#1 2019-10-20 23:29:18

sjuesju
Потребител
Registered: 2010-05-29
Posts: 175

Северозападна лига по тенис на маса - Сезон 2019/2020

Първото състезание от новия сезон се проведе в Луковит. Ето и резултатите от първия кръг на турнира:

Белун 3 - Балкан 0:4
Владимир Николов - Христо Киров 0:3 (6:11; 8:11; 2:11)
Валентина Янакиева - Петко Ценев 0:3 (8:11; 11:13; 4:11)
Тервел Карастанев - Васил Василев 0:3 (6:11; 3:11; 1:11)
Владимир Николов/Валентина Янакиева - Христо Киров/Васил Василев 0:3 (10:12; 3:11; 4:11)

Комета+ - Сталиа 1:4
Борис Борисов - Станимир Георгиев 0:3 (6:11; 7:11; 8:11)
Добрин Кузманов - Геомил Иванов 3:0 (11:4; 11:9; 13:11)
Спас Христов - Филип Каменов 0:3 (0:11; 9:11; 7:11)
Добрин Кузманов/Спас Христов - Станимир Георгиев/Филип Каменов 0:3 (8:11; 9:11; 10:12)
Борис Борисов (1175) - Геомил Иванов (1175) 0:3 (9:11; 7:11; 6:11)

Тигрите - Чукспин 4:0 служебно

Белун 2 - Белун 1 4:3
Евгени Първанов - Калин Тодоров 3:0 (11:8; 11:3; 11:8)
Йосиф Велев - Петко Петков 1:3 (12:10; 3:11; 6:11; 7:11)
Александър Стоянов - Васил Николов 3:0 (11:2; 11:8; 11:8)
Александър Стоянов/Ивайло Иванов - Калин Тодоров/Петко Петков 0:3 (9:11; 7:11; 10:12)
Евгени Първанов (1225) - Петко Петков (1225) 1:3 (8:11; 11:9; 6:11; 2:11)
Александър Стоянов (1225) - Калин Тодоров (1175) 3:2 (8:11; 11:4; 9:11; 11:7; 11:8)
Ивайло Иванов - Васил Николов (1175) 3:1 (10:12; 11:9; 11:6; 11:9)

Червен Бряг - Чомаковци 2:4
Атанас Костовски - Пламен Тодоров 0:3 (3:11; 5:11; 6:11)
Иван Георгиев - Цветан Рашовски 3:2 (12:10; 5:11; 11:9; 6:11; 11:9)
Йордан Захариев - Николай Цветков 1:3 (8:11; 2:11; 11:9; 9:11)
Атанас Костовски/Иван Георгиев - Пламен Тодоров/Николай Цветков 0:3 (4:11; 5:11; 2:11)
Атанас Костовски (1175) - Цветан Рашовски (1175) 3:2 (9:11; 11:7; 11:9; 9:11; 11:9)
Йордан Захариев (1175) - Пламен Тодоров (1225) 1:3 (7:11; 12:10; 8:11; 8:11)

Нове 2018 - Аргогруп 0:4
Ивелин Стойнев - Цветан Гелев 0:3 (4:11; 4:11; 9:11)
Пресиян Вачев - Станимир Хаджистефану 1:3 (4:11; 8:11; 12:10; 6:11)
Милко Панев - Йордан Димитров 0:3 (7:11; 5:11; 6:11)
Ивелин Стойнев/Пресиян Вачев - Цветан Гелев/Станимир Хаджистефану 1:3 (8:11; 9:11; 11:8; 5:11)


Изключен

#2 2019-10-21 08:08:09

sjuesju
Потребител
Registered: 2010-05-29
Posts: 175

Re: Северозападна лига по тенис на маса - Сезон 2019/2020

Резултати от втория кръг на Северозападната лига по тенис на маса

Чомаковци - Аргогруп 2:4
Пламен Тодоров (1246) - Цветан Гелев (1225) 1:3 (11:8; 4:11; 10:12; 6:11)
Цветан Рашовски (1150) - Станимир Хаджистефану (1225) 1:3 (12:10; 7:11; 8:11; 11:13)
Мариян Иванов (1200) - Йордан Димитров (1225) 3:2 (11:3; 8:11; 15:13; 5:11; 11:9)
Пламен Тодоров/Николай Цветков - Цветан Гелев/Станимир Хаджистефану 3:2 (8:11; 11:6; 7:11; 13:11; 11:7)
Пламен Тодоров (1219) - Станимир Хаджистефану (1244) 0:3 (9:11; 16:18; 9:11)
Мариян Иванов (1226) - Цветан Гелев (1251) 0:3 (6:11; 1:11; 4:11)

