#11 2008-05-26 23:00:01

Бат Светля
Потребител
Registered: 2006-11-11
Страница

Re: Спорта трябва да ни събира

Много се чудих да напиша този пост, но искам да ви кажа какво мисля. Съвсем откровено и директно.
Ако искате да пазите форума на ниво, много ви моля да селектирате такива теми! Това е към админи и модератори!
От акаунта на ДжесиТТ, или там който родител го пише има точно 4 верни думи. Това са над 50 грешни такива в 10 изречения! Ами срамота е да има толкова неграмотен народ и да има претенции на всичкото отгоре.
Искате треньори, имате претенции, но имате ли покритие да искате? Давате ли, за да получите?
Джеси била талантлива, била шампионка, била не знам си какво.
Няма ли кой да и обърне внимание, че подскача на всяка топка, ръката и е грешна и вдига таза при топспин, вместо да е точно обратното! Там всичките треньори дето се въртите около нея и се мислите за велики, вземете и се пренасочете към хандбал, вместо да лъжете детето всекидневно. Няма как да стане, докато ГОЛЕМИТЕ треньори играят в стаичката по цял ден карти и да търгуват изгорели Sriveri FX за по 20 лева, вместо да се развиват! А някой родители се месят без нужната квалификация и създават грешни навици, които после се изкореняват неимоверно трудно! Ще ги бие на 10, но на 20 ще я бие цяла Европа. Е и какво правим тогава? Кой ще понесе отговорност?
Народа е казал - "Каквото повикало, такова се обадило"!
Не ви ли стана ясно, че като няма среда, не трябва да се хабите напразно, та сега и във форума тука се изхвърляте...
Треньор е призвание, дарба, много работа и развитие. Школа се гради с труд, а не с игра на карти по стаичките и самобитни наблюдения или методика от 60-те години.
После експериментирате по децата и "врякате" по форума, че нямало треньори.
Аматьорска работа!

Aikido Bulgaria [img]http://www.mitsubishibg.com/forum/style_emoticons/default/aikido.gif[/img]

Изключен

#12 2008-05-26 23:04:01

Vladi-TT
Потребител
Registered: 2006-02-23

Това е форум и всеки може да пише както си иска.Не виждам въобще каква ти е връзката.Момичето е на 10 години все пак и как държи ракетата или дали подскача не е толкова фатално.

Blade:Semi-broken
Red:Factory tuned + 20 layers of dianchi
Black:Old Burned rubber
Glue:made by famous alchemist who turns water in glue

Изключен

#13 2008-05-26 23:06:40

kaloqn4ev
Гост

Само да поясня-лично реших да оставя темата,въпреки неграмотното и задаване,защото прецених че има потенциал и има какво да се каже по нея.А и не се сещам да е имало подобна в близката една година,затова се спрях точно преди да натисна "Изтрий темата" smile

#14 2008-05-26 23:08:44

Бат Светля
Потребител
Registered: 2006-11-11
Страница

Ще пише, но грамотно! А не да се чудим какво иска да каже с 50 грешни думи от 70!
Освен това е фатално като подскача, защото мозъка трие грешната информация извънредно трудно. 
Връзката ми е, че като няма треньори, да не занимава аудиторията с излишни теми за 10 годишно дете, защото то няма вина за нищо.
Темата е безмислена.
Когато няма добри треньори има само едно - губене на време.
Независимо дали един човек е на 10 или на 40 години. Все тая.
В такива теми всеки ще говори каквото си поиска и ще разсъждава на глас, без да има резултат.

Aikido Bulgaria [img]http://www.mitsubishibg.com/forum/style_emoticons/default/aikido.gif[/img]

Изключен

#15 2008-05-26 23:11:00

webmaster
Administrator
Registered: 2005-12-26

Съгласен съм с Бат Светля!
И аз се чудя как може хора... родители вече, да пишат с толкова грешки.
На мен ми е направо неудобно да правя забележка към такива хора, разбирам да е някое дете..., но не е.
Може ли да напишеш - "РъМАНИЯ"???
Малко повече внимание и съм сигурен, че няма чак толкова неграмотни хора.

Изключен

#16 2008-05-26 23:15:08

DaDa
Потребител
Registered: 2007-10-11

За правописа съм съгласен на 100 процента.

Изключен

#17 2008-05-26 23:31:05

J.Persson
Потребител
Registered: 2007-07-21

пращайте я в чужбина ако може в Германия тук нищо няма да направи!

Изключен

#18 2008-05-26 23:44:03

Sobieski
Потребител
Registered: 2008-05-13

Не е само от тренъорите.Има ли желание,има и начин.Така че,ако е наистина толакова добра(което аз не мога да кажа,защото си нямам понятие от играта й),може да се развива и в България,няам никакъв проблем.Но също съм сигласен с Бат Светля,тренйорите не си вършат работата пълноценно,но това е реалноста,това е България!!!

Изключен

#19 2008-05-27 00:09:48

pacolan_super
Гост

Mоже ли и аз да кажа нещо-все пак аз съм правил опит за репортаж за Джесика...:)
Значи,
незнам какво претендира Здравко (баща й), но той ми беше обещал пълната информация за Джесика-нейната тенис автобиография- за да Ви запозная отблизо с нея.Така бихте могли да добиете една по пълноценна представа за момичето талант от Русе-Джесика.И ако той сега чете този мой пост, моля да се обърне към админите или модераторите и да им съдейства за това.
Не мисля обаче, че е коректно от страна на Здравко да задава такива въпроси тук-пред всички.Каквото и ще да е, трябва да има уважение към хората, допринесли за развитието на това момиче в Русе.Малко или много нейното ниво на подготовка се дължи на тях.Друг е въпроса дали треньорите по тенис на маса влагат всичко от себе си в ежедневната работа. И тук е напълно прав Бат Светля!

drinks

#20 2008-05-27 00:18:43

Sobieski
Потребител
Registered: 2008-05-13

Съгласен съм с теб.И с това,че не е тук времето и мястото да се ругаят тренйорите,тя все пак дължи всичко ня тях,нито е самоука,нито й е вродено.

Изключен

Board footer