#3 Re: Турнири, провеждани в България » Северозападна лига по тенис на маса - 2018 » 2018-02-17 14:10:49

Резултати от срещите в първия кръг. Програмата е променена, тъй като един от отборите не може да участва.

Комета 2 (Луковит) - Комета 1 (Луковит) 1:3
Георги Вълов - Димитър Кузманов 3:0 (12:10; 11:7; 11:8)
Даниел Димитров - Спас Христов 1:3 (8:11; 12:10; 8:11; 9:11)
Димитров/Маринов - Христов/Кузманов 0:3 (0:11; 4:11; 7:11)
Георги Вълов - Спас Христов 2:3 (5:11; 8:11; 11:8; 11:8; 8:11)

Враца - Сталиа (Берковица) 3:1
Пламен Върбанов - Петър Иванов 3:0 (15:13; 11:9; 11:8)
Мартин Петров - Станимир Георгиев 3:0 (11:2; 11:5; 11:9)
Иванов/Петров - Иванов/Георгиев 2:3 (9:11; 11:5; 11:9; 5:11; 8:11)
Пламен Върбанов - Иван Иванов 3:1 (11:3; 8:11; 11:7; 11:8)

Белун 1 (Козлодуй) - Белун 2 (Козлодуй) 2:3
Петко Петков - Евгени Първанов 3:2 (11:9; 8:11; 11:6; 9:11; 11:8)
Калин Тодоров - Александър Стоянов 0:3 (8:11; 7:11; 5:11)
Петков/Николов - Първанов/Иванов 0:3 (9:11; 8:11; 4:11)
Калин Тодоров - Ивайло Иванов 3:0 (11:8; 11:8; 11:8)
Васил Николов - Александър Стоянов 1:3 (5:11; 6:11; 13:11; 8:11)

Аргогруп - Тенис Критиците 3:0
Цветан Гелев - Вилизар Якимов 3:2 (10:12; 11:4; 11:8; 6:11; 11:9)
Марио Сърбинов - Георги Радев 3:2 (11:9; 8:11; 7:11; 11:5; 11:9)
Хаджистефану/Сърбинов - Радев/Найденов 3:2 (8:11; 11:6; 12:10; 15:17; 12:10)

Надежда - Червен Бряг 0:3
Олег Шербетов - Пламен Тодоров 0:3 (6:11; 7:11; 3:11)
Полина Янева - Атанас Костовски 2:3 (11:6; 11:5; 6:11; 5:11; 8:11)
Янева/Иванова - Тодоров/Захариев 0:3 (8:11; 10:12; 8:11)

Тенис Критиците - Враца 3:0
Вилизар Якимов - Мартин Петров 3:2 (11:9; 11:7; 3:11; 5:11; 11:7)
Траян Найденов - Геомил Иванов 3:0 (11:5; 11:8; 11:7)
Радев/Якимов - Първанов/Иванов 3:0 (11:5; 11:7; 11:9)

Белун 2 - Аргогруп 0:3
Евгени Първанов - Цветан Гелев 2:3 (11:8; 6:11; 11:8; 2:11; 10:12)
Александър Стоянов - Марио Сърбинов 1:3 (9:11; 9:11; 11:9; 7:11)
Иванов/Първанов - Гелев/Хаджистефану 2:3 (8:11; 12:10; 11:6; 3:11; 4:11)

Комета 2 - Сталиа 0:3
Кристиян Димитров - Петър Иванов 0:3 (4:11; 9:11; 6:11)
Радослав Маринов - Иван Иванов 0:3 (6:11; 3:11; 6:11)
Вълов/Димитров - Георгиев/Иванов 0:3 (6:11; 7:11; 7:11)

Белун 1 - Надежда 3:0
Калин Тодоров - Олег Шербетов 3:0 (11:6; 11:8; 11:9)
Петко Петков - Поли Иванова 3:0 (11:4;11:3; 11:5)
Петков/Николов - Иванова/Янева 3:0 (11:3; 11:6; 11:9)