Балкан - Тигрите 1:4
Николай Василев (1200) - Огнян Койнашки (1200) 0:3 (6:11; 6:11; 7:11)
Васил Василев (1225) - Калин Райнов (1200) 0:3 (9:11; 3:11; 7:11)
Христо Киров (1225) - Георги Терзийски (1200) 3:0
Васил Василев/Христо Киров - Огнян Койнашки/Георги Терзийски 0:3
Васил Василев (1198) - Огнян Койнашки (1225) 0:3

Чукспин - Нове 2018 0:4 служебно

Белун 3 - Сталиа 0:4
Владимир Николов (1175) - Геомил Иванов (1200) 0:3 (4:11; 4:11; 6:11)
Валентина Янакиева (1175) - Слави Кръстев (1200) 1:3 (4:11; 12:10; 8:11; 3:11)
Тервел Карастанев (1175) - Филип Каменов (1225) 0:3 (3:11; 3:11; 6:11)
Владимир Николов/Валентина Янакиева - Геомил Иванов/Слави Кръстев 1:3 (11:9; 3:11; 8:11; 3:11)

Комета+ - Белун 2 3:4
Красен Димитров (1200) - Александър Стоянов (1246) 1:3
Георги Вълов (1200) - Евгени Първанов (1200) 1:3 (11:8; 8:11; 10:12; 4:11)
Даниел Димитров (1200) - Йосиф Велев (1175) 3:1 (11:6; 11:9; 5:11; 11:8)
Даниел Димитров/Георги Вълов - Евгени Първанов/Ивайло Иванов 3:1 (11:7; 7:11; 11:4; 11:5)
Красен Димитров (1178) - Евгени Първанов (1225) 3:1 (8:11; 11:1; 11:5; 11:7)
Даниел Димитров (1223) - Александър Стоянов (1268) 1:3 (7:11; 7:11; 11:8; 9:11)
Георги Вълов (1175) - Ивайло Иванов (1223) 0:3 (5:11; 10:12; 4:11)

Червен Бряг - Белун 1 0:4
Атанас Костовски (1200) - Калин Тодоров (1153) 0:3 (9:11; 6:11; 6:11)
Йордан Захариев (1153) - Петко Петков (1250) 0:3 (4:11; 6:11; 10:12)
Иван Георгиев (1225) - Васил Николов (1151) 0:3 (11:13; 5:11; 10:12)
Иван Вачев/Атанас Костовски - Калин Тодоров/Петко Петков 0:3 (7:11; 10:12; 9:11)

Изключен

#3 2019-10-22 19:17:32

sjuesju
Потребител
Registered: 2010-05-29
Posts: 175

Re: Северозападна лига по тенис на маса - Сезон 2019/2020

Резултати от третия кръг на Северозападната лига по тенис на маса

Тигрите - Чомаковци 4:0
Калин Райнов (1226) - Пламен Тодоров (1196) 3:0 (11:7; 11:9; 11:5)
Огнян Койнашки (1248) - Цветан Рашовски (1130) 3:0 (11:7; 11:4; 11:4)
Георги Терзийски (1176) - Мариян Иванов (1203) 3:2 (7:11; 9:11; 11:4; 11:3; 11:6)
Калин Райнов/Огнян Койнашки - Пламен Тодоров/Николай Цветков 3:2 (4:11; 8:11; 11:9; 11:9; 11:8)

