#31 2007-03-02 13:35:48

neon
Потребител
Registered: 2006-12-29

Re: Опишете себе си .

Dobri,Feb 14 2006, 02:28 AM писа

Какво не ви достига в дадена ситуация ?
Какво искате да промените във вашата игра?
Кое ви харесва във вашата игра и кое не?
Какви са ви целите , сериозен (на) ли сте ?
[right][snapback]114[/snapback][/right]

Мм да, хубава тема. Честно казано доста не ми достига, отскоро играя както трябва, но правя квото мога. Конкретно: сигурност в игра, спокойствие, да играя както трябва (понякага правя удари които въобше ги няма в тениса). Най ми харесва когато направя здрав топспин, мощен и скоростен, тогава звука който издава хилката е невероятен. Разбира се когато забивам мощно звука е най-силен. Целите са ми да на следващите избори да съберем по-вече гласове (за момент темата ми заприлича на предизборна платформа  smile  smile ). Та ... целта ми е да играя докато мога, а съм сериозен като съредечен удар.  rofl . До скоро.

Изключен

#32 2009-04-03 09:16:49

Joro
Потребител
Registered: 2009-03-15

Примерно противника води с 9:7 и играем ПОСЛЕДЕН гейм :/
Е тогава вече се мъча с всички сили да запазя самообладание, но уви ...
без успех sad Просто не правя избързани движения или нещо от сорта, но
просто топчетата не влизат  mad

Какво искате да промените във вашата игра ?
Ми аз преди играех само бранител, но разбрах, че от това файда няма laughingsmiley
Просто ако не атакуваш, и ако оставиш противника да ти контролира играта си обречен :/
Почнах да играя вече само в атакуващ режим, но губя доста точки :/
Понеже като правя топспин го правя с много сила и в повечето случай отива в мрежата или извън масата :/
Другото, което искам да променя е при загрявка на бекхенд немога да задържам много ... като играя мач ги вкарвам с топспинг супер здраво, но за загрявка съм зле biggrin biggrin biggrin

Кое ми харесва в моята игра ?
Може би, че не оставям лесно противника да контролира играта smile
Може да падам, но поне знам, че аз съм се докарал до това положение biggrin
А не противника да ме докара до него ^^

Какви са ми целите ?
biggrin biggrin biggrin
Да ви кажа честно нямам такива smile
Играя любителски от 6 години ^^
И мисля, че не съм толкова зле :]
Между другото в БГ тениса на маса няма голямо
развитие :/

Изключен

#33 2009-04-10 23:01:58

ericos
Потребител
Registered: 2009-04-06

Dobri,Feb 14 2006, 02:28 писа

1. не ми достига опит, понеже от доста време играя само с 2-3ма опонента и сме си свикнали до болка(ако има габровци и им се играе да се обаждат)
2. искам да атакувам от бекхенд толкова сигурно колкото от форхенд.. в момента това упражнявам
3. харесвам си сервиза, страхотно е ако можеш да спечелиш инициативата в началото на разиграването и да го завършиш макс бързо 
4. разбрах за едно неделно турнирче в пенсионерския клуб tongue ... с удоволствие бих се пробвал срещу някой бивш даскал по физкултура biggrin   иначе нямам състезателни цели.

Yasaka Sweden Extra
XIOM Omega VII Pro 2.0
XIOM Omega VII Pro 2.0

Изключен

#34 2009-04-12 21:45:57

Pernik Table Tennis
Потребител
Registered: 2008-09-27

ами,моят стил на игра не е класическата атака,но е атакуващ.Според мен(и тренката разбира  се),ми липсва опит.Бил съм на 1-2 съзтезания и 5-6 контроли,но предимно играя с 2-3 човека и вече се знаем до болка.Когато противника води с няколко точки в последен геим,губя самообладание.Топспина ми от форхенд е добър,но от бекхенд не чак толкова.Харесвам в стила ми това,че връщам много трудни топки и това кара противника ми да се ядосва.Имам още много работа,но мисля,че за година и 5-6 месеца сум доста добър.

(искам да помоля някои от модераторите да премахне това предупреждение,защото го имам от доста време и мисля,че оттогава не сум нарушавал правилника.) drinks

Изключен

#35 2009-04-12 23:53:24

Vankata24
Потребител
Registered: 2008-12-27

Dobri,Feb 14 2006, 01:28 писа

Понякога не ми достига мотивация и решителност още по-лошо е че в някой случай си мислиш че няма да успееш.
Искам да променя играта си на бекхенд по-скоро да я подобря.
Харесвами как играя на форхенд и как подсичам с въртене харесват ми забивите и други неща. tennis  smile
Целите ми са да ставам все по-добър и все по-добър.Много съм сериозен в играта си!

Изключен

#36 2010-01-03 22:50:54

MartoDG
Потребител
Registered: 2009-12-27

Искам да подобря играта с крака и сервиза ми да стане по вариативен,другото съм го докарал горе долу.
Силна страна ми е,че рядко давам лесни точки на противника и никога не се отказвам.

Изключен

#37 2010-08-30 11:38:26

naym4o
Потребител
От София
Registered: 2010-01-31

Китка и пак китка.
Придвижването, въпреки, че съм много бърз, не се движа правилно. Понякога тръгвам от основен крак десен, което ме обрича на милисекундно закъснение към топката, трябва да свикна, че в тениса е по-различно от другите спортове, с които съм се занимавал професионално.
Агресията ми харесва, не прощавам топка на нивото на мрежата, млатя с всички сили, боря се за всяка топка, загребвам добре и сайдспина се получава добре. Не ми харесва несигурният бекхенд топ спин, това, че предпочитам само с флипове да атакувам на бекхенд, избягвам камшичния удар от дистанция. Не ми харесват и спокойните и предвидими сервиси, които подавам.
Искам да се наслаждавам на играта, а не натоварвам, защото е уникално красива и неповторима. За тази цел съм сериозен ,,като поп на литургия", играя 5 дена в седмицата и подобрявам нивото си непрекъснато.

Изключен

#38 2010-08-30 16:12:50

Lao Bao
Потребител
От София
Registered: 2009-06-21
facebook профил

Вярно. И поразиите вече са по-малко. smile

Изключен

#39 2010-08-31 09:18:17

naym4o
Потребител
От София
Registered: 2010-01-31

За което моля да бъде извинен, тенисът е една от стихиите, при които сангвиникът се трансформира в холерик biggrin

Изключен

Board footer