#1 2006-09-03 11:31:37

xxxTheMaster
Потребител
Registered: 2006-08-03

Re: Форум & Сайт за тенис на корт

Със много помощ на админа ( който кажи речи направи сам форума) , съм горд да съобщя че първият български сайт за тенис   на корт ,плюс форум към него вече е факт!  Сега е в разработка , и най-вероятно ще бъде пуснат около 15-ти. Все пак форумът е готов почти и е отворен за регистрации и дискусии  cool
Тенис БГ форуми

Изключен

#2 2006-09-03 14:51:35

kikoleppard
Потребител
От Пловдив
Registered: 2006-06-08
Страница

xxxTheMaster,Sep 3 2006, 11:31 AM писа

Със много помощ на админа ( който кажи речи направи сам форума) , съм горд да съобщя че първият български сайт за тенис   на корт ,плюс форум към него вече е факт!  Сега е в разработка , и най-вероятно ще бъде пуснат около 15-ти. Все пак форумът е готов почти и е отворен за регистрации и дискусии  cool
Тенис БГ форуми
[right][snapback]2893[/snapback][/right]

Интересно ми е, нашия админ ли ти е помогнал? Вече от твоя страна ти ли си човека, който ще поддържа сайта? Освен това и тенис на корт ли те вълнува? Останах с впечатление, че си доста "зарибен" по тениса на маса.

агресивен, кривунделски, двустранен нападател  tennis

DONIC Appelgren All+ World Champion 89; FH - DONIC Acuda S3 max, BH - DONIC Bluefire JP O3 max

Изключен

#3 2006-09-03 15:05:27

xxxTheMaster
Потребител

Да Симеон  wink2 ,  направи кажи речи целия форум. Тенис на корт тренирам вече трета година, всяко лято по-малко. Тенис на корт и тенис на маса ми са двата любими спорта. Да аз изцяло ще поддържам сайта, новини и т.н  tongue

Изключен

#4 2006-09-03 15:21:42

kikoleppard
Потребител
От Пловдив
Страница

xxxTheMaster,Sep 3 2006, 03:05 PM писа

Да Симеон  wink2 ,  направи кажи речи целия форум. Тенис на корт тренирам вече трета година, всяко лято по-малко. Тенис на корт и тенис на маса ми са двата любими спорта. Да аз изцяло ще поддържам сайта, новини и т.н  tongue
[right][snapback]2901[/snapback][/right]

Ми как го правиш бе човек? smile

Просто МНОГО ми е ГОЛЯМА ракетата за корта. :sad02: Баси много ми е интересно, ама изобщо не мога да играя. Най ми е трудно да свикна с дистанцията, от която трябва да поемам топката и със скороста де smile

А иначе какво стана? Няма ли някой път да се срещнем на някое геймче на тенис на маса?

DONIC Appelgren All+ World Champion 89; FH - DONIC Acuda S3 max, BH - DONIC Bluefire JP O3 max

Изключен

#5 2006-09-03 15:27:13

xxxTheMaster
Потребител

Трудно е в началото . Много неща зависят от удара ти . Всичко става с времето. Разположение на ръката, ракетата, стойка...

Ми не мога а и честно казано не ми се играе нито тенис на корт нито на маса тези дни. На ЛС ще се разберем някой път  cool

Изключен

#6 2006-09-03 15:29:18

kikoleppard
Потребител
От Пловдив
Страница

xxxTheMaster,Sep 3 2006, 03:27 PM писа

Ми не мога а и честно казано не ми се играе нито тенис на корт нито на маса тези дни. На ЛС ще се разберем някой път  cool
[right][snapback]2904[/snapback][/right]

ОК, като ти се играе пускаш едно ЛС.

Изключен

#7 2006-09-03 23:20:12

don Antani
Moderator
От Бургас
Registered: 2006-03-08

xxxTheMaster,Sep 3 2006, 03:05 PM писа

[right][snapback]2901[/snapback][/right]

И аз се чудя как ги съчетаваш? Хич не ме бива в тениса на корт, защото до такава степен съм свикнал с масата че бъркам движенията и като играя на корт продължавам да удрям със свита ръка. А то така естествено нищо не става. Абе развалям си кординацията. Според мен ако играеш професионалноо единия тенис (не че аз го играя професионално) не бива да го съчетваш с другия.

TSP Reflex 50 Award Off
FH: Tibhar Nimbus
BH: Tibhar Rapid

Изключен

#8 2006-09-04 09:27:39

xxxTheMaster
Потребител

Така казват повечето играчи на тенис на маса.  Дори един ветеран така ми препоръча но според мен далеч не е така. Ако играя и двата спорта ставам по силен. В началото беше ад признавам си. Бърках изцяло джижениято държенето на хилката но , всичко става с игра. Като свикнеш е много лесно дори  smile

Изключен

#9 2006-09-04 11:14:36

me40_pyx
Потребител
Registered: 2006-07-26

xxxTheMaster,Sep 4 2006, 09:27 AM писа

Така казват повечето играчи на тенис на маса.  Дори един ветеран така ми препоръча но според мен далеч не е така. Ако играя и двата спорта ставам по силен. В началото беше ад признавам си. Бърках изцяло джижениято държенето на хилката но , всичко става с игра. Като свикнеш е много лесно дори  smile
[right][snapback]2910[/snapback][/right]

Бе то така ,така , ама зависи как ги играеш и 2-та спорта.Не че те нападам или нещо,ама съм тренирал тенис на коет 6 години ( и на републиканско за до 12 съм ходил ),а от 4-5 години тренирам сериозно тенис на маса и мога да ти кажа , че ( за твое съжаление ) 2-та спорта едновременно много добре не можеш да ги играеш...

Изключен

#10 2006-09-04 11:26:42

xxxTheMaster
Потребител

Еми да това е твое мнение. Самият Роджър Федерер играе постоянно тенис на маса през свободното си време  :lol:  Аз играя и двете , едновременно,  и нито се натоварвам , нито ми е трудно.

Изключен

Board footer