#1 2020-05-15 12:16:46

danisius
Потребител
От Бургас
Registered: 2006-03-12

Искаме си тениса!!!

И така моловете отварят от понеделник.

Тенис няма все още, аз както и предполагам много хора нямаме търпение да подновим любимата си игра.
Индивидуален неконтактен спорт който поради естествето си за практикуване изисква голяма площ и обем (необходима е височина на залата) дори
и в по малките зали рядко би имало повече от 2 души на около 30 квадратни метра.

Какво да се направи ли: Горните характеристики се описват по подбоно дават се примери с няколко спортни зали в размери и брой маси.
Добавят се допълни разпоредби като мерки за ограничаване на броя лица едновренно пребиващи в залата спрямо площа  и т.н.
Пращат се като писма въртят се и няколко телефона щото както е тръгнало тениса могат да го забрят и до септември.

Кой да го направи: Тук е ясно че трябва да излезе офицално от федерацията.

Изключен

#2 2020-05-15 18:14:53

Петър Петров
Потребител
Registered: 2019-06-04

Re: Искаме си тениса!!!

Това срещнах днес в Спортал  12:23

"Подготвя се отварянето на фитнес залите от днес. В 14.00 часа представители на Българската асоциация за здраве и фитнес ще проведат среща с министъра на младежта и спорта Красен Кралев и министъра на здравеопазването Кирил Ананиев. По време на разговорите ще бъдат обсъдени правилата, при които ще функционират фитнес центровете.
До края на деня се очаква да бъде издадена заповедта, която ще зарадва хиляди българи. Голяма е вероятността в началото на следващата седмица да се отворят залите и да се разреши и практикуването на индивидуални спортове на закрито."

но какво е станало след 14:00ч не знам

Изключен

#3 2020-05-15 21:42:24

danisius
Потребител
От Бургас
Registered: 2006-03-12

Пуснали са само фитнесите чл.2 ал.5 от заповедта, под 10 човека за групови занимания и 1 човек на 4 квадратни метра.

Оказвя че за да те пуснат трябва да поискаш да функционираш и се оказа че нещата които от ЩАБА тръбяха че са последни Моловете и Фитнесите ги пуснаха първи.
Не ми се коментира повече но меко казано съм разочарован от бездействието на федерацията.
Да кажеш че Кралев не е чувал за тях ама не:

FluxBB bbcode test

Изключен

#4 2020-05-16 11:06:27

Draconian
Потребител
Registered: 2017-02-07

След като отварят фитнес залите, би следвало да няма проблем да се играе и тенис на маса. Може би трябва да се избягва играта по двойки, но иначе не виждам проблем.

Изключен

#5 2020-05-16 17:58:42

BaiMile
Потребител
Registered: 2010-11-11

Като гледам какво е навън, и по тройки да се играе не трябва да има проблем. Ако не сте гледали "Отмъщението на сити(зени)те" - огледайте се набързо и ще го видите. На кой отмъщават, незнам обаче.

Изключен

Board footer