#41 2012-12-16 13:35:38

Lao Bao
Потребител
От София
Registered: 2009-06-21
facebook профил

Re: Майсторски изпълнения

ЧФ може да е екстремист, но поне е начетен и образован човек, който уважава нормите на българския книжовен език.

Изключен

#42 2012-12-16 13:45:42

Nikolai4o
Потребител
Registered: 2007-11-05

nikk64,Dec 16 2012, 12:23 писа

В повечето форуми пишат аматьори,професионалистите играят или тренират.Ако Т.Александров,който всички харесваме,трябва да даде съвет на колегата желаещ  да играе като него,какво ще каже-играй 10г по 4ч дневно и ще играеш на това ниво.Само че колегата трябва и да работи,да храни семейство ,а иска за 2-3 часа седмично да си достави радост и да се поразкърши.Затова съветите на профитата не му вършат работа,а и те не са хукнали да ги дават-тяхното отношение към оборудването е различно.
  Колкото до ЧФ и Пацо, на мен не ми пречат,даже раздвижват мътилката,ако някой от "ветеранските"клипове не ми харесва,пускам нещо  друго.Зима е,в залата е кучи студ/за разлика от немските зали/,така че мога само да пиша/философствам/ по форумите biggrin
[right][snapback]53060[/snapback][/right]

Така е, но има голяма разлика от мнения на непрофесионалист и мнения на друг непрофесионалист. Твоите например са подбрани, интелигентни, най-важното аргументирани, докато мненията на ТСП и 80% от тези на ЧФ напълно безсмислени без аргументация, а ако влезеш в градивен спор с тях започват да ти цитират автори, това ме дразни, иначе нямам нищо против никой, затова е форум естествено.
За Зашев и Младенов не съм съгласен, нормално е да се хвалят един друг, но поне даваха съвети, коментираха смислено ситуацията от гледната точка на добри играчи, имаха ясно мнение и помагаха за развитието на форума. Сега колко от наистина добрите играчи в България дават мнение тук - отвреме на време някой и то главно за да си промотира залата или турнир, който организира.

Изключен

#43 2012-12-16 13:53:17

Lao Bao
Потребител
От София
Registered: 2009-06-21
facebook профил

Хората тук не се интересуват от това дали Голованов ще играе в националната гарнитура, или Парапанов ще бъде платен треньор на Дигеста. Професионалните колизии и дрязги в българския тенис на маса са жалки и достойни за мизерния бюджет на федерацията. Добре че има хора като Sale да си харчат безумно парите за любимия спорт, иначе в България отдавна да е ТТ мъртвило.

Повечето от регистрираните членове на форума се интересуват главно как да похарчат 50 лв с полза за себе си, какво дърво или гума да си вземат, а не да дават по 20 лв на час за тренировки с несъстояли се тенис величия.

Изключен

#44 2012-12-16 14:31:32

ericos
Потребител
Registered: 2009-04-06

diabolo,Dec 16 2012, 13:01 писа

Велинчо,
... Само да не ми пишеш пак на лични, със заплахи, както си забелязал - нямаш много привърженици.
[right][snapback]53057[/snapback][/right]

ахаха, и на теб ли ти е писал ЛС? Това момче определено е за риза с дълъг ръкав laughingsmiley

Yasaka Sweden Extra
XIOM Omega VII Pro 2.0
XIOM Omega VII Pro 2.0

Изключен

#45 2012-12-16 14:35:15

nikk64
Потребител
От Белоградчик
Registered: 2011-01-22
Страница

Не е лошо да познаваме нашите профита-като игра,оборудване,видеоклипове,нека някой от модераторите помисли за подобен раздел.
За тренировачните  20лв  е по-сложно,за да си талантлив учител,понякога не е нужно да си бивше величие.Трябва да  видиш Петьо Панков/Бдинци2000/как  едва влиза в залата с патерици и при какви условия работи-във фоайето на спортната зала .Това не му пречи да подготви малкото деца за игра на национално ниво-Мария Симеонова, Анна-Мария Кирилова, Александра Ангелова.Понякога е достатъчно ,някой да те погледне отстрани и да ти помогне повече от 2 ч. спаринг и стува повече от 20 лв.,друг е въпроса ,че Петьо и пари не взима. biggrin Внушението ,че може без треньор  не е коректно,поне за мен,400лв.похарчени за тренировки,са повече от 400лв за ТBS с T80.Разбира се най-добре да имаш  1000-и за двете smile

