#1 Re: Турнири, провеждани в България » Северозападна лига по тенис на маса - 2018 » 2018-06-17 03:05:17

Резултатите от днешното състезание от Северозападната лига по тенис на маса

10-и кръг

Комета 1 - Комета 2 2:3
Добрин Кузманов - Георги Вълов 3:1 (11:7; 8:11; 11:8; 11:9)
Спас Христов - Данаил Димитров 0:3 (8:11; 9:11; 12:14)
Красен Димитров/Добрин Кузманов - Кристиян Димитров/Радослав Маринов 3:1 (11:9; 11:8; 8:11; 11:7)
Красен Димитров - Данаил Димитров 1:3 (11:8; 8:11; 7:11; 9:11)
Спас Христов - Георги Вълов 1:3 (11:9; 7:11; 8:11; 12:14)

Аргогруп - Тенис Критиците 3:0
Марио Сърбинов - Георги Радев 3:1 (9:11; 11:9; 12:10; 11:4)
Цветан Гелев - Вилизар Якимов 3:1 (11:8; 8:11; 11:4; 11:8)
Марио Сърбинов/Станимир Хаджистефану - Георги Радев/Траян Найденов 3:1 (11:8; 9:11; 11:5; 11:5)

Враца - Сталиа 3:0
Мартин Петров - Иван Иванов 3:1 (11:5; 11:6; 8:11; 11:5)
Пламен Върбанов - Филип Каменов 3:2 (11:8; 8:11; 11:6; 9:11; 14:12)
Мартин Петров/Геомил Иванов - Филип Каменов/Николай Асенов 3:2 (8:11; 11:9; 11:4; 9:11; 11:8)

Надежда - Червен Бряг 0:3 служебно

Белун 1 - Белун 2 3:1
Калин Тодоров - Евгени Първанов 3:1 (11:6; 4:11; 11:9; 11:5)
Иван Велков - Александър Стоянов 1:3 (12:10; 8:11; 9:11; 7:11)
Калин Тодоров/Петко Петков - Евгени Първанов/Йосиф Велев 3:1 (11:2; 7:11; 14:12; 11:8)
Иван Велков - Йосиф Велев 3:2 (11:6; 14:12; 9:11; 9:11; 11:9)

11-и кръг
Комета 2 - Сталиа 0:3
Кристиян Димитров - Николай Асенов 0:3 (5:11; 8:11; 7:11)
Радослав Маринов - Иван Иванов 0:3 (6:11; 4:11; 8:11)
Данаил Димитров/Георги Вълов - Николай Асенов/Филип Каменов 2:3 (7:11; 9:11; 11:8; 11:9; 9:11)

Комета 1 - Червен Бряг 3:1
Красен Димитров - Йордан Захариев 3:0 (11:9; 11:7; 11:8)
Добрин Кузманов - Пламен Тодоров 0:3 (9:11; 7:11; 8:11)
Добрин Кузманов/Спас Христов - Пламен Тодоров/Атанас Костовски 3:2 (11:9; 7:11; 8:11; 11:8; 11:9)
Красен Димитров - Атанас Костовски 3:0 (11:8; 11:5; 11:6)

Белун 1 - Надежда 3:0 служебно

Враца - Тенис Критиците 3:1
Пламен Върбанов - Вилизар Якимов 3:2 (4:11; 13:11; 12:10; 7:11; 13:11)
Мартин Петров - Траян Найденов 3:0 (11:8; 11:4; 11:8)
Геомил Иванов/Мартин Петров - Вилизар Якимов/Георги Радев 1:3 (7:11; 6:11; 11:9; 4:11)
Пламен Върбанов - Георги Радев 3:2 (5:11; 8:11; 11:9; 11:6; 13:11)

Белун 2 - Аргогруп 2:3
Йосиф Велев - Цветан Гелев 0:3 (5:11; 5:11; 6:11)
Евгени Първанов - Станимир Хаджистефану 3:2 (8:11; 8:11; 11:2; 11:9; 11:7)
Александър Стоянов/Йосиф Велев - Марио Сърбинов/Станимир Хаджистефану 3:2 (11:8; 11:7; 8:11; 3:11; 11:6)
Евгени Първанов - Марио Сърбинов 2:3 (12:10; 9:11; 7:11; 11:8; 10:12)
Александър Стоянов - Цветан Гелев 1:3 (8:11; 11:5; 9:11; 5:11)

