#31 2012-12-16 06:56:53

Stashu
Потребител
От Куртово Конаре
Registered: 2007-09-05

Re: Майсторски изпълнения

Nikolai4o,Dec 15 2012, 23:28 писа

Ти си абсолютен глупак, честно. Целта на този форум е да се прави нещо положително като цяло, чичо Фичо например е дървен философ, но има едно на 10 мнения като хората. Има и много други философи, но поне казват нещо смислено, дават положителни съвети и т.н. Но като теб няма, просто пишеш нещо, за да го напишеш ... реклама на ТСП ли правиш, не те знам, но няма никакъв смисъл от нито едно от мненията ти. Колкото по-бързо станат 87 както каза Влади, толкова по-добре.
Иначе имам въпрос и към ЧФ - ако през седмицата заснема момчетата в Германия, с които в момента тренирам и играят 6та или 7ма Бундеслига, ще ги признаеш ли и тях за заслужили майстори на спорта или имаш някакви твой критерии за тенис величия ?

Сега очаквам някой лирически издържан цитат в отговор ...
[right][snapback]53041[/snapback][/right]

Добре Дошъл във форума Николайчо. За съжаление си нов и не знаеш какво беше преди и в какво се е превърнал сега. Какви хора имаше и какви останхаме. Порови се и сам ще се убедиш. Скуката е пълна, а и не само тя. Аз предлагам нов бан за колегата но, не за друго а за да може да се върне с пълна сила след време и отново да разчупи сковаващият лед на мощна апатия и сиви мнения изпълнили форума. Радвайте се че има такива като на ЧФ и ТСП, защото прозявките без тях ще се увеличават. Дайте Администратора насам !!!

[font=Courier][size=21]<span style='font-size:14pt;line-height:100%'><span style='color:gray'>Стилът - това е човекът.[/font][/size]</span></span>

Изключен

#32 2012-12-16 09:09:23

Chicho_Ficho
Потребител
Registered: 2008-03-06

Nikolai4o,Dec 15 2012, 22:28 писа

чичо Фичо например е дървен философ, но има едно на 10 мнения като хората. ..
[right][snapback]53041[/snapback][/right]

Николай40,
Голям къшей хляб лапни, голяма дума не казвай. Не го ли знаеш от баба си това?
Снимай ги тези заслужили майстори  от десетата бундеслига.  Ако могат да прехвърлят топката, ще съберем комисия да видим какъв рейтинг трябва да им се пише, ако решат да у4астват в новогодишното парти на колегата професор Градинаров.

Изключен

#33 2012-12-16 10:27:05

Lao Bao
Потребител
От София
Registered: 2009-06-21
facebook профил

НГ парти мога да направя само ако гвоздеят на вечерта бъде рейтинг двубой между Chicho_Ficho и Nikolai4o, а TSP заложи 5000 лв за ЧФ. wink2

Изключен

#34 2012-12-16 10:51:42

Nikolai4o
Потребител
Registered: 2007-11-05

Lao Bao,Dec 16 2012, 09:27 писа

НГ парти мога да направя само ако гвоздеят на вечерта бъде рейтинг двубой между Chicho_Ficho и Nikolai4o, а TSP заложи 5000 лв за ЧФ. wink2
[right][snapback]53049[/snapback][/right]

С удоволствие, само че после искам почетна титла заслужил майстор на спорта от самия Учител ...

Колега Stashu, следя форума от самото му създаване, знам го този индивид и от преди. Помня и какви хора влизаха, от елита на българския тенис, даваха компетентни мнения, имаше от време на време по някое интервю, като цяло на доста добро ниво беше - Добри Младенов, Калоян Зашев се включваха, но за съжаление сега 90% са от калибъра на двамата всезнайковци Пацата и Фичката, което изгони компетентните хора. Все пак има и останали мислещи от време на време, и то без да цитират модерната и не толкова модерна литература.

Изключен

#35 2012-12-16 11:27:03

Lao Bao
Потребител
От София
facebook профил

Компетентни мнения и компетентна игра са различни неща. Тук съм 3 години и половина и най-компетентните ТТ мнения, които съм чел, са на ники вълка. Зашев и Младенов даваха компетентни мнения единствено за нашенската ТТ кухня.