Сталиа - Аргогруп 1:4
Станимир Георгиев (1225) - Цветан Гелев (1274) 0:3 (6:11; 8:11; 10:12)
Филип Каменов (1246) - Станимир Хаджистефану (1267) 0:3 (6:11; 6:11; 5:11)
Геомил Иванов (1223) - Йордан Димитров (1198) 3:0 (11:4; 11:6; 11:4)
Станимир Георгиев/Геомил Иванов - Цветан Гелев/Станимир Хаджистефану 1:3 (9:11; 3:11; 11:9; 7:11)
Станимир Георгиев (1203) - Станимир Хаджистефану (1291) 0:3 (7:11; 7:11; 8:11)

Белун 3 - Нове 2018 0:4
Владимир Николов (1151) - Пресиян Вачев (1175) 0:3 (6:11; 4:11; 3:11)
Валентина Янакиева (1151) - Ивелин Стойнев (1175) 0:3 (4:11; 7:11; 6:11)
Тервел Карастанев (1153) - Милко Панев (1175) 0:3 (8:11; 4:11; 9:11)
Владимир Николов/Валентина Янакиева - Ивелин Стойнев/Милко Панев 2:3 (11:7; 11:5; 5:11; 6:11; 9:11)

Балкан - Белун 1 0:4
Христо Киров (1248) - Калин Тодоров (1181) 1:3 (11:4; 10:12; 7:11; 11:13)
Васил Василев (1175) - Петко Петков (1268) 1:3 (11:9; 5:11; 4:11; 5:11)
Петко Ценев (1225) - Васил Николов (1181) 0:3 (6:11; 6:11; 5:11)
Николай Василев/Васил Василев - Васил Василев/Петко Петков 0:3 (7:11; 6:11; 4:11)

Белун 2 - Червен Бряг 4:1
Евгени Първанов (1196) - Атанас Костовски (1171) 3:0
Ивайло Иванов (1244) - Иван Вачев (1200) 3:0
Александър Стоянов (1289) - Йордан Захариев (1135) 2:3
Евгени Първанов/Йосиф Велев - Иван Вачев/Йордан Захариев 3:2 (11:6; 9:11; 8:11; 13:11; 11:6)
Евгени Първанов (1219) - Иван Вачев (1178) 3:0 (11:7; 11:8; 12:10)

Комета+ - Чукспин 4:0 служебно

Изключен

#4 2019-10-23 07:38:47

sjuesju
Потребител
Registered: 2010-05-29
Posts: 175

Re: Северозападна лига по тенис на маса - Сезон 2019/2020

Индивидуално класиране след изиграването на първите три кръга от надпреварата (за състезатели с повече от 1175 точки)

1. Станимир Хаджистефану (Аргогруп) - 1310т.
2. Цветан Гелев (Аргогруп) - 1296т.
3. Петко Петков (Белун 1) - 1286т.
4. Ивайло Иванов (Белун 2) - 1266т.
5. Огнян Койнашки (Тигрите) - 1264т.
6. Александър Стоянов (Белун 2) - 1254т.
7. Калин Райнов (Тигрите) - 1249т.
8. Геомил Иванов (Сталиа) - 1246т.
9. Евгени Първанов (Белун 2) - 1241т.
10. Добрин Кузманов (Комета+) - 1225т.
11. Николай Цветков (Чомаковци) - 1225т.
12. Слави Кръстев (Сталиа) - 1223т.
13. Филип Каменов (Сталиа) - 1222т.
14. Христо Киров (Балкан) - 1218т.
15. Калин Тодоров (Белун 1) - 1211т.
16. Васил Николов (Белун 1) - 1210т.
17. Красен Димитров (Комета+) - 1206т.
18. Георги Терзийски (Тигрите) - 1203т.
19. Даниел Димитров (Комета+) - 1201т.
20. Ивелин Стойнев (Нове 2018) - 1198т.
21. Пресиян Вачев (Нове 2018) - 1198т.
22. Милко Панев (Нове 2018) - 1198т.
23. Петко Ценев (Балкан) - 1196т.
24. Иван Георгиев (Червен Бряг) - 1194т.
25. Станимир Георгиев (Сталиа) - 1184т.
26. Мариян Иванов (Чомаковци) - 1176т.
27. Спас Христов (Комета+) - 1175т.
28. Йордан Димитров (Аргогруп) - 1175т.
29. Николай Василев (Балкан) - 1175т.

