#11 2008-05-02 20:19:15

zipcho
Потребител
Registered: 2007-05-22

Re: Талант, труд, двигателни навици

Добре де,аз не можах да разбера защо свалихте темата от главната страница?Пако,да не би да сте се объркали и да сте искали да махнете онази за велик ден (че той вече мина)?темата и коментара са мноо класни и са the best!

Изключен

#12 2008-05-02 20:28:27

webmaster
Administrator
Registered: 2005-12-26

zipcho,May 2 2008, 20:19 писа

Добре де,аз не можах да разбера защо свалихте темата от главната страница?Пако,да не би да сте се объркали и да сте искали да махнете онази за велик ден (че той вече мина)?темата и коментара са мноо класни и са the best!
[right][snapback]14906[/snapback][/right]

Че коментара е много класен е ясно на всички и благодариме на Бат Светля за това, но той го е оформил за форума и започва с увод за самия форум и като цяло е оформен за него. За това и го свалих от сайта, защото беше 1 към 1 копиран от тук, ако беше оформен като новина или статия - с удоволствие щеше да седи отпред.

Изключен

#13 2008-05-02 20:44:24

pacolan_super
Гост

Zipcho,
след като всички в сайта, заедно със Модераторите единодушно решихме, че статията на Бат Светля е прецедент и най-добре за сайта е статията да бъде на челно място-на първата страница във форума, я сложихме, защото се гордеем с Бат Светля и неговия труд(даже се надпреварвахме кой първи да я сложи).

На двамата Админи това не им хареса, защото не било новина и са я махнали.
Без да ни предупредят, без да вземат под внимание желанието на хората...
Web твърдеше в началото, че причината да я махне е, че нямало снимка-а всички видяха, че снимка има...След като питах Калоянчев кой и защо е махнал статията, той ми каза сигурно е Web и, че той самия нищо незнае...В последствие Web ми каза, че с Калоянчев са обсъждали махането на статията и са решили да я махнат...(имам логовете и на двамата от Скайп).
Питам се защо такива детски лъжи пробутват Админите...
В последствие Web ми каза, че я е махнал защото e нямало снимка на Бат Светля, (което не беше така) и накрая ми каза, че я е махнал защото така е решил...

Възмутен съм Админите -ОТКРИТО ГО ЗАЯВЯВАМ.

Говорихме да действаме и мислим в правилната посока.
Създадох инициативи - по които се спори от тях, вместо да се действа.
Мотивирах хората да бъдат съпричастни към идеите...и това не им харесва на двамата Админи...

Въпроса ми е:
Докога ще я караме така?
Накъде отива този форум...?

#14 2008-05-02 20:51:00

BlaDe_FoX
Потребител
От Разград/Шумен
Registered: 2006-02-06

момчета тоя форум сме го градили с много труд и желание .... не прогонвайте качествените пичове от форума... кво и имаше на статията... а също така говоря и попринцип... според мен заглавната страница трябва да се освежава.. а не да се подбират "най-класните" новинки.... Айм дисапойнтед...

И нищо вече не може да ме трогне, И нищо вече не може да ме спре. Няма за мене закони и в гърдите ми няма сърце...

Изключен

#15 2008-05-02 20:52:05

don Antani
Moderator
От Бургас
Registered: 2006-03-08

И аз съм на мнение, че статията беше за първа страница! Не мисля, че беше редно от страна на Уеб да  да се маха.  -_-

TSP Reflex 50 Award Off
FH: Tibhar Nimbus
BH: Tibhar Rapid

Изключен

#16 2008-05-02 20:56:25

Chicho_Ficho
Потребител
Registered: 2008-03-06

Мнения, като това на Бат Светля, са украшение на форума и е добре да се показват и на главната страница.    rolleyes

Изключен

#17 2008-05-02 20:57:51

Stashu
Потребител
От Куртово Конаре
Registered: 2007-09-05

Струва ми се че има нещо лично тук между Бат Светля и Админите. Каквото и да е, това не трябва по никакъв начин да се отразява на сайт защото всички губим по този начин. Бат Светля не кой да е във форума,а човек, когото всеки слуша, дори тези дето пишат ей така - шоу да става. Статията му си е статия и не ми заприлича на нещо друго. Ако по този начин изгубим най-ценния си колега, КАКВО ПРАВИМ ?

[font=Courier][size=21]<span style='font-size:14pt;line-height:100%'><span style='color:gray'>Стилът - това е човекът.[/font][/size]</span></span>

Изключен

#18 2008-05-02 21:01:08

webmaster
Administrator
Registered: 2005-12-26

Между Бат Светля и админите гарантирам, че няма нищо друго освем добри отношения.
Щом всички мислите, че е за първа страница - ще я публикувам там, но правейки си труда поне да махна увода който се отнася за форума.
Така мисля темата за приключена, но нека всеки си каже каквото има де.

Изключен

#19 2008-05-02 21:06:01

zipcho
Потребител
Registered: 2007-05-22

Не са ми ясни тези работи (админи,модератори),но вземете да се вземете в ръце.Пако слага нещо,Калоянчев го маха,Уеб го слага.Не подрязвайте така крилата на човека.Какъв авторитет и респект ще си изгради по този начин в нашите очи?Явно че и вие самите не сте единодушни в критерийте си.Какво се очаква сега?Да не вземете да си триете взаймно постовете.Хайде моите може,те и без това не са много стоиностни и пълни с грешки.

Изключен

#20 2008-05-02 21:12:18

pacolan_super
Гост

Тази статия я бях оформил в супер вид.Като инициатор на идеята имам пълното право да претендирам тази статия да бъде сложена отпред (отново) в ИЗРЯДЕН ВИД.
И още нещо....
Искам тази статия да е постоянно на челно място - на първата страница и да е като Еталон на мярката, която имаме ние-любителите и състезателите по тенис на маса.

Една препоръка към Админите-не си позволявайте никога повече да пренебрегвате градивните неща и хора в собствения ви сайт.
Вземете си поука от нещата и действайте разбрано и позитивно. smile

Board footer