#61 2012-04-04 14:24:31

Vladivlad
Потребител
Registered: 2009-12-08

Re: Рецитали на доктор Херберт Нойбауер

Lao Bao,Apr 4 2012, 12:55 писа

Идеалистите не могат да бъдат естети. Тях ги влече свръхсетивното, а естетиката е наука за материалните сетива. Истинският естет е материалист.

А провокаторът си е провокатор. Или трол, както му викат по форумите.
[right][snapback]47931[/snapback][/right]

Ако бяхме в Аризона, направо щеше да е заплашен от 25 години пандиз. biggrin

Do or do not. There is no try.
Yoda

Victas Koji Matsushita , FH: Victas 402 Double Extra, 1.8 mm / BH: Raystorm, 1.9 mm

Изключен

#62 2012-04-04 15:24:41

nikk64
Потребител
От Белоградчик
Registered: 2011-01-22
Страница

Vladivlad,Apr 4 2012, 09:28 писа

Последното не звучи сектантски. Това е чиста проба болшевизъм.
[right][snapback]47924[/snapback][/right]

Майстор Бао,си пада малко марксист. biggrin Преди време предложи в МyTT държавно-централизирано финансиране за постигане на високи успехи в ТТ и ония американци скочиха като ужилени.Никой не отчете ,че китайската система е такава,а от прехвалената им американска кимеризация са след нас в класирането.
   Доктора е извел "кривотата "на зъбите в изкуство,но това прави играта му неатрактивна за гледащите.Интересно защо никой не даде пример с  5-я в World Ranking - Men- JOO Se Hyuk (KOR),май и той играеше с  нек"ви зъби,а досега не съм прочел някой да го порицава за това rolleyes
   Колегата и адаш Ники е прав- загрявката със зъбар е неприятна и неефективна.Имаше период ,в който си сложих гладка гума отзад,на хилката laughingsmiley само защото ми бе неудобно колегите да се мъчат срещу зъбите/пък и да не свикват с тях rofl -това обаче е тактика,не злоба и лош характер wink2

NEXY Labyrinthos
FH- ATTACK 8 PZC-SP EX-X
RPB- Nittaku Renanos Hold
https://www.youtube.com/channel/UC0vx5u … zJEf0CtY2A

Изключен

#63 2012-04-04 16:24:04

Vladivlad
Потребител
Registered: 2009-12-08

nikk64,Apr 4 2012, 14:24 писа

Майстор Бао,си пада малко марксист. biggrin Преди време предложи в МyTT държавно-централизирано финансиране за постигане на високи успехи в ТТ и ония американци скочиха като ужилени.Никой не отчете ,че китайската система е такава,а от прехвалената им американска кимеризация са след нас в класирането.
   Доктора е извел "кривотата "на зъбите в изкуство,но това прави играта му неатрактивна за гледащите.Интересно защо никой не даде пример с  5-я в World Ranking - Men- JOO Se Hyuk (KOR),май и той играеше с  нек"ви зъби,а досега не съм прочел някой да го порицава за това rolleyes
   Колегата и адаш Ники е прав- загрявката със зъбар е неприятна и неефективна.Имаше период ,в който си сложих гладка гума отзад,на хилката laughingsmiley само защото ми бе неудобно колегите да се мъчат срещу зъбите/пък и да не свикват с тях rofl -това обаче е тактика,не злоба и лош характер wink2
[right][snapback]47940[/snapback][/right]

Болшевизмът няма нищо общо с марксизма.

Do or do not. There is no try.
Yoda

Victas Koji Matsushita , FH: Victas 402 Double Extra, 1.8 mm / BH: Raystorm, 1.9 mm

Изключен

#64 2012-04-04 19:32:28

nick_wolf1
Потребител
От София
Registered: 2009-08-19

nikk64,Apr 4 2012, 15:24 писа

[right][snapback]47940[/snapback][/right]

Аааа, не съм казвал нищо за загрявката със зъбар! Зъбите нямат нищо общо със загряването, сервиса от ръка и т.н. Влади играе със зъби и пак си разгрява както трябва, а сервисите му са чисти.

H3N 39, 2.15 || Nittaku Latika FL || Mark V 1.8
H3N 39, 2.15 Prov || TBS FL || Roundell 2.1

Изключен

#65 2012-04-04 22:19:55

Stashu
Потребител
От Куртово Конаре
Registered: 2007-09-05

Нямам нищо напротив дълги зъби, къси зъби или антиспин. Не мога да свикна единствено на хора които бият сервизи от ръка. Останалото са бели кахъри. Провокативните теми на Чичо Фичо са най-интересните в този форум. Проблема е че той е също толкова субективен колкото нас, но не си го признава. Пръв той въведе научни понятия в тениса на маса като честен, нечестен и естествено крив. Независимо от ниския ни интелект, толкова субективно изказване не може да остане незабелязано от нас, защото просто крещи. Субективизма лъха незачитайки никакви статистики. Калоянчев сам каза, че тренерите решават за кого какво е добро. Следва генерален извод за световни шампиони и прочее.
Кой където си иска да търси красотата, само да не отрича чуждото виждане за нея. На прегърбени "доктори" не мога да се възхищавам. Възхищавам се на революцията която направи Ван Хао, ако ще и в гъза си да бърка и да яде каквото и колкото си иска. Рахитични идоли нямам. Може и да съм още в детската градина на емоционално ниво, но знам че ще порасна. Какво да кажа за хора, които са се родили стари обаче ???

[font=Courier][size=21]<span style='font-size:14pt;line-height:100%'><span style='color:gray'>Стилът - това е човекът.[/font][/size]</span></span>

Изключен

#66 2012-04-06 14:10:00

Chicho_Ficho
Потребител
Registered: 2008-03-06

На световното първенство за ветерани доктор Нойбауер затруднява изключително много китайския шампион Дяо Уенюан:
http://www.youtube.com/watch?v=5NVGlqNS8ZA...player_embedded

Изключен

Board footer