#1 2008-05-03 11:18:25

pacolan_super
Гост

Re: Интервю с Констадин Ленгеров

lengerov.jpg
Предлагаме на Вашето внимание интервю с Костадин Ленгеров. Едва ли има нужда да ви представяме кой е той.

220x190.jpg

Приятно четене!
- Коце, честита крайна победа на Открития шампионат. Не ти беше лесно, особено в първите кръгове, нали? Малко хора очакваха, че спечелиш турнира...

- За мен винаги е било трудно в началото на състезанието, така и тук, особено в първата среща срещу състезателя от Русия. Едвам-едвам се измъкнах, но това ви даде самочувствие, особено за втората и за третата среща. За мене беше голяма радост и чест за спечеля на полуфинала срещу състезателя от Австрия Паслмйер, което доста ме вдъхнови.

- Как оценяваш нивото на българския тенис на маса? Ти зарадва тук всички български любители на този спорт, не само с днешната си победа и твоето мнение е от значение, защото ще бъде искрено.

- За съжаление новото поколение не е стъпило още на краката си. Положителното е, че вече двама - трима състезатели играят в Германия. Това е
много добре за тях. Тренировъчната система там е основана на много труд и последователност и това неизбежно дава резултати. Аз съм убеден, че след няколко години те ще могат да се състезават на добро европейско ниво.

- Има слухове,че ще да играеш за българския национален отбор. Ще ни разочароваш ли?

- За момента все още нищо не е решено. Има един наказателен период, който трябва да премине и след това ще мислим какво да правим.

- Стискаме палци да се осъществи желанието ти, което не е само твое, а и на всички любители на този спорт. Тук ти показа отлична форма, направи добри мачове срещу силни състезатели…

- Не мога да кажа, че съм в силна форма, защото лятото не се готвих сериозно поради други ангажименти. Но турнирът беше малко по-слаб от миналите години и аз успях да си върна една титла, която вече съм печелил.

- Не си в юношеска възраст - времето, когато спечели и европейската титла, разчиташ все повече на рутината си…?
- Въпреки това смятам, че тренировките с най-важното нещо. Само с рутина и опит не става.

kostadin_lengerov.JPG.jpg

На Вашето внимание представяме мач от Шампионската Лига, в който участват Костадин Ленгеров срещу Зоран Приморац!

ЛИНК
Перфектно качество!

Приятно гледане

drinks

#2 2009-09-28 22:48:46

vanko_iliev
Гост

Mи той pacolan_super го е слагал интервюто, когато е бил Модератор май...

Ще го питам дали видеото го има да ми го даде да го сложим пак. smile

#3 2009-09-28 23:56:14

webmaster
Administrator
Registered: 2005-12-26

Ето я темата, в която съм качвал мача... 
Добавих нов линк... старият просто вече искаше платен код.

Изключен

Board footer