че  ако  една  топка е  насочена в  една  и  съща  точка  с  два  последователни  удара ,въпреки  сходната  механика на  ударите  въртенето  е  различно-с различна  гума ,с различен  наклон ,с различно триене. Колкото  и  безсмислено да  ви изглежда  сеченето и  блокирането,поредицата от  няколко  удара подготвят  атаката  на  играча с LP , а стигне  ли се  до атака ,тя  е  безкомпромисна ,защото  атакуваната  топка  е  предвидима  като  въртене  и  посока.
1.
2.

NEXY Labyrinthos
FH- ATTACK 8 PZC-SP EX-X
RPB- Nittaku Renanos Hold
https://www.youtube.com/channel/UC0vx5u … zJEf0CtY2A

Изключен

#30 2014-06-16 16:59:27

bonchef
Потребител

Ми не не, аз въобще не съм имал идеята , че разбирам и ще ставам защитник или нещо подобно. Направих ракетата за да мога аз  малко от малко да вдяна защо се получава това или онова. Но пак  казвам ,ако имаш такъв партньор започваш и ти да придобиваш навици и умения които се изграждат на базата  проба грешка , метода на наблюдението  и анализа, четене, филмчета и така. Основната идея на топката  я разчитам в играта , но още нямам достатъчния  опит за да подбирам кои топки да атакувам и кои да прехвърлям пасивно, колко да затворя ъгълът на ръката. Отделно от това когато  се влезе в игра и нарасне скоростта грешките стават повече. Ако си  прекалено пасивен бранителя те атакува и пак не върви. Общо взето идеята за игра трябва да се трансформира, като при гладка гума без замисляне какъв е фалца  , а само от това какъв си дал ти и от това с  коя гума е ударено и как да си машинално приготвен. За момента на мен това  ми е трудно  при противник с трева най вече и някои средни зъби. Късите зъби с подложка лъжат по малко. Без подложка  пак кофти.

Изключен

Board footer