12-и кръг
Комета 2 - Враца 0:3
Данаил Димитров - Пламен Върбанов 0:3 (7:11; 10:12; 10:12)
Георги Вълов - Мартин Петров 0:3 (7:11; 8:11; 10:12)
Радослав Маринов/Кристиян Димитров - Мартин Петров/Геомил Иванов 0:3 (9:11; 10:12; 8:11)

Белун 1 - Комета 1 3:1
Петко Петков - Добрин Кузманов 3:0 (11:9; 11:4; 11:8)
Иван Велков - Красен Димитров 3:2 (9:11; 11:9; 9:11; 11:6; 11:6)
Петко Петков/Калин Тодоров - Красен Димитров/Спас Христов 1:3 (11:8; 8:11; 8:11; 6:11)
Иван Велков - Спас Христов 3:0 (11:7; 11:8; 11:9)

Червен Бряг - Сталиа 1:3
Пламен Тодоров - Николай Асенов 3:1 (12:10; 11:6; 6:11; 11:5)
Атанас Костовски - Иван Иванов 2:3 (11:9; 7:11; 11:6; 9:11; 10:12)
Пламен Тодоров/Йордан Захариев - Николай Асенов/Филип Каменов 1:3 (11:9; 5:11; 7:11; 6:11)
Атанас Костовски - Филип Каменов 1:3 (8:11; 7:11; 11:9; 8:11)

Тенис Критиците - Белун 2 3:0
Траян Найденов - Евгени Първанов 3:0 (11:4; 11:4; 11:1)
Вилизар Якимов - Александър Стоянов 3:0 (11:5; 11:6; 11:9)
Вилизар Якимов/Георги Радев - Евгени Първанов/Йосиф Велев 3:1 (11:4; 11:6; 9:11; 11:8)

Аргогруп - Надежда 3:0 служебно

13-и кръг
Аргогруп - Комета 1 3:0
Цветан Гелев - Спас Христов 3:1 (11:7; 11:5; 9:11; 11:8)
Марио Сърбинов - Добрин Кузманов 3:0 (11:5; 11:5; 11:8)
Марио Сърбинов/Станимир Хаджистефану - Красен Димитров/Добрин Кузманов 3:0 (11:4; 11:8; 11:6)

Белун 2 - Надежда 3:0 служебно

Комета 2 - Тенис Критиците 0:3
Данаил Димитров - Георги Радев 1:3 (9:11; 11:7; 10:12; 6:11)
Георги Вълов - Траян Найденов 1:3 (7:11; 8:11; 11:9; 7:11)
Данаил Димитров/Радослав Маринов - Вилизар Якимов/Траян Найденов 0:3 (4:11; 1:11; 10:12)

Белун 1 - Сталиа 3:0
Петко Петков - Иван Иванов 3:0 (11:9; 11:8; 12:10)
Калин Тодоров - Филип Каменов 3:1 (12:14; 12:10; 11:6; 12:10)
Петко Петков/Иван Велков - Николай Асенов/Филип Каменов 3:1 (8:11; 11:7; 11:5; 11:15)

Червен Бряг - Враца 0:3
Пламен Тодоров - Мартин Петров 1:3 (8:11; 5:11; 11:9; 4:11)
Атанас Костовски - Геомил Иванов 2:3 (9:11; 11:6: 6:11; 11:5; 5:11)
Пламен Тодоров/Йордан Захариев - Пламен Върбанов/Мартин Петров 2:3 (5:11; 8:11; 11:9; 12:10; 5:11)

14-и кръг
Тенис Критиците - Надежда 3:0 служебно

Червен Бряг - Комета 2 3:1
Пламен Тодоров - Радослав Маринов 3:1 (11:8; 11:9; 9:11; 11:7)
Атанас Костовски - Кристиян Димитров 3:2 (11:8; 8:11; 11:7; 9:11; 11:8)
Йордан Захариев/Пламен Тодоров - Данаил Димитров/Георги Вълов 2:3 (11:9; 9:11; 8:11; 11:7; 6:11)
Пламен Тодоров - Данаил Димитров 3:0 (11:9; 11:9; 11:9)

