#11 2007-12-02 15:03:32

pavkata
Потребител
Registered: 2007-10-19

Re: Изберете град

Martin K.,Dec 2 2007, 01:18 писа

Аз предлагам да е в Казанлък на неутрална територия и по средата на България за да е на еднакво разстояние от всички...    Майтапя се естествено! smile
За да се организира добре и сериозно турнирът трябва да е в София, пък и повечето участници във форума май са от София а и гласуването го показва, така че това май е мястото.  Важно е и времето за провеждане на турнира.
Най-удобното време за реализация ще е ако се направи по същото време, когато в София има голямо официално състезание по тенис на маса. Така хем състезателите, които пишат и във форума ще може да се включат, а и така или иначе ще са дошли, хем и всички останали ще имат още един повод да дойдат насам и да гледат състезание, както и после надъхани да учавстват в нашето турнирче и да покажат какво могат. А и други, които не са научили от форума, ще разберат на официалното състезание и после може и те да участват.  И така ще имат още един стимул да дойдат всички интересуващи се от този спорт. Така покрай голямото състезание, а на такива събития знаете идват доста хора, а и повечето дистрибутори и човек може и да си купи нещо ново и така нататък...
Мисля, че достатъчно са атракциите по време на голям турнир и ние трябва да ги използваме и в изпълнението и на нашата благородна цел! smile
[right][snapback]9802[/snapback][/right]

Защо когато в София има голямо официално състезание по тенис на маса, нали ние правим този турнир само са хората които с във форома ?

Изключен

#12 2007-12-03 21:15:00

Martin K.
Moderator
От София
Registered: 2007-02-22
Страница

pavkata,Dec 2 2007, 14:03 писа

Защо когато в София има голямо официално състезание по тенис на маса, нали ние правим този турнир само са хората които с във форома ?
[right][snapback]9804[/snapback][/right]

Ами защото ще има повечко хора дошли така или иначе до София да гледат официалното състезание и ще са и доста от състезателите, които пък участват и във форума. Така че, ще има обединяващо голямо спортно събитие, което обикновенно и всички любители и маниаци на този спорт никога не пропускат, независимо къде живеят. Та за това ми е такава идеята-повече стимули за привличане на хората най-вече от провинцията да дойдат  в София и за турнира на форума.

А между другото не виждам нищо лошо в нашия турнир да участват и хора, които не участват във форума, но обичат тази игра. Не всеки има интернет, а и да има  не всеки знае, че съществува такъв форум, особено по-възрастните.  smile

email: martin(@)tabletennis.bg

Изключен

#13 2007-12-17 00:00:53

AxL
Потребител
От София
Registered: 2006-04-30

Естествено, че София и зала Дианабад wink2 Допълнителен коментар е излишен, стига ви само да поседите няколко дена там и ще разберете smile

Бунтар Без Кауза

Когато убиете комар с Топ Спин, тогава ми говорете!

Изключен

#14 2008-02-01 00:51:23

RadjoTenisa
Потребител
Registered: 2008-01-31

Кирилицата е задължителна!

don Antani

Изключен

#15 2008-02-01 01:22:15

sevar
Потребител
Registered: 2008-01-30

dianabaden rulezzzz

браточка пиши на кирилица че ще загазиш,иначе и аз мисля,че в Софето е най-добре

Изключен

#16 2008-02-01 01:55:50

Sale
Потребител
Registered: 2007-04-10

Martin K.,Dec 3 2007, 21:15 писа

Ами защото ще има повечко хора дошли така или иначе до София да гледат официалното състезание и ще са и доста от състезателите, които пък участват и във форума. Така че, ще има обединяващо голямо спортно събитие, което обикновенно и всички любители и маниаци на този спорт никога не пропускат, независимо къде живеят. Та за това ми е такава идеята-повече стимули за привличане на хората най-вече от провинцията да дойдат  в София и за турнира на форума.

А между другото не виждам нищо лошо в нашия турнир да участват и хора, които не участват във форума, но обичат тази игра. Не всеки има интернет, а и да има  не всеки знае, че съществува такъв форум, особено по-възрастните.  smile
[right][snapback]9821[/snapback][/right]

да хубаво е да се приобщят и хора които не влизат в сайта.за да може да им обясним за какво става дума и да се разширят дебрите на сайта.или да се намалят скъпи модератори и админи.

слагаите реални снимки МОЛЯ ВИ

Изключен

#17 2008-04-13 09:40:11

pr[]team
Потребител
Registered: 2008-03-27

в   СОФИЯ

--------------------

Изключен

#18 2008-04-17 19:48:41

DreaM
Потребител
От Пловдив
Registered: 2008-04-17

Аз си мисля ,че ако е в София трябва да има мега добра организация ,защото града е толкова голям че трудно се намира някоя заличка ,когато си от друг град ... Според мен кадето и да е ако е добре организирано ще е супер

Dream 0n ! Тук

Изключен

#19 2008-07-06 20:52:53

bobito
Потребител
Registered: 2008-07-06

Пловдив  tennis  tennis

Изключен

#20 2008-07-06 23:47:00

shtekarja
Потребител