За съжаление мненията на ЧФ са 90% провокация, водеща до зомбясване на младото поколение. Дано не проповядва същите ретроградни идеи в училище.

Изключен

#36 2012-12-16 12:04:47

Chicho_Ficho
Потребител
Registered: 2008-03-06

Нивото е според аудиторията, колеги. Такава аудитория - такова ниво. Не можем да обсъждаме сериозни въпроси, когато разни Дяволи и Лай4овци само дебнат да пльоснат едноредова глупотевина с цел заяждане.
  И нека всяка жаба да си гледа нейния гьол, а не да брои брадавиците на жабите през два гьола, та в третия...

Изключен

#37 2012-12-16 12:35:58

Nikolai4o
Потребител
Registered: 2007-11-05

Lao Bao,Dec 16 2012, 10:27 писа

Компетентни мнения и компетентна игра са различни неща. Тук съм 3 години и половина и най-компетентните ТТ мнения, които съм чел, са на ники вълка. Зашев и Младенов даваха компетентни мнения единствено за нашенската ТТ кухня.

За съжаление мненията на ЧФ са 90% провокация, водеща до зомбясване на младото поколение. Дано не проповядва същите ретроградни идеи в училище.
[right][snapback]53052[/snapback][/right]

Долавям иронията Ви, професоре (не Ви познавам,за да знам дали сте такъв или така Ви викат, но сигурно Ви харесва), но заради такива професорски изказвания и методи като вашите и на ЧФ явно средното и висшето ни образование са на такова ниво ... И все пак коментарите и мненията на Калоян и Добри интересуваха много по-голяма част от влизащите тук, отколкото видео на световно безизвестни играчи. На хората им омръзна да влизат във форума и да четат 8 от 10 еднакви теми за разликата в градусите на китайските гуми, или невероятно спортно майсторство на играч с 1500 рейтинг по вашите стандарти, придружени от някой-друг цитат за малко мъдрост. Между другото сигурно са станали 87 банна, щом вече цяла сутрин няма включване от Русе.

Изключен

#38 2012-12-16 13:01:04

diabolo
Потребител
Registered: 2009-04-01

Велинчо,
ако не си забелязал, оставям последните ти "включвания" да минават покрай ушите ми, смятам да остане по този начин.
Ако обаче много държиш да превърнем форума в teеnnproblem.нет, нямаш проблем. Само да не ми пишеш пак на лични, със заплахи, както си забелязал - нямаш много привърженици.

Изключен

#39 2012-12-16 13:19:13

Lao Bao
Потребител
От София
facebook профил

Най-умилителното в изказванията на Калоянчев и Младенов беше взаимната любов, която изпитваха един към друг в графата любим тенисист. wink2

Изключен

#40 2012-12-16 13:23:32

nikk64
Потребител
От Белоградчик
Registered: 2011-01-22
Страница

В повечето форуми пишат аматьори,професионалистите играят или тренират.Ако Т.Александров,който всички харесваме,трябва да даде съвет на колегата желаещ  да играе като него,какво ще каже-играй 10г по 4ч дневно и ще играеш на това ниво.Само че колегата трябва и да работи,да храни семейство ,а иска за 2-3 часа седмично да си достави радост и да се поразкърши.Затова съветите на профитата не му вършат работа,а и те не са хукнали да ги дават-тяхното отношение към оборудването е различно.
  Колкото до ЧФ и Пацо, на мен не ми пречат,даже раздвижват мътилката,ако някой от "ветеранските"клипове не ми харесва,пускам нещо  друго.Зима е,в залата е кучи студ/за разлика от немските зали/,така че мога само да пиша/философствам/ по форумите biggrin

NEXY Labyrinthos
FH- ATTACK 8 PZC-SP EX-X
RPB- Nittaku Renanos Hold
https://www.youtube.com/channel/UC0vx5u … zJEf0CtY2A

Изключен

Board footer