Враца - Белун 1 0:3
Мартин Петров - Калин Тодоров 2:3 (11:7; 9:11; 12:10; 7:11; 10:12)
Пламен Върбанов - Иван Велков 1:3 (11:3; 3:11; 6:11; 6:11)
Мартин Петров/Геомил Иванов - Петко Петков/Калин Тодоров 0:3 (9:11; 7:11; 9:11)

Белун 2 - Комета 1 2:3
Александър Стоянов - Добрин Кузманов 3:2 (9:11; 9:11; 11:9; 11:8; 11:9)
Евгени Първанов - Спас Христов 3:1 (8:11; 11:8; 11:6; 13:11)
Александър Стоянов/Йосиф Велев - Спас Христов/Красен Димитров 0:3 (8:11; 8:11; 9:11)
Евгени Първанов - Красен Димитров 2:3
Йосиф Велев - Добрин Кузманов 2:3 (7:11; 8:11; 11:9; 11:9; 9:11)

Аргогруп - Сталиа 3:1
Цветан Гелев - Иван Иванов 3:2 (11:9; 11:7; 9:11; 10:12; 11:6)
Марио Сърбинов - Николай Асенов 2:3 (11:8; 9:11; 11:8; 8:11; 8:11)
Марио Сърбинов/Станимир Хаджистефану - Николай Асенов/Филип Каменов 3:1 (11:7; 3:11; 12:10; 11:7)
Цветан Гелев - Филип Каменов 3:0 (11:8; 11:7; 11:6)

Временното класиране

1529193910_szltm.jpg

Индивидуално класиране (подредени по процент успеваемост)

1. Цветан Гелев (Аргогруп) - 100%
2. Петко Петков (Белун 1) - 92.85%
3. Калин Тодоров (Белун 1) - 87.5%
4. Мартин Петров (Враца) - 78.57%
5. Пламен Тодоров (Червен Бряг) - 78.57%
6. Марио Сърбинов (Аргогруп) - 76.92%
7. Пламен Върбанов (Враца) - 76.92%
8. Александър Стоянов (Белун 2) - 76.47%

#2 Re: Турнири, провеждани в България » Северозападна лига по тенис на маса - 2018 » 2018-06-15 09:40:03

Програма за провеждане на третото състезание от този сезон на Северозападната лига по тенис на маса. Турнирът започва на 16 юни от 10 часа, а домакин е Берковица.

10-и кръг
Комета 2 - Комета 1
Враца - Сталиа
Белун 1 - Белун 2
Аргогруп - Тенис Критиците
Надежда - Червен Бряг

11-и кръг
Тенис Критиците - Враца
Белун 2 - Аргогруп
Комета 2 - Сталиа
Белун 1 - Надежда
Червен Бряг - Комета 1

12-и кръг
Белун 2 - Тенис Критиците
Комета 2 - Враца
Надежда - Аргогруп
Сталиа - Червен Бряг
Комета 1 - Белун 1

13-и кръг
Комета 2 - Тенис Критиците
Аргогруп - Комета 1
Сталиа - Белун 1
Червен Бряг - Враца
Белун 2 - Надежда

14-и кръг
Белун 1 - Враца
Сталиа - Аргогруп
Тенис Критиците - Надежда
Червен Бряг - Комета 2
Комета 1 - Белун 2

#3 Re: Турнири, провеждани в България » Северозападна лига по тенис на маса - 2018 » 2018-06-02 12:35:02

1527932083_gelev.jpg

Цветан Гелев е най-добрият играч в Северозападната лига по тенис на маса за първия полусезон на 2018. Общо 10 победи и нито една загуба, с едва 5 загубени гейма.