Червен Бряг - Комета 1 3:0
Пламен Тодоров - Димитър Кузманов 3:0 (11:4; 11:6; 12:10)
Йордан Захариев - Красен Димитров 3:2 (6:11; 10:12; 11:8; 11:8; 11:8)
Тодоров/Костовски - Димтиров/Христов 3:0 (11:7; 11:7; 11:6)

Белун 2 - Тенис Критиците 1:3
Александър Стоянов - Вилизар Якимов 3:2 (11:8; 4:11; 11:8; 7:11; 11:9)
Евгени Първанов - Траян Найденов 2:3 (5:11; 7:11; 11:6; 12:10; 9:11)
Стоянов/Иванов - Радев/Якимов 0:3 (7:11; 2:11; 9:11)
Евгени Първанов - Георги Радев 1:3 (10:12; 7:11; 11:7; 7:11)

Комета 2 - Враца 0:3
Георги Вълов - Пламен Върбанов 0:3 (5:11; 5:11; 5:11)
Даниел Димитров - Мартин Петров 0:3 (2:11; 4:11; 6:11)
Димитров/Маринов - Иванов/Петров 0:3 (7:11; 3:11; 7:11)

Надежда - Аргогруп 1:3
Поли Иванова - Марио Сърбинов 0:3 (3:11; 7:11; 4:11)
Полина Янева - Станимир Хаджистефану 3:2 (11:5; 12:10; 10:12; 8:11; 11:3)
Янева/Шербетов - Гелев/Хаджистефану 1:3 (12:10; 7:11; 9:11; 7:11)
Поли Иванов - Цветан Гелев 1:3 (1:11; 4:11; 11:8; 1:11)

Сталиа - Червен Бряг 3:2
Петър Иванов - Атанас Костовски 3:1 (4:11; 11:2; 11:6; 13:11)
Иван Иванов - Пламен Тодоров 0:3 (9:11; 5:11; 2:11)
Георгиев/Иванов - Тодоров/Захариев 0:3 (7:11; 8:11; 8:11)
Петър Иванов - Йордан Захариев 3:1 (12:10; 11:13; 11:5; 14:12)
Станимир Георгиев - Атанас Костовски 3:1 (13:11; 11:2; 4:11; 11:9)

Комета 1 - Белун 1 1:3
Спас Христов - Калин Тодоров 0:3 (6:11; 4:11; 8:11)
Димитър Кузманов - Петко Петков 0:3 (8:11; 9:11; 4:11)
Димитров/Кузманов - Петков/Николов 3:2 (5:11; 11:7; 7:11; 5:11; 12:10)
Спас Христов - Васил Николов 0:3 (9:11; 6:11; 5:11)

Комета 2 - Тенис Критиците 0:3
Кристиян Димитров - Траян Найденов 1:3 (11:8; 6:11; 9:11; 9:11)
Радослав Маринов - Георги Радев 0:3 (6:11; 9:11; 6:11)
Димитров/Вълов - Якимов/Найденов 1:3 (2:11; 13:11; 10:12; 9:11)

Аргогруп - Комета 1 3:0
Марио Сърбинов - Красен Димитров 3:2 (11:13; 12:10; 7:11; 11:3; 12:10)
Станимир Хаджистефану - Спас Христов 3:1 (11:13; 11:8; 11:7; 11:8)
Гелев/Сърбинов - Димитров/Кузманов 3:1 (11:6; 11:9; 9:11; 11:7)

Сталиа - Белун 1 2:3
Станимир Георгиев - Петко Петков 0:3 (11:13; 6:11; 8:11)
Петър Иванов - Калин Тодоров 2:3 (4:11; 11:9; 7:11; 15:13; 5:11)
Иванов/Иванов - Тодоров/Николов 3:2 (15:17; 5:11; 11:6; 12:10; 11:3)
Станимир Георгиев - Васил Николов 3:0 (11:4; 11:4; 11:9)
Иван Иванов - Петко Петков 0:3 (8:11; 9:11; 8:11)