NEXY Labyrinthos
FH- ATTACK 8 PZC-SP EX-X
RPB- Nittaku Renanos Hold
https://www.youtube.com/channel/UC0vx5u … zJEf0CtY2A

Изключен

#46 2012-12-16 15:15:19

diabolo
Потребител
Registered: 2009-04-01

Да, раздел подобен на "Мастерская" в ttw.ru би вдигнал, ако не нивото, то поне престижа на форума. Но там имат хора като Рубцов, Ливенцов, Смирнов.
А тук имаме форум за успели тенисисти, а вътре на първа страница четеш - "Лао Бао е некоректен продавач", несериозно е просто.

Изключен

#47 2012-12-16 15:43:56

TSP
Потребител
Registered: 2012-12-13

Долавям иронията Ви, професоре (не Ви познавам,за да знам дали сте такъв или така Ви викат, но сигурно Ви харесва), но заради такива професорски изказвания и методи като вашите и на ЧФ явно средното и висшето ни образование са на такова ниво ...

никоЛАЙ-чооо (Nikolai4o), снощи не си ли изпи млякото, преди лягане,
та днес пак ревеш бурно и осъдително.
Като отявлен състезател (на който бих му играл с 5 точки аванс) трябва да спазваш режим и въздържание.
И днеска е почивен ден, не се надъхвай, не осмисляй вечерта си, вземи една хубава книга до себе си и се потопи в дебрите на повествователната сказка.
След това можеш да понаучиш и таблицата за умножение.

Със здраве!

drinks

smile

<div class='bbimg'>[img]http://w6.thaiwebwizard.com/member/Arada/images/TSP/TSP.jpg[/img]</div>

Изключен

#48 2012-12-16 16:14:40

Nikolai4o
Потребител
Registered: 2007-11-05

TSP,Dec 16 2012, 14:43 писа

никоЛАЙ-чооо (Nikolai4o), снощи не си ли изпи млякото, преди лягане,
та днес пак ревеш бурно и осъдително.
Като отявлен състезател (на който бих му играл с 5 точки аванс) трябва да спазваш режим и въздържание.
И днеска е почивен ден, не се надъхвай, не осмисляй вечерта си, вземи една хубава книга до себе си и се потопи в дебрите на повествователната сказка.
След това можеш да понаучиш и таблицата за умножение.

Със здраве!

drinks

smile
[right][snapback]53073[/snapback][/right]

Ако играта ти е в напълно обратна пропорционалност с интелекта, само тогава би ми играл с 5 точки аванс. Доста се съмнявам в това, затова просто си спести коментари откъм техническа гледна точка. Не се притеснявай за мен, математиката отдавна съм я научил. И на теб ти пожелавам весели празници, потренирвай малко между мезетата, току виж излезеш от Русенската околия и се засечем някъде да видим кой на кого ще дава аванс. И се надявам все пак да се намери някой добър администратор, че вече почна да омръзваш.
Със здраве и весели празници на всички !  drinks

Изключен

#49 2012-12-16 16:25:56

Chicho_Ficho
Потребител
Registered: 2008-03-06

Колеги,
Аз съм възмутен от наглостта на хора като форумното Дяволо и преставам да участвам в този форум.

Последно редактирано от Chicho_Ficho (2016-09-01 08:56:55)

Изключен

#50 2012-12-16 16:49:30

TSP
Потребител
Registered: 2012-12-13

Toва се казват майсторски изпълнения колеги:
https://www.youtube.com/watch?v=bjNwj7MnUoA
пожелавам на всички такова творческо дълголетие. smile

А, който иска да плакне очите,
да заповяда:
https://www.youtube.com/watch?v=5o2pEYXGkF0

biggrin

<div class='bbimg'>[img]http://w6.thaiwebwizard.com/member/Arada/images/TSP/TSP.jpg[/img]</div>

Изключен

Board footer