Общ брой отбелязани точки: 374
Общ брой допуснати точки: 232

Спечелени геймове с 5 или повече точки разлика: 18
Спечелени геймове с 3 или 4 точки разлика: 7
Спечелени геймове с 2 точки разлика: 5
Загубени геймове с 2 точки разлика: 1
Загубени геймове с 3 или 4 точки разлика: 3
Загубени геймове с 5 или повече точки разлика: 1

#4 Re: Турнири, провеждани в България » Северозападна лига по тенис на маса - 2018 » 2018-05-07 10:19:18

Резултати от турнира:

5-и кръг
Белун 1 - Враца 3:1
Иван Велков - Пламен Върбанов 2:3 (8:11; 12:10; 11:5; 7:11; 8:11)
Петко Петков - Мартин Петров 3:2 (11:9; 9:11; 7:11; 11:4; 11:7)
Велков/Петков - Петров/Иванов 3:1 (11:4; 4:11; 11:7; 11:3)
Петко Петков - Геомил Иванов 3:1 (11:4; 11:9; 10:12; 11:7)

Сталиа - Аргогруп 0:3
Петър Иванов - Марио Сърбинов 0:3 (8:11; 10:12; 9:11)
Иван Иванов - Цветан Гелев 0:3 (9:11; 8:11; 3:11)
Иванов/Георгиев - Сърбинов/Хаджистефану 1:3 (12:10; 11:13; 5:11; 8:11)

Тенис Критиците - Надежда 3:0
Николай Вълчев - Николай Петров 3:1 (11:8; 11:6; 8:11; 11:8)
Вилизар Якимов - Александър Стоянов 3:0 (11:7; 11:8; 11:4)
Якимов/Шутов - Велев/Петров 3:2 (11:8; 7:11; 12:10; 5:11; 11:5)

Червен Бряг - Комета 2 3:0
Атанас Костовски - Мариан Иванов 3:0 (12:10; 11:4; 11:6)
Пламен Тодоров - Николай Цветков 3:0 (11:7; 12:10; 11:7)
Тодоров/Захариев - Иванов/Цветков 3:0 (11:8; 11:7; 11:8)

Комета 1 - Белун 2 0:3
Добрин Кузманов - Александър Стоянов 1:3 (6:11; 11:5; 4:11; 3:11)
Веселин Василев - Йосиф Велев 0:3 (4:11; 8:11; 9:11)
Христов/Василев - Николов/Стоянов 1:3 (5:11; 17:15; 5:11; 7:11)

6-и кръг
Тенис Критиците - Червен Бряг 3:1
Георги Радев - Атанас Костовски 3:0 (11:3; 11:6; 11:6)
Стефан Шутов - Пламен Тодоров 1:3 (11:13; 10:12; 11:8; 6:11)
Радев/Якимов - Захариев/Тодоров 3:2 (11:7; 11:7; 4:11; 9:11; 11:6)
Стефан Шутов - Йордан Захариев 3:0 (11:6; 11:6; 11:8)

Надежда - Комета 1 3:0
Петър Велев - Добрин Кузманов 3:0 (11:3; 11:3; 11:8)
Николай Петров - Спас Христов 3:1 (7:11; 17:15; 11:9; 11:9)
Стоянов/Петров - Василев/Христов 3:1 (14:12; 6:11; 14:12; 12:10)

Белун 1 - Комета 2 3:0
Иван Велков - Мариан Иванов 3:0 (11:5; 8:11; 11:8; 11:2)
Петко Петков - Николай Цветков 3:0 (11:4; 11:2; 11:4)
Велков/Петков - Иванов/Иванов 3:0 (11:6; 11:7; 11:8)

Сталиа - Белун 2 3:2
Станимир Георгиев - Александър Стоянов 0:3 (4:11; 10:12; 3:11)
Петър Иванов - Йосиф Велев 0:3 (9:11; 4:11; 8:11)
Иванов/Иванов - Велев/Николов 3:1 (11:8; 12:14; 11:6; 11:8)
Станимир Георгиев - Васил Николов 3:1 (11:8; 14:12; 9:11; 11:6)
Иван Иванов - Александър Стоянов 3:0 (11:6; 11:9; 12:10)

Враца - Аргогруп 2:3
Пламен Върбанов - Цветан Гелев 0:3 (4:11; 5:11; 9:11)
Мартин Петров - Марио Сърбинов 3:2 (7:11; 11:9; 11:9; 10:12; 11:5)
Върбанов/Иванов - Сърбинов/Хадвистефану 1:3 (7:11; 11:8; 6:11; 6:11)
Мартин Петров - Станимир Хаджистефану 3:1 (11:6; 11:3; 7:11; 11:7)
Геомил Иванов - Цветан Гелев 0:3 (6:11; 5:11; 8:11)