Изключен

#5 2019-11-17 05:16:04

sjuesju
Потребител
Registered: 2010-05-29
Posts: 175

Re: Северозападна лига по тенис на маса - Сезон 2019/2020

Програма за 4, 5 и 6-и кръг на Северозападната лига по тенис на маса. Начало на срещите в 10 часа на 24 ноември. Домакин на турнира е зала "Аргогруп" София.

Кръг 4
Нове 2018 - Чомаковци
Червен Бряг - Белун 3
Аргогруп – Белун 2
Балкан – Комета +
Тигрите – Белун 1
Сталиа почива

Кръг 5
Балкан – Аргогруп
Тигрите – Червен Бряг
Нове 2018 – Белун 2
Чомаковци - Сталиа
Белун 1 – Комета +
Белун 3 почива

Кръг 6
Сталиа – Белун 1
Белун 2 – Чомаковци
Червен Бряг - Нове 2018
Аргогруп – Тигрите
Комета + - Белун 3
Балкан почива

Изключен

#6 2019-11-25 08:40:58

sjuesju
Потребител
Registered: 2010-05-29
Posts: 175

Re: Северозападна лига по тенис на маса - Сезон 2019/2020

Резултати от четвъртия кръг на Северозападната лига по тенис на маса

Чомаковци - Нове 2018 4:0
Пламен Тодоров (1173) - Ивелин Стойнев (1198) 3:2 (11:6; 10:12; 7:11; 11:7; 13:11)
Цветан Рашовски (1113) - Християн Братов (1200) 3:2 (6:11; 11:6; 6:11; 12:10; 11:6)
Николай Цветков (1225) - Георги Братов (1200) 3:0 (11:4; 11:5; 11:8)
Пламен Тодоров/Николай Цветков - Ивелин Стойнев/Християн Братов 3:1 (11:8; 5:11; 11:5; 11:8)

Червен Бряг - Белун 3 4:2
Юли Генов (1200) - Момчил Косев (1200) 3:2 (11:7; 11:4; 6:11; 10:12; 11:4)
Йордан Захариев (1170) - Захари Христов (1200) 3:1 (11:1; 9:11; 12:10; 11:8)
Иван Георгиев (1194) - Владимир Николов (1128) 3:1 (11:8; 11:7; 7:11; 11:8)
Юли Генов/Йордан Захариев - Момчил Косев/Захари Христов 1:3 (4:11; 11:8; 6:11; 12:14)
Юли Генов (1225) - Захари Христов (1172) 1:3 (10:12; 11:8; 5:11; 11:13)
Иван Георгиев (1215) - Момчил Косев (1175) 3:0 (11:7; 11:6; 11:4)

Аргогруп - Белун 2 4:1
Цветан Гелев (1296) - Евгени Първанов (1241) 3:1 (9:11; 11:9; 11:3; 11:7)
Марио Сърбинов (1200) - Александър Стоянов (1254) 1:3 (11:7; 7:11; 8:11; 9:11)
Станимир Хаджистефану (1310) - Ивайло Иванов (1266) 3:2 (11:7; 8:11; 7:11; 11:6; 11:8)
Цветан Гелев/Станимир Хаджистефану - Евгени Първанов/Ивайло Иванов 3:0
Цветан Гелев (1317) - Александър Стоянов (1275) 3:2 (9:11; 8:11; 11:4; 11:6; 11:5)

Балкан - Комета+ 0:4
Христо Киров (1218) - Даниел Димитров (1201) 1:3 (11:9; 9:11; 8:11; 9:11)
Петко Ценев (1196) - Красен Димитров (1206) 0:3 (4:11; 6:11; 5:11)
Васил Василев (1156) - Васил Кандев (1200) 1:3 (5:11; 10:12; 12:10; 7:11)
Христо Киров/Васил Василев - Даниел Димитров/Васил Кандев 1:3 (6:11; 11:9; 8:11; 5:11)

