#1 2006-11-08 12:12:22

Stiliyan
Потребител
Registered: 2006-11-08

Re: Някаква литература

Здравейте, тъй като  виждам че  съм по-слабо запознат  с  особеностите. Аз  съм  любител който все пак играе 3-4 пъти в  седмицата  тенис на  маса,  ми  се  иска  да  попрочета туй онуй. Да  се  запозная  с  някои особености похвати.  Не  ми  се ходи  на уроци.  Кефа  се  сам  да  си се   уча. 
Благодаря  ако някой ме информира  за  литература  за  тениса на  маса. :lol:

Изключен

#2 2006-11-08 14:15:44

BlaDe_FoX
Потребител
От Разград/Шумен
Registered: 2006-02-06

трудно ще ти е да се научиш сам да играеш но все пак може наистина малко теория да прочетеш....не знам от къде си но ако влезеш в някоя по-голяма библиотека и попиташ за литература най-вероятно ще ти намерят....нещо от рода учебник по тенис на маса за студенти от ВИФ(сега вече е НСА) абе квото и да намериш ще е писано от Йото дряновски и Исак Коен. каквото и да немериш няма да се прецакаш щото всичките им материали са долу-горе еднакви.

И нищо вече не може да ме трогне, И нищо вече не може да ме спре. Няма за мене закони и в гърдите ми няма сърце...

Изключен

#3 2006-11-08 15:57:03

kaloqn4ev
Гост

съветвам те да прочетеш УРОЦИТЕ,които сме сложили на сайта,намират се на заглавната страница вляво.е,малко са от 56-та година,ама ще ти свършат работа biggrin

#4 2006-11-10 16:07:14

Stiliyan
Потребител
Registered: 2006-11-08

Много ви  благодаря
инак съм от  София
любител 
ама  си джиткам  честичко
мерси  вс е пак

Изключен

Board footer