7-и кръг
Белун 1 - Червен Бряг 3:1
Иван Велков - Атанас Костовски 3:0 (11:5; 11:9; 11:9)
Петко Петков - Пламен Тодоров 3:2 (11:9; 11:3; 9:11; 8:11; 11:4)
Петков/Велков - Тодоров/Захариев 2:3
Петко Петков - Йордан Захариев 3:0 (11:7; 11:8; 11:5)

Надежда - Сталиа 0:3
Петър Велев - Станимир Георгиев 2:3 (11:7; 7:11; 13:11; 7:11; 16:18)
Николай Петров - Иван Иванов 1:3 (7:11; 11:7; 7:11; 4:11)
Стоянов/Петров - Иванов/Георгиев 1:3 (6:11; 7:11; 11:7; 4:11)

Аргогруп - Комета 2 3:0
Марио Сърбинов - Николай Цветков 3:1 (11:5; 11:8; 10:12; 11:5)
Станимир Хаджистефану - Мариан Иванов 3:0 (11:7; 11:9; 11:9)
Гелев/Хаджистефану - Иванов/Иванов 3:0 (11:8; 11:7; 11:8)

Враца - Белун 2 2:3
Пламен Върбанов - Александър Стоянов 2:3 (11:9; 7:11; 11:7; 12:14; 10:12)
Мартин Петров - Йосиф Велев 3:0 (11:9; 12:10; 11:7)
Петров/Иванов - Велев/Николов 2:3 (7:11; 11:4; 11:7; 7:11; 10:12)
Пламен Върбанов - Васил Николов 3:0 (11:4; 12:10; 11:7)
Геомил Иванов - Александър Стоянов 2:3 (11:5; 5:11; 6:11; 11:5; 12:14)

Комета 1 - Тенис Критиците 0:3
Спас Христов - Николай Вълчев 0:3 (8:11; 2:11; 7:11)
Веселин Василев - Георги Радев 0:3 (5:11; 5:11; 6:11)
Василев/Кузманов - Вълчев/Шутов 0:3 (7:11; 5:11; 6:11)

8-и кръг
Надежда - Враца 0:3 служебно

Комета 2 - Белун 2 1:3
Мариан Иванов - Васил Николов 3:1 (3:11; 11:6; 11:6 11:1)
Николай Цветков - Александър Стоянов 0:3 (2:11; 4:11; 9:11)
Иванов/Иванов - Николов/Велев 0:3
Николай Цветков - Йосиф Велев 0:3

Белун 1 - Тенис Критиците 0:3
Иван Велков - Георги Радев 2:3 (11:8; 8:11; 11:8; 7:11; 7:11)
Петко Петков - Вилизар Якимов 0:3 (6:11; 7:11; 8:11)
Петков/Велков - Радев/Вълчев 0:3 (1:11; 7:11; 8:11)

Комета 1 - Сталиа 0:3
Спас Христов - Станимир Георгиев 0:3 (7:11; 9:11; 5:11)
Веселин Василев - Петър Иванов 0:3 (8:11; 13:15; 9:11)
Кузманов/Христов - Иванов/Иванов 0:3 (5:11; 8:11; 8:11)

Червен Бряг - Аргогруп 2:3
Атанас Костовски - Цветан Гелев 0:3
Пламен Тодоров - Станимир Хаджистефану 3:0 (11:4; 11:5; 11:7)
Тодоров/Захариев - Хаджистефану/Сърбинов 3:2 (11:7; 11:13; 11:13; 11:9; 11:7)
Атанас Костовски - Марио Сърбинов 0:3 (10:12; 3:11; 8:11)
Йордан Захариев - Цветан Гелев 0:3 (12:14; 8:11; 8:11)

9-и кръг
Тенис Критиците - Сталиа 3:1
Стефан Шутов - Иван Иванов 2:3 (5:11; 6:11; 11:8; 13:11; 10:12)
Вилизар Якимов - Станимир Георгиев 3:0 (11:5; 11:3; 11:6)
Шутов/Вълчев - Иванов/Георгиев 3:0 (12:10; 11:8; 11:7)
Вилизар Якимов - Петър Иванов 3:0 (11:3; 11:4; 11:6)