Тигрите - Белун 1 4:0
Добриан Добрев (1200) - Калин Тодоров (1211) 3:1
Калин Райнов (1249) - Петко Петков (1286) 3:0
Георги Терзийски (1203) - Васил Николов (1210) 3:0
Добриан Добрев/Георги Терзийски - Калин Тодоров/Петко Петков 3:0

Сталиа - Чукспин 4:0 служебно

Изключен

#7 2019-11-26 08:16:37

sjuesju
Потребител
Registered: 2010-05-29
Posts: 175

Re: Северозападна лига по тенис на маса - Сезон 2019/2020

Резултати от петия кръг на Северозападната лига по тенис на маса

Балкан - Аргогруп 0:4
Христо Киров (1192) - Цветан Гелев (1339) 0:3 (5:11; 6:11; 7:11)
Петко Ценев (1172) - Марио Сърбинов (1178) 0:3 (9:11; 2:11; 5:11)
Васил Василев (1134) - Станимир Хаджистефану (1332) 0:3 (9:11; 7:11; 4:11)
Христо Киров/Васил Василев - Цветан Гелев/Станимир Хаджистефану 1:3 (11:13; 8:11; 11:2; 9:11)

Тигрите - Червен Бряг 4:0
Добриан Добрев (1225) - Атанас Костовски (1148) 3:0
Калин Иванов (1231) - Йордан Захариев (1197) 3:1
Георги Терзийски (1229) - Юли Генов (1196) 3:1
Калин Иванов/Георги Терзийски - Йордан Захариев/Юли Генов 3:0

Нове 2018 - Белун 2 4:3
Ивелин Стойнев (1171) - Евгени Първанов (1220) 3:0 (11:6; 11:8; 11:8)
Християн Братов (1168) - Александър Стоянов (1253) 0:3 (8:11; 6:11; 3:11)
Георги Братов (1176) - Йосиф Велев (1151) 0:3 (6:11; 5:11; 7:11)
Ивелин Стойнев/Християн Братов - Евгени Първанов/Александър Стоянов 3:0 (11:8; 12:10; 11:8)
Ивелин Стойнев (1200) - Александър Стоянов (1272) 3:2 (8:11; 11:3; 11:6; 7:11; 11:8)
Георги Братов (1150) - Евгени Първанов (1192) 0:3 (4:11; 8:11; 4:11)
Християн Братов (1149) - Ивайло Иванов (1244) 3:1 (11:8; 11:9; 7:11: 16:14)

Чомаковци - Сталиа 2:4
Цветан Рашовски (1144) - Геомил Иванов (1246) 0:3 (6:11; 5:11; 8:11)
Мариян Иванов (1176) - Петър Иванов (1200) 0:3 (3:11; 8:11; 9:11)
Николай Цветков (1248) - Слави Кръстев (1223) 2:3 (11:6; 5:11; 9:11; 11:9; 9:11)
Пламен Тодоров/Николай Цветков - Геомил Иванов/Петър Иванов 3:1 (11:8; 9:11; 11:8; 11:9)
Цветан Рашовски (1126) - Петър Иванов (1223) 3:0 (11:8; 11:9; 11:6)
Николай Цветков (1221) - Геомил Иванов (1264) 0:3 (7:11; 7:11; 5:11)

Комета+ - Белун 1 2:4
Добрин Кузманов (1225) - Калин Тодоров (1185) 0:3
Красен Димитров (1230) - Петко Петков (1255) 1:3 (11:7; 9:11; 6:11; 8:11)
Васил Кандев (1221) - Васил Николов (1184) 3:0 (11:8; 11:8; 13:11)
Красен Димитров/Васил Кандев - Калин Тодоров/Петко Петков 3:0 (11:7; 11:9; 11:7)
Добрин Кузманов (1197) - Петко Петков (1278) 0:3 (10:12; 6:11; 13:15)
Васил Кандев (1244) - Калин Тодоров (1213) 1:3 (11:9; 6:11; 6:11; 9:11)