Червен Бряг - Враца 0:3
Атанас Костовски - Пламен Върбанов 1:3 (4:11; 8:11; 11:8; 10:12)
Пламен Тодоров - Мартин Петров 0:3 (5:11; 12:14; 12:14)
Тодоров/Захариев - Иванов/Петров 1:3 (7:11; 12:10; 11:13; 8:11)

Белун 2 - Надежда 3:0
Евгени Първанов - Олег Шербетов 3:1
Александър Стоянов - Поли Иванова 3:0 (11:6; 11:7; 11:7)
Първанов/Велев - Иванова/Янева 3:0 (11:4; 18:16; 11:6)

#4 Re: Турнири, провеждани в България » Северозападна лига по тенис на маса - 2018 » 2018-02-16 08:15:24

Програма за първия кръг от състезанието. Началото е в събота (17.02.2018) в Козлодуй:

Комета 2 - Комета 1
Белун 2 - Белун 1
Тенис Критиците - Надежда 2010
Сталиа - Враца

Червен Бряг - Рикошет
Аргогруп - Белун 1
Надежда 2010 - Сталиа
Тенис Критиците - Комета 1

Белун 2 - Враца
Червен Бряг - Комета 2
Надежда 2010 - Аргогруп
Белун 1 - Рикошет

Комета 2 - Сталиа
Белун 2 - Тенис Критиците
Комета 1 - Аргогруп
Червен Бряг - Враца

Белун 2 - Рикошет
Тенис Критиците - Сталиа
Белун 1 - Комета 2
Надежда 2010 - Комета 1

Аргогруп - Рикошет
Белун 2 - Червен Бряг
Белун 1 - Враца

#5 Re: Турнири, провеждани в България » Северозападна лига по тенис на маса - 2018 » 2018-02-07 15:28:18

Все още уточняваме програмата, но първото състезание със сигурност ще е на 17-и февруари в Козлодуй.

#6 Турнири, провеждани в България » Северозападна лига по тенис на маса - 2018 » 2018-02-07 07:13:05

sjuesju
Replies: 6

На 17 февруари ще се проведе първото състезание от новия сезон на Северозападната лига по тенис на маса. Общо 11 отбора се включват в надпреварата. Ето и обявените състави.

Сталиа (Берковица):

Филип Каменов
Станимир Георгиев
Николай Асенов
Иван Иванов
Петър Иванов
Слави Кръстев

Рикошет (София):

Виктор Кирилов
Стоян Карчев
Константин Недялков
Любо Иванов
Еленко Стоянов
Валентин Манчев
Деян Георгиев
Огнян Койнашки

Комета 1 (Луковит):

Красен Димитров
Цветомир Найденов
Добрин Кузманов
Веселин Василев
Спас Христов

Комета 2 (Луковит):

Даниел Димитров
Кристиян Димитров
Георги Вълов
Радослав Маринов

Тенис Критиците (София):

Вилизар Якимов
Траян Найденов
Николай Вълчев
Георги Радев
Стефан Шутов

Аргогруп (София):

Марио Сърбинов
Цветан Гелев
Йордан Димитров
Станимир Хаджистефану
Захари Истайков

Надежда-2010 (София):

Полина Янева
Поли Иванова
Джесика Христова
Никол Андреева
Радина Аспарухова
Виктория Яжекова
Светослав Ръжанков
Атанас Бучков
Костадин Златанов
Олег Шербетов
Николай Петров
Иван Иванов
Александър Стоянов
Траян Иванов
Митко Христов

СКТМ Враца:

Геомил Иванов
Васил Игнатовски
Тони Иванов
Димо Дончев
Мартин Петров
Кристофър Маринов
Антон Данов
Пламен Върбанов
Тони Тодоров

Червен Бряг:

Иван Георгиев
Пламен Тодоров
Атанас Костовски
Йордан Захариев
Миро Здравков

Белун 1 (Козлодуй):

Петко Петков
Калин Тодоров
Иван Велков
Ивайло Петков
Йонко Петков

Белун 2 (Козлодуй):