Аргогруп - Белун 1 3:1
Цветан Гелев - Иван Велков 3:0 (11:8; 11:3; 11:8)
Марио Сърбинов - Петко Петков 1:3 (7:11; 11:6; 12:14; 3:11)
Сърбинов/Хадвистефану - Петков/Велков 3:2 (11:6; 11:13; 11:6; 11:13; 11:4)
Цветан Гелев - Йонко Петков 3:0 (11:4; 11:3; 11:6)

Враца - Комета 1 3:0
Мартин Петров - Спас Христов 3:1 (11:7; 3:11; 11:8; 11:6)
Геомил Иванов - Добрин Кузманов 3:0 (11:6; 11:4; 11:6)
Върбанов/Петров - Василев/Кузманов 3:0 (11:3; 11:8; 11:7)

Белун 2 - Червен Бряг 3:2
Александър Стоянов - Атанас Костовски 3:1 (11:6; 12:10; 8:11; 11:6)
Васил Николов - Пламен Тодоров 2:3 (11:6; 7:11; 4:11; 11:6; 7:11)
Николов/Велев - Захариев/Тодоров 0:3 (11:13; 9:11; 3:11)
Александър Стоянов - Йордан Захариев 3:0 (11:5; 11:7; 11:9)
Йосиф Велев - Атанас Костовски 3:2

Надежда - Комета 2 3:2

#5 Re: Турнири, провеждани в България » Северозападна лига по тенис на маса - 2018 » 2018-04-26 07:22:39

Вторият турнир от Северозападната лига по тенис на маса ще се изиграе тази събота. Домакин на състезанието е залата на Лъки Спорт (София).

След изиграването на първите 4 кръга от надпреварата лидер без загуба е отборът на Аргогруп (София), следвани от съставите на Тенис Критиците (София), Белун 1 (Козлодуй) и Враца.

Ето и програмата за следващите 5 кръга

5-и кръг
Враца - Белун 1
Аргогруп - Сталиа
Надежда - Тенис Критиците
Комета 2 - Червен Бряг
Белун 2 - Комета 1

6-и кръг
Червен Бряг - Тенис Критиците
Надежда - Комета 1
Комета 2 - Белун 1
Белун 2 - Сталиа
Враца - Аргогруп

7-и кръг
Червен Бряг - Белун 1
Надежда - Сталиа
Комета 2 - Аргогруп
Белун 2 - Враца
Комета 1 - Тенис Критиците

8-и кръг
Надежда - Враца
Комета 2 - Белун 2
Белун 1 - Тенис Критиците
Комета 1 - Сталиа
Червен Бряг - Аргогруп

9-и кръг
Сталиа - Тенис Критиците
Белун 1 - Аргогруп
Комета 1 - Враца
Червен Бряг - Белун 2
Надежда - Комета 2

#8 Re: Турнири, провеждани в България » Северозападна лига по тенис на маса - 2018 » 2018-02-17 14:10:49

Резултати от срещите в първия кръг. Програмата е променена, тъй като един от отборите не може да участва.

Комета 2 (Луковит) - Комета 1 (Луковит) 1:3
Георги Вълов - Димитър Кузманов 3:0 (12:10; 11:7; 11:8)
Даниел Димитров - Спас Христов 1:3 (8:11; 12:10; 8:11; 9:11)
Димитров/Маринов - Христов/Кузманов 0:3 (0:11; 4:11; 7:11)
Георги Вълов - Спас Христов 2:3 (5:11; 8:11; 11:8; 11:8; 8:11)

Враца - Сталиа (Берковица) 3:1
Пламен Върбанов - Петър Иванов 3:0 (15:13; 11:9; 11:8)
Мартин Петров - Станимир Георгиев 3:0 (11:2; 11:5; 11:9)
Иванов/Петров - Иванов/Георгиев 2:3 (9:11; 11:5; 11:9; 5:11; 8:11)
Пламен Върбанов - Иван Иванов 3:1 (11:3; 8:11; 11:7; 11:8)

