#1 2006-02-14 03:28:44

Dobri
Потребител
От Русе
Registered: 2006-02-08

Re: Опишете себе си .

Какво не ви достига в дадена ситуация ?
Какво искате да промените във вашата игра?
Кое ви харесва във вашата игра и кое не?
Какви са ви целите , сериозен (на) ли сте ?

За да минавате за Джентълмен , са нужни две неща: винаги да вадите цигарата от устата си, когато се целувате, и никога да не правите забележка на дама, която неправилно носи торба цимент!
[img]http://www.taksione.com/250px-Mercedes_logo_1.jpg[/img]

Изключен

#2 2006-02-14 13:19:39

BlaDe_FoX
Потребител
От Разград/Шумен
Registered: 2006-02-06

ми честно казано това наистина е готина тема и мисля че ще е полезна на много хора....главно на мен не ми достига време в ситуациите което се дължи на слабата ми физическа подготвка, другото което ми пречи е постоянното бързане което не мога да овладя...направо ми е като някаква закономерност да губя сервиси в края на мача или гейма...много е гадно....
какво искам да променя в играта ми? ми искам да овладея емоциите и да подбря технически играта ми, също ми куца и играта с крака но там програса ми е видим и се развивам от ден на ден.
лично на мене в играта ми харесва разнообразието и експериментацията повреме на игра, никога не се страхувам да играя на ръба на риска, желая също и да успея да прилагам смяната от играещата ръка към неиграеща щото наистина помага....
засега не съм с високи цели...даже ще се радвам на поне един мач в Б група...ама нали апетита идва с яденето....
айде  вие сте

И нищо вече не може да ме трогне, И нищо вече не може да ме спре. Няма за мене закони и в гърдите ми няма сърце...

Изключен

#3 2006-02-14 23:28:32

Dobri
Потребител
От Русе

Ами да ти кажа за сервисите които губиш се получава когато не си концентриран достатъчно и не си спокоен . Пробвай да се успокоиш и да видим какво ще стане. smile

За да минавате за Джентълмен , са нужни две неща: винаги да вадите цигарата от устата си, когато се целувате, и никога да не правите забележка на дама, която неправилно носи торба цимент!

Изключен

#4 2006-02-15 12:48:43

BlaDe_FoX
Потребител
От Разград/Шумен
Registered: 2006-02-06

в интерес на истината играя по-добре когато съм ядосан или съм в неравностойна ситуация. мерси за съвета ще се опитам да пробвам. иначе другият  голям проблем който ме вълнува е посрещането на сервиса...абе общо взето съвременния тенис е сервис и посрещане...

И нищо вече не може да ме трогне, И нищо вече не може да ме спре. Няма за мене закони и в гърдите ми няма сърце...

Изключен

#5 2006-02-15 22:04:34

FliPalsKi
Потребител
Registered: 2006-02-02

Аааа това е супер тема браво wink2...само че какво прави тя в "Други спортове" ?

Изключен

#6 2006-02-15 22:13:25

webmaster
Administrator
Registered: 2005-12-26

FliPalsKi,Feb 15 2006, 07:04 PM писа

Аааа това е супер тема браво wink2...само че какво прави тя в "Други спортове" ?
[right][snapback]145[/snapback][/right]

темата бе преместена

Изключен

#7 2006-02-16 00:03:14

SonniC
Потребител
Registered: 2006-02-13

почивката ражда шампиона biggrin

Изключен

#8 2006-02-16 02:17:42

Dobri
Потребител
От Русе

Ами това е когато си ядосан може би играеш по добре в разиграванията , но губиш посрещането на сервисите защото не мислиш за тях а за след тях в разиграването smile

Изключен

#9 2006-02-20 04:54:25

Michael_Maze
Потребител
От Сливен
Registered: 2006-02-02
Страница

Еми какво да кажа за моята игра имам доста работа по сеченето и връщането на сервизите.По силни елементи в моята игра са подложката, топспин от форхенд , бекхенда го чувствам също добре но не с особено голямо въртене. Единствените елементи от играта с които мога да се похваля че ми се отдават много са връщанията от далеч...Общо зето това което може да се нарече нещо като мои стил е самоотвержената игра(правя всичко възможно ако трябва и плонж, за да се опитам да върна някой навид невъзможна топка) За целите ми...В новооснования клуб в Сливен сме си поставили за цел тази година да влезем с Б група...Пък за нататък... Каквото сабя покаже:)

Моля посетителите на други форуми да поставят следния код в подписите си:
[code][size=7] http://tabletennis-bg.org
http://tabletennis-bg.org/forum
[/size][/code]

Изключен

#10 2006-02-20 15:00:47

bozko
Потребител
От София
Registered: 2006-02-20

Първо да кажа здравейте на всички форумци тук. Случайно разбрах че има форум за тенис на маса за което много се радвам. Успех желая на собствениците на сайта.

Когато бях на 16-17 бях доста добър, участвал съм на между училищни прояви и имах доста успехи, сега вече над 30 започнах пак да играя предимно уикендите щото няма време та започнах леко полека да си връщам формата - сигурен съм че няма да си я върна никога ама ... важното е да се забавляваш. В момента сервиса ми куца много или просто правя сравнение от преди, просто топчето не се върти както искам, 100 % е от техниката, поне така си мисля иначе се радвам че момчетата с които разцъквам вече почват постепенно и необратимо да падат от мен. КЕФ

Как да си подобря сервиса, това питам, иначе другото ми върви особено бекхенда - няма грешка

Изключен

Board footer