Владимир Николов
Александър Стоянов
Евгени Първанов
Ивайло Иванов
Йосиф Велев

#7 Re: Турнири, провеждани в България » Северозападна лига по тенис на маса - Финален кръг 3 и 4 юни » 2017-06-06 23:00:07

Видео от срещата между Петко Петков и Пламен Върбанов

Петко Петков срещу Пламен Върбанов
Северозападна лига по тенис на маса - 03.06.2017

Резултат 0:3 (8:11; 7:11; 10:12)

Общ брой точки направени от Петко Петков: 25
Общ брой точки направени от Пламен Върбанов: 34

Общ брой точки направени от Петко Петков на свой сервис: 11
Успеваемост на Петко Петков на свой сервис: 37,93%

Общ брой точки направени от Пламен Върбанов на свой сервис: 16
Успеваемост на Пламен Върбанов на свой сервис: 53,33%

Най-много последователни точки, спечелени от Петко Петков: 4
Най-много последователни точки, спечелени от Пламен Върбанов: 6

Общ брой печеливши удари на Петко Петков: 7
Общ брой форхенд печеливши удари на Петко Петков: 5
Общ брой бекхенд печеливши удари на Петко Петков: 2

Общ брой печеливши удари на Пламен Върбанов: 10
Общ брой форхенд печеливши удари на Пламен Върбанов: 6
Общ брой бекхенд печеливши удари на Пламен Върбанов: 4

Общ брой сгрешени удари на Петко Петков: 24
Общ брой сгрешени удари на форхенд от Петко Петков: 14
Общ брой сгрешени удари на бекхенд от Петко Петков: 10

Общ брой сгрешени удари на Пламен Върбанов: 18
Общ брой сгрешени удари на форхенд от Пламен Върбанов: 11
Общ брой сгрешени удари на бекхенд от Пламен Върбанов: 7

Брой топспин печеливши удари на Петко Петков: 0
Брой топспин печеливши удари на Пламен Върбанов: 5

Брой на сгрешени топспин удари от Петко Петков: 14
Брой на сгрешени форхенд топспин удари от Петко Петков: 11

Брой на сгрешени топспин удари от Пламен Върбанов: 11
Брой на сгрешени форхенд топспин удари от Пламен Върбанов: 8

Общ брой сгрешени къси подсечени топки от Петко Петков: 5
Общ брой сгрешени къси подсечени топки от Пламен Върбанов: 1

#9 Re: Турнири, провеждани в България » Северозападна лига по тенис на маса - Финален кръг 3 и 4 юни » 2017-06-04 19:53:55

Отборът на Белун 1 (Козлодуй) е шампион за този сезон в Северозападната лига по тенис на маса. Ето и крайното класиране:

1496595166_clipboard01.jpg

Носителите на сребърните и бронзовите медали ще се определят на финален плейоф между отборите от второ до девето място. Срещите ще се играят на принципа на директната елиминация.

#10 Re: Турнири, провеждани в България » Северозападна лига по тенис на маса - Финален кръг 3 и 4 юни » 2017-06-04 13:00:09

Резултатите от четвъртия кръг на финалната шестица

Червен бряг - Будистко забавление 0:3
Атанас Костовки - Геомил Иванов 2:3 (16:14; 4:11; 6:11; 13:11; 7:11)
Пламен Тодоров - Пламен Върбанов 1:3 (5:11; 3:11; 11:4; 9:11)
Костовки/Захариев - Иванов/Петров 2:3 (11:9; 9:11; 6:11; 11:7; 5:11)

Аргогруп - Тенис критиците 3:1
Николай Брейчев - Георги Радев 0:3 (6:11; 5:11; 9:11)
Цветан Гелев - Вилизар Якимов 3:1 (5:11; 11:2; 11:5; 11:9)
Гелев/Сърбинов - Якимов/Найденов 3:1 (17:15; 9:11; 11:7; 11:9)
Николай Брейчев - Траян Найденов 3:2 (11:7; 7:11; 11:7; 7:11; 11:3)

Белун 1 - Рикошет 3:0 служебно

Board footer

Powered by FluxBB