Белун 1 (Козлодуй) - Белун 2 (Козлодуй) 2:3
Петко Петков - Евгени Първанов 3:2 (11:9; 8:11; 11:6; 9:11; 11:8)
Калин Тодоров - Александър Стоянов 0:3 (8:11; 7:11; 5:11)
Петков/Николов - Първанов/Иванов 0:3 (9:11; 8:11; 4:11)
Калин Тодоров - Ивайло Иванов 3:0 (11:8; 11:8; 11:8)
Васил Николов - Александър Стоянов 1:3 (5:11; 6:11; 13:11; 8:11)

Аргогруп - Тенис Критиците 3:0
Цветан Гелев - Вилизар Якимов 3:2 (10:12; 11:4; 11:8; 6:11; 11:9)
Марио Сърбинов - Георги Радев 3:2 (11:9; 8:11; 7:11; 11:5; 11:9)
Хаджистефану/Сърбинов - Радев/Найденов 3:2 (8:11; 11:6; 12:10; 15:17; 12:10)

Надежда - Червен Бряг 0:3
Олег Шербетов - Пламен Тодоров 0:3 (6:11; 7:11; 3:11)
Полина Янева - Атанас Костовски 2:3 (11:6; 11:5; 6:11; 5:11; 8:11)
Янева/Иванова - Тодоров/Захариев 0:3 (8:11; 10:12; 8:11)

Тенис Критиците - Враца 3:0
Вилизар Якимов - Мартин Петров 3:2 (11:9; 11:7; 3:11; 5:11; 11:7)
Траян Найденов - Геомил Иванов 3:0 (11:5; 11:8; 11:7)
Радев/Якимов - Първанов/Иванов 3:0 (11:5; 11:7; 11:9)

Белун 2 - Аргогруп 0:3
Евгени Първанов - Цветан Гелев 2:3 (11:8; 6:11; 11:8; 2:11; 10:12)
Александър Стоянов - Марио Сърбинов 1:3 (9:11; 9:11; 11:9; 7:11)
Иванов/Първанов - Гелев/Хаджистефану 2:3 (8:11; 12:10; 11:6; 3:11; 4:11)

Комета 2 - Сталиа 0:3
Кристиян Димитров - Петър Иванов 0:3 (4:11; 9:11; 6:11)
Радослав Маринов - Иван Иванов 0:3 (6:11; 3:11; 6:11)
Вълов/Димитров - Георгиев/Иванов 0:3 (6:11; 7:11; 7:11)

Белун 1 - Надежда 3:0
Калин Тодоров - Олег Шербетов 3:0 (11:6; 11:8; 11:9)
Петко Петков - Поли Иванова 3:0 (11:4;11:3; 11:5)
Петков/Николов - Иванова/Янева 3:0 (11:3; 11:6; 11:9)

Червен Бряг - Комета 1 3:0
Пламен Тодоров - Димитър Кузманов 3:0 (11:4; 11:6; 12:10)
Йордан Захариев - Красен Димитров 3:2 (6:11; 10:12; 11:8; 11:8; 11:8)
Тодоров/Костовски - Димтиров/Христов 3:0 (11:7; 11:7; 11:6)

Белун 2 - Тенис Критиците 1:3
Александър Стоянов - Вилизар Якимов 3:2 (11:8; 4:11; 11:8; 7:11; 11:9)
Евгени Първанов - Траян Найденов 2:3 (5:11; 7:11; 11:6; 12:10; 9:11)
Стоянов/Иванов - Радев/Якимов 0:3 (7:11; 2:11; 9:11)
Евгени Първанов - Георги Радев 1:3 (10:12; 7:11; 11:7; 7:11)

Комета 2 - Враца 0:3
Георги Вълов - Пламен Върбанов 0:3 (5:11; 5:11; 5:11)
Даниел Димитров - Мартин Петров 0:3 (2:11; 4:11; 6:11)
Димитров/Маринов - Иванов/Петров 0:3 (7:11; 3:11; 7:11)

Надежда - Аргогруп 1:3
Поли Иванова - Марио Сърбинов 0:3 (3:11; 7:11; 4:11)
Полина Янева - Станимир Хаджистефану 3:2 (11:5; 12:10; 10:12; 8:11; 11:3)
Янева/Шербетов - Гелев/Хаджистефану 1:3 (12:10; 7:11; 9:11; 7:11)
Поли Иванов - Цветан Гелев 1:3 (1:11; 4:11; 11:8; 1:11)

