#1 2020-02-05 08:27:23

HristoBotev
Потребител
От София
Registered: 2011-10-25

Търся да купя Маратонки

До сега съм ползвал Асикс гел и търся но удобно и интересно.

Давайте идеи от къде и какво

Butterfly Timo Boll ALC
Nittaku FastArc P-1
Nittaku FastArc C-1

Изключен

#2 2020-02-05 09:36:18

danisius
Потребител
От Бургас
Registered: 2006-03-12

Re: Търся да купя Маратонки

HristoBotev писа

До сега съм ползвал Асикс гел и търся но удобно и интересно.

Давайте идеи от къде и какво

Асикс, Мизуно и Мерел си вземема основно  от тук https://www.sportsshoes.com/ 
често ги намялт до около 30-40 паунда от над 100, асикси почти винаги има намалени.

Изключен

#3 2020-02-05 10:57:28

bonchef
Потребител
Registered: 2011-12-01

Като купиш кажи какво си купил. Аз за сега два "кюф-а". Първо  Ясака - бомбетата отпред направени за  анормални крайници- могат да поберат два чифта нормални пръсти. При игра пръстите ти мърдат в обувката и ти създава повече дискомфорт отколкото удобство. Отделно кожа ли  кво беше се обели. Може и самите маратонки да са били менте ама уж от наш представител. Второ Бътерфлай- пак от наш подпредставител. Бомбетата същата работа. И с друг колега бях говорил купил си  същия модел и той сподели същите ядове. Трето Андро Расантер 47- тук вече бомбетата бяха наред. За съжаление само това обаче. Маратонките направени от изкуствен материал както и мисля всички съвременни обувки за спорт, това как да е. Около  глезена дебел слой дунапрен. И като играеш и няма как да не ти се изпоти крака, тия маратонки целите вода ставаха. Не дай си боже да ги оставиш после затворени някъде я в торба я в сак. Сами се сещате какво се случва.  Езика на едната се изскубна още на третата седмица. После си го дошивах сам. Та какво търся- обувката да е лека със мека недебела подметка, да няма камара дунапрен, лесно да диша крака, бомбетата да не са за  двама човека, ако може да е повече естествен материал от който са изработени. Като гледам някои от моделите   на Мизуно изцяло като от пластмаса чак се съмнявам колко ще диша крака през тях. Купих и едни Адидаси, но те не бяха за тенис на маса последен писък на модела им без  малко 300лв. Да ама те пък с дебела подметка и горницата като по дебел чорап. Да вярно крака не се изпотява въобще обаче при резки движения и спирания  крака плува в обувката. Та кажете де какво ползвате съобразено с моите забележки. Отдавана търся качествена обувка  и все нещо не ми харесват.

Изключен

#4 2020-02-05 14:16:15

orlin4ooo
Потребител
Registered: 2018-03-13

По време на Световното си взех от щанда на Tibhar този модел, но в друга разцветка:

https://www.google.com/imgres?imgurl=ht … egUIARD3Ag

Мисля, че ще отговори на критериите ти, освен за изкуствените материи - трудно ще намериш вече обувки от естесвена кожа. Но за другите неща би трябвало да ти е ок.

Изключен

#5 2020-02-05 16:33:19

RobbeR
Потребител
Registered: 2017-08-22

Mizuno си е Mizuno !!!

Изключен

#6 2020-02-05 21:59:13

tweeg
Потребител
От София
Registered: 2012-08-15

Разходи се до SLS и виж какво имат на Mizuno.
От време на време има намаления по 50% и тогава си струват маратонките.
Търси нещо за зала, ама за тенис на маса или хандбал, не за волейбол или футбол.
Мериш на място и вземаш, не се занимавай с онлайн магазини,че я уцелиш номера я не.

Tibhar Stratus Power Wood (Pen) | Cornilleau Target Pro GT M43 | XIOM Vega Europe

Изключен

#7 2020-02-06 12:49:45

vevs
Потребител
От Бургас
Registered: 2010-07-28

tweeg писа

Разходи се до SLS и виж какво имат на Mizuno.
От време на време има намаления по 50% и тогава си струват маратонките.
Търси нещо за зала, ама за тенис на маса или хандбал, не за волейбол или футбол.
Мериш на място и вземаш, не се занимавай с онлайн магазини,че я уцелиш номера я не.

+1
Като имам път към София и ми трябват маратонки, винаги минавам от там. Всеки път имаха някой модел на Mizuno намален под 100лв. Взех по нета един Асикс, повече няма да взема от тая марка за тенис на маса. Само Mizuno, лека, малка, удобна, издържлива, не ти се вмирисват краката, като при Асикса, направо на гъбички мирише ужасно laughingsmiley , че и големи и тежки. Три пъти съм ги прал и пак почват след десетина обувания.

Изключен

#8 2020-02-06 16:33:40

madboy
Потребител
От София
Registered: 2016-06-22

Тези Тибхари не влизат ли в критериите? Аз вече почти изтърках един чифт. Мой колега също си взе и нямаме оплаквания.
http://forum.tabletennis-bg.org/viewtopic.php?id=4051

drinks

Парите свършват, глупостите не.
DHS PF4/PF4/Andro??
DHS Skyline TG3 NEO 39°/ Hurricane H3 Neo/ WIND SR-A (ALL++)

Изключен

#9 2020-02-06 17:19:48

rangel_bac
Потребител
Registered: 2016-11-16

Аз изтърквам 2ри Асикс и са ми добре. Имах и Мизуно, които ми сгъваха крака странично, тъй че явно няма универслано мнение.
Като пазарувам гледам да е за спорт в зала - скуош примерно, че тенис на маса не винаги го обозначават. Гледам подметката да е с жълтия каучук, който не се пързаля по различните повърхности. От там вече дишаща материя от горе и други екстри.

sportsshoes.com си е добър сайт.

Поздрави!

Изключен

#10 2020-02-08 13:09:44

bonchef
Потребител
Registered: 2011-12-01

В обувки  бг също предлагат Мизуно. За съжаление само два модела с жълта подметка. От там стават ли да се купят?

Изключен

Board footer