Белун 3 - Чукспин 4:0 служебно

Изключен

#8 2019-11-28 11:36:57

sjuesju
Потребител
Registered: 2010-05-29
Posts: 175

Re: Северозападна лига по тенис на маса - Сезон 2019/2020

Резултати от шестия кръг на Северозападната лига по тенис на маса

Сталиа - Белун 1 2:4
Петър Иванов (1191) - Калин Тодоров (1240) 0:3 (9:11; 6:11; 5:11)
Слави Кръстев (1250) - Петко Петков (1298) 0:3 (2:11; 6:11; 7:11)
Геомил Иванов (1286) - Васил Николов (1162) 3:1 (9:11; 11:1; 15:13; 13:11)
Петър Иванов/Геомил Иванов - Калин Тодоров/Петко Петков 3:2 (9:11; 11:8; 7:11; 11:7; 15:13)
Петър Иванов (1170) - Петко Петков (1319) 0:3 (7:11; 4:11; 4:11)
Геомил Иванов (1302) - Калин Тодоров (1262) 0:3 (4:11; 7:11; 5:11)

Чомаковци - Белун 2 2:4
Пламен Тодоров (1200) - Евгени Първанов (1214) 3:1 (11:7; 11:13; 13:11; 11:4)
Цветан Рашовски (1158) - Александър Стоянов (1242) 0:3 (8:11; 10:12; 5:11)
Мариян Иванов (1153) - Йосиф Велев (1178) 0:3 (11:13; 10:12; 7:11)
Пламен Тодоров/Николай Цветков - Йосиф Велев/Александър Стоянов 1:3 (7:11; 7:11; 11:9; 8:11)
Пламен Тодоров (1226) - Александър Стоянов (1261) 3:1 (11:6; 11:9; 5:11; 14:12)
Николай Цветков (1199) - Ивайло Иванов (1213) 0:3 (7:11; 6:11; 6:11)

Комета+ - Белун 3 4:2
Добрин Кузманов (1177) - Момчил Косев (1152) 3:0 (11:4; 11:7; 11:9)
Спас Христов (1175) - Захари Христов (1201) 0:3 (7:11; 8:11; 10:12)
Даниел Димитров (1227) - Владимир Николов (1108) 3:0 (11:4; 11:4; 11:3)
Добрин Кузманов/Спас Христов - Момчил Косев/Захари Христов 3:0 (11:7; 11:8; 11:8)
Добрин Кузманов (1201) - Захари Христов (1224) 2:3 (11:8; 7:11; 11:7; 7:11; 8:11)
Даниел Димитров (1244) - Момчил Косев (1129) 3:2 (8:11; 7:11; 11:6; 11:7; 12:10)

Тигрите - Аргогруп 2:4
Калин Иванов (1253) - Цветан Гелев (1354) 0:3 (9:11; 9:11; 9:11)
Добриан Добрев (1245) - Марио Сърбинов (1203) 1:3 (11:8; 7:11; 8:11; 9:11)
Георги Терзийски (1251) - Станимир Хаджистефану (1344) 0:3 (9:11; 9:11; 10:12)
Георги Терзийски/Калин Иванов - Цветан Гелев/Станимир Хаджистефану 3:1 (11:3; 11:8; 8:11; 11:4)
Калин Иванов (1235) - Марио Сърбинов (1231) 3:2 (11:8; 2:11; 9:11; 11:9; 11:9)
Георги Терзийски (1233) - Цветан Гелев (1372) 1:3 (11:9; 9:11; 1:11; 6:11)

Нове 2018 - Червен Бряг 4:1
Ивелин Стойнев (1230) - Йордан Захариев (1175) 3:1 (11:8; 11:8; 9:11; 11:9)
Християн Братов (1181) - Атанас Костовски (1128) 3:1 (11:7; 9:11; 11:8; 11:8)
Георги Братов (1128) - Юли Генов (1173) 1:3 (19:17; 8:11; 6:11; 9:11)
Ивелин Стойнев/Християн Братов - Йордан Захариев/Юли Генов 3:1
Ивелин Стойнев (1251) - Атанас Костовски (1107) 3:0

Балкан - Чукспин 4:0 служебно

Последно редактирано от sjuesju (2019-11-28 11:40:43)

Изключен

Board footer

Powered by FluxBB