Сталиа - Червен Бряг 3:2
Петър Иванов - Атанас Костовски 3:1 (4:11; 11:2; 11:6; 13:11)
Иван Иванов - Пламен Тодоров 0:3 (9:11; 5:11; 2:11)
Георгиев/Иванов - Тодоров/Захариев 0:3 (7:11; 8:11; 8:11)
Петър Иванов - Йордан Захариев 3:1 (12:10; 11:13; 11:5; 14:12)
Станимир Георгиев - Атанас Костовски 3:1 (13:11; 11:2; 4:11; 11:9)

Комета 1 - Белун 1 1:3
Спас Христов - Калин Тодоров 0:3 (6:11; 4:11; 8:11)
Димитър Кузманов - Петко Петков 0:3 (8:11; 9:11; 4:11)
Димитров/Кузманов - Петков/Николов 3:2 (5:11; 11:7; 7:11; 5:11; 12:10)
Спас Христов - Васил Николов 0:3 (9:11; 6:11; 5:11)

Комета 2 - Тенис Критиците 0:3
Кристиян Димитров - Траян Найденов 1:3 (11:8; 6:11; 9:11; 9:11)
Радослав Маринов - Георги Радев 0:3 (6:11; 9:11; 6:11)
Димитров/Вълов - Якимов/Найденов 1:3 (2:11; 13:11; 10:12; 9:11)

Аргогруп - Комета 1 3:0
Марио Сърбинов - Красен Димитров 3:2 (11:13; 12:10; 7:11; 11:3; 12:10)
Станимир Хаджистефану - Спас Христов 3:1 (11:13; 11:8; 11:7; 11:8)
Гелев/Сърбинов - Димитров/Кузманов 3:1 (11:6; 11:9; 9:11; 11:7)

Сталиа - Белун 1 2:3
Станимир Георгиев - Петко Петков 0:3 (11:13; 6:11; 8:11)
Петър Иванов - Калин Тодоров 2:3 (4:11; 11:9; 7:11; 15:13; 5:11)
Иванов/Иванов - Тодоров/Николов 3:2 (15:17; 5:11; 11:6; 12:10; 11:3)
Станимир Георгиев - Васил Николов 3:0 (11:4; 11:4; 11:9)
Иван Иванов - Петко Петков 0:3 (8:11; 9:11; 8:11)

Червен Бряг - Враца 0:3
Атанас Костовски - Пламен Върбанов 1:3 (4:11; 8:11; 11:8; 10:12)
Пламен Тодоров - Мартин Петров 0:3 (5:11; 12:14; 12:14)
Тодоров/Захариев - Иванов/Петров 1:3 (7:11; 12:10; 11:13; 8:11)

Белун 2 - Надежда 3:0
Евгени Първанов - Олег Шербетов 3:1
Александър Стоянов - Поли Иванова 3:0 (11:6; 11:7; 11:7)
Първанов/Велев - Иванова/Янева 3:0 (11:4; 18:16; 11:6)

#9 Re: Турнири, провеждани в България » Северозападна лига по тенис на маса - 2018 » 2018-02-16 08:15:24

Програма за първия кръг от състезанието. Началото е в събота (17.02.2018) в Козлодуй:

Комета 2 - Комета 1
Белун 2 - Белун 1
Тенис Критиците - Надежда 2010
Сталиа - Враца

Червен Бряг - Рикошет
Аргогруп - Белун 1
Надежда 2010 - Сталиа
Тенис Критиците - Комета 1

Белун 2 - Враца
Червен Бряг - Комета 2
Надежда 2010 - Аргогруп
Белун 1 - Рикошет

Комета 2 - Сталиа
Белун 2 - Тенис Критиците
Комета 1 - Аргогруп
Червен Бряг - Враца

Белун 2 - Рикошет
Тенис Критиците - Сталиа
Белун 1 - Комета 2
Надежда 2010 - Комета 1

Аргогруп - Рикошет
Белун 2 - Червен Бряг
Белун 1 - Враца

#10 Re: Турнири, провеждани в България » Северозападна лига по тенис на маса - 2018 » 2018-02-07 15:28:18

Все още уточняваме програмата, но първото състезание със сигурност ще е на 17-и февруари в Козлодуй.

Board footer

